The Wolf Among Us | pc

Telltale

قسمت اول بازیThe Wolf Among Us در نیمه سوم امسال عرضه خواهد کرد
.در این بازی ما در نقش کارآگاهی به نام Bigby Wolf هستیم.او یک گرگ میش است. در بازی سیستم انتخابی The Walking Dead هم وجود دارد Bigby Wolf می تواند تسلیم غرائز گرگی خود شودید یا این که مقاومت کند و سعی کند همه را خوش حال کند

آخرین ویرایش:

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
همین الان بازی را تموم کردم :(
اینها چرا با احساسات ما بازی می کنن!:((
چرا سفید برفی
154fs232528.gif

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
آقا خبری از بازی نشد؟ :D ما میخوایم امشب بزاریم رو دی ال ها !:D
کرک بازی که اسکیدرو زده 1 روز 4 ساعت دیگه! خود بازی کی ریلیز میشه!

MostGamer

کاربر سایت
Aug 13, 2013
127
گیمرانی که دارای پلتفرم های PC , Mac و PS3 در آمریکای شمالی هستند میتوانند این عنوان را در تاریخ 4 فوریه دانلود نمایند.
سلام
خوب اپیزود دوم The Wolf Among Us را کیا بازی کردند؟
چطور بوده؟
راستی‌ چرا امتیازات هنوز نیومده؟:-/

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
از بس وقفه افتاد من کاملاََ یادم رفته چی بود و چی شد داستانش :d ( شاید چون زیاد داستانش ملموس نبوده همچین اتفاقی برام افتاده )
اگه میشه یه نفر که داستانو یادشه یه مختصر توضیحی بده تا یه پیش زمینه ای بوجود بیاد

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
بازی اومده! هم نسخه کامل که شامل اپیز 1 و 2 با حجم 2 گیگه و حجم 900 مگ که فقط شامل اپیزود 2 بازیه! در کلوب قرار گرفت دوستان! :)

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
از بس وقفه افتاد من کاملاََ یادم رفته چی بود و چی شد داستانش :d ( شاید چون زیاد داستانش ملموس نبوده همچین اتفاقی برام افتاده )
اگه میشه یه نفر که داستانو یادشه یه مختصر توضیحی بده تا یه پیش زمینه ای بوجود بیاد
ما Sherrif Big Bad Wolf هستیم که به دنبال یک قاتل سریالی هستیم!
قاتل سریالیه هی آدم میکشه و ما هنوز سرنخی نداریم!
اول بازی که Faith داره با Woodsman دعوا میکنه بعد ما میریم کمکش از آخر Faith یک تبر میکنه تو کله Woodsman :D بعد سر Faith رو جای پله ها پیدا میکنیم که معلوم میشه همون قاتل سریالی کشتش!
بعد ما فقط به Woodsman و داداشش Dee مشکوکیم! که از آخر توی یک بار سر کله هر دوتاشون پیدا میشه و دو انتخاب داریم که بریم Dee رو دستگیر کنیم یا Woodsman !!! بعدم که دستگیرش میکنیم و میریم میبینیم دوباره پلیس جمع شده بعد میریم نگاه میکنیم میبینیم به به سر سفید برفی هم مثل اون بدبخت Faith روی پله ها افتاده :| فقط ما موندیم و چند سرنخ برای اپیزود دوم!

فقط یکی میتونه زندگی نامه این Big Bad Wolf ـو شرح بده ببینیم کی بوده :D

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
همین الان اپیزود دوم رو تموم کردم!
ضعیف تر از قبلی بود!بعضی از حدس ها هم درست بود!:|
امیدوارم قسمت سوم ماه دیگه بیاد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند