Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint | PC

Ghost_Recon_Breakpoint.jpg

Title: Ghost Recon Breakpoint
Developer:
Ubisoft
Publisher: Ubisoft
Platforms: PC - PS4 - Xbox One - Google Stadia
Release Date: 4 Oct 2019​

از بازی جدید سری Ghost recon به نام Breakpoint هم رونمایی شد. کار بر روی این بازی تقریبا سه ماه بعد از ریلیز Wildlands شروع شده.

جزئیات کلی:
  • داستان دقیقا بعد از اتفاقات Wildlands روایت میشه.
  • شخصیت منفی بازی Cole D Walker هست که قبلا عضو Ghost بوده. Walker گروهی به نام Wolves رو رهبری میکند.
  • نقشه ی بازی ، جزیره ای به نام آئورا است که توسط Walker و گروه اش به اشغال در آمده.
  • Skell نام کمپانی هست که ساخت پهباد، روبات و تانک های بدون سرنشین رو در این جزیره بر عهده دارد که هدف اصلی Walker هم تصرف کامل این کمپانی و استفاده از از تجهیزات اش هست.
  • بازی نسبت به نسخه ی قبلی حالت بقا و Survive بیشتری دارد. وقتی زخمی بشید به خوبی نمیتونید راه برید و تا زمانی که زخم اتون رو درمان نکنید، راه رفتن براتون مشکل ساز خواهد بود.
  • انیمیشن کاراکتر نسبت به Wildlands تغییر کرده و شامل حرکت هایی میشه که قبلا ندیدم. مثل راه رفتن موقع زخمی شدن، یا سر خوردن در سرازیری.
  • میتونید در جای جای نقشه ی کمپ های موقتی به نام Bivouac درست کنید و ازشون برای دادن لوت به دوستاتون یا درمان خودتون استفاده کنید.
  • روز لانچ بازی دارای 5 تا کلاس هست که شامل Assault ,Sharp Shooter, Panther, Engineer , Filed Medic می باشد.
  • هر کلاس ویژگی خاص خودشون رو دارند مثلا استفاده از نارنجک دودزا یا نگه داشتن نفس برای بهتر شلیک کردن با اسنایپر
  • تجهیزاتتون فقط شامل پهباد و دوربین دید در شب نمیشه و میتونید از ابزارهای جدید مثل دستگاه جوش برای سوراخ کردن فنس ها استفاده کنید.
  • مبارزات مخفیانه به شدت بهبود پیدا شده، وقتی روی که روی زمین به صورت درازکش هستید میتونید از گل و لای زمین برای استتار استفاده کنید.
  • میتونید دشمن هاتون رو به صورت مخفیانه از پشت بکشید که شامل انیمیشن جدید هم میشه. اگه دشمن متوجه حضورتون بشه، انیمیشن کشتن عوض میشه و درگیری بیشتری رو شاهد هستید.
  • میتونید اجساد دشمن های کشته شده رو بلند و از چشم دیگران مخفی کنید. البته بلند کردن فقط شامل دشمنان نمیشه و میتونید دوستاتون که زخمی شدن رو هم بلند کنید و به جای امن ببرید.
  • مثل شماره ی قبل بازی دارای افسر هایی میشه که دستیار های Walker حساب میشن و باید هر کدوم رو از بین ببرید. هر کدوم از این افسر ها تجهیزات و قابلیت های منحصر به فرد خودشون رو دارند.
  • رانندگی و نوع حرکت ماشین ها بهتر شده و بیشتر از 30 وسیله ی جدید رو در Breakpoint شاهد خواهیم بود.
  • Endgame هم برای بازی در نظر گرفته شده و 3 ماه بعد از ریلیز بازی ، Raid هم اضافه خواهد شد که در یک مکان آتش فشانی خواهد بود.
  • Delta Company اسم یک برنامه ی جدیدی هست که توسط سازنده های بازی درست شده و هدف این برنامه ارتباط بیشتر با پلیر ها خواهد بود.

TARGET_Gold_Digital_UK.jpg

TARGET_Ultimate_Digital_ENG.jpg

ghost-recon-breakpoint-wolves-collector-s-edition-1170399.jpeg

آخرین ویرایش:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
دوست عزیز اگه مایل هستین براتون چندتا سایت بفرستم اما به هیچ عنوان قیمت بازی اصلا نزدیک مناسب هم نیست و بسیار گرون هست ریجن روس بازی رو 645 قیمت گزاشتن

ممنون میشم بفرستید بررسی کنم. هر چندتا سایت می شناسی برام بفرست یا شخصی قابل اطمینان .

با تشکر.

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
درود دوستان

بنده قصد دارم این بازی به صورت CD KEY اورژینال خریداری کنم. کسی از دوستان هستش بازی با قیمت مناسب برام تهیه کنه یا وب سایتی ، فروشگاهی باشه معرفی کنه مطمئن و با قیمت مناسب.

ممنون.
دوست عزیز اگه مایل هستین براتون چندتا سایت بفرستم اما به هیچ عنوان قیمت بازی اصلا نزدیک مناسب هم نیست و بسیار گرون هست ریجن روس بازی رو 645 قیمت گزاشتن
قیمت روس بازی که خیلی ارزونتر از این حرفاست. دقیق نمیدونم ولی فکر نمیکنم بیشتر از 450 تومن بشه. نکته اینه که فقط زبان روسی داره. من شخصا میتونم براتون روس بخرم ولی خب مشکل زبان داره.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
قیمت روس بازی که خیلی ارزونتر از این حرفاست. دقیق نمیدونم ولی فکر نمیکنم بیشتر از 450 تومن بشه. نکته اینه که فقط زبان روسی داره. من شخصا میتونم براتون روس بخرم ولی خب مشکل زبان داره.
خوب روسی که زبان مولتی داشته باشه 650 قیمت گزاشته شده.اگرچه این دوستون خیلی بازی رو میخواد اگه بتونین کمکش کنین که خیلی هم خوب. اما بازی به شدت الکی گرون گزاشته شده فقط چون رو uplay هست.

• Like
Reactions: kamyy and B H Z

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
خوب روسی که زبان مولتی داشته باشه 650 قیمت گزاشته شده.اگرچه این دوستون خیلی بازی رو میخواد اگه بتونین کمکش کنین که خیلی هم خوب. اما بازی به شدت الکی گرون گزاشته شده فقط چون رو uplay هست.

روسی که زبان مولتی داشته باشه وجود نداره متاسفانه ریجن لاک هست و یوبی سافت این کارو کرده . دست فروشنده های خورده پا و retailer ها نیست !
روسی بخرید باید ی کلاس زبان روسی هم ثبت نام کنید :))

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
خب دروغ نوشته، روسی فقط زبان روسی داره. الان ارزونترین قیمت بازی روی رجیون چین هست که تمامی زبان ها رو هم داره ولی بازم 650 نمیشه. فکر کنم 500 بشه. قیمت زیاد این بازی هم دلیل داره، از این به بعد نسخه ی روسی بازیهای یوبی هم 45 دلار شده (از 30 دلار) و هم زبانش لاک هست و دیگه نمیشه از اونجا خرید و فروشنده ها مجبورن به صورت سی دی کی یا از همین چین بخرن که باز هم گرونتر در میاد. برای همین دیویژن 2 ارزونتر بود. چون قبل از این قیمت روسی بازی های یوبی، 30 دلار بود.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
فردا اپن بتا بازی شروع میشه و تا 3 روز ادامه داره.
الان هم پریلود شروع شده، کسی اگه قصد خرید داره، بهترین فرصت برای تست بازی هست.
اینقدر به یوتوبر جماعت گوش ندید، خودتون تست کنین و بعد تصمیم بگیرین.
من بتای قبلی بازی کردم، بنظرم بازی کاملا ارزشش داره که بخواید حداقل بتای اون بازی کنین و نیاین اینجا حرفهای یوتوبرها برای ما تکرار کنین.
حجم پریلود تو یوپلی 32 گیگ هست، یک اشتباهی که کردم این بود که بتای قبلی همین دیروز پاک کردم:|
نمیدونم اون فایلها آپدیت میشن یا نه، شما اگه اون فایل هارو دارین تست کنین.
یه ویدیو در مورد Beta بازی درست کردم. در صورت امکان ترجیحا از لینک یوتیوب نگاه کنید. ممنون. خیلی مخلصیم.
یوتیوب:
View attachment 116304

آپارات:
خسته نباشی بابت نقد، خیلی خوب و با کیفیت بالا.
در مورد نقدت هم تو یکی 2 مورد شاید نظرم متفاوت باشه، اما با کلیت نقد کاملا موافقم.
میکس تصاویر هم کیفیت خوبی داشت، اون آهنگ آخر ویدئو فکر کنم توام مثل من عاشق ریتمش شدی:D
خیلی خوبه، کلا اون تریلر Wolf یکی از بهترین تریلرهای سال بود از لحاظ میکس، صدای برنتال، موسیقی و کلا هایپی که برام بوجود آورد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: -Poormaz- and kamyy

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
خسته نباشی بابت نقد، خیلی خوب و با کیفیت بالا.
در مورد نقدت هم تو یکی 2 مورد شاید نظرم متفاوت باشه، اما با کلیت نقد کاملا موافقم.
میکس تصاویر هم کیفیت خوبی داشت، اون آهنگ آخر ویدئو فکر کنم توام مثل من عاشق ریتمش شدی:D
خیلی خوبه، کلا اون تریلر Wolf یکی از بهترین تریلرهای سال بود از لحاظ میکس، صدای برنتال، موسیقی و کلا هایپی که برام بوجود آورد.
ممنون که دیدید. بله منم واقعا عاشق اون ریتمش شدم. :D

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72
ممنون که دیدید. بله منم واقعا عاشق اون ریتمش شدم. :D
نقد و بررسی های ویدیویی که میزاری خیلی بهتر از کلا سایت های گیمی فارس ی زبان ایرانی هست من که خیلی خوشم اومده و دارم همه نقد و بررسی هاتو میبینم، فقط شما عضو سایت های تحیلیلی خبری گیمینگ نیستی؟>

• Like
Reactions: -Poormaz-

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
نقد و بررسی های ویدیویی که میزاری خیلی بهتر از کلا سایت های گیمی فارس ی زبان ایرانی هست من که خیلی خوشم اومده و دارم همه نقد و بررسی هاتو میبینم، فقط شما عضو سایت های تحیلیلی خبری گیمینگ نیستی؟>
ممنون برای نظرتون. نه، من عضو سایتی نیستم. تک نفره و فقط به خاطر عشق و علاقه ام به گیم اینکار رو انجام میدم. ویدیو های اولم زیاد تعریفی ندارن ولی هر چی جلوتر رفتم تجربه بیشتری پیدا کردم و این ویدیو های اخری خوب از آب در اومدن.

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
عزیزان من تمامه کارهایی رو که باید برای بازی کردن نسخه بتا انجام داد از جمله فیلتر شکن و تغییر dns و ...رو انجام دادم ولی نمیره تو بازی و نمیشه بازیش کرد......لطفا راهنمایی کنید

.PinkFloyd.

کاربر سایت
Jun 23, 2010
224
نام
Ali
عزیزان من تمامه کارهایی رو که باید برای بازی کردن نسخه بتا انجام داد از جمله فیلتر شکن و تغییر dns و ...رو انجام دادم ولی نمیره تو بازی و نمیشه بازیش کرد......لطفا راهنمایی کنید
سلام
ساعت آنلاین شدن سرور ها تغییر کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر