The Witcher

ُسلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام ( میخوام مدل سلام کردنمو عوض کنم ;) )

به نام دیابلو . بازی های RPG سلطه دیابلو رو روی سر خود حس میکنن و تقلید از اون جزء شکست چیزی به همراه نداره و به نام خدای اون یعنی Blizzard​

اشتباه نکنین.این تاپیک دیابلو نیست.این تاپیک بازی جدیدی هستش که فقط در عنوان RPG شبیه دیابلو هستش.

خب این نمیدونم چندمین تاپیک منه که دارم در مورد بازیهای RPG باز میکنم.البته فقط PC و لا غیر.شاید من محبوترین سبکم RPG باشه.بعد .... اخه جو RPG شدیدا داره بالا میره.با غول های این سبک که نهایت تا آخر هفته بعد دستمون میرسن ( به امید اینکه NWN2 و DM بازی در نیارن ).

ولی یه عنوان هست که اصلا نمیشه به این راحتی ها ازش گذشت ( بازی محبوب احماد .البته منم هستم و باقی دوستان )

من تا حالا تمام تریلرهای این بازی رو دیدم.باید بگم گیم پلی بازی یه سرو گردن از Oblivion و شاید از DM بالاتر باشه ( DM رو براساس نسخه دموش میگم)این نظر منه.شاید احماد بتونه تایید کنه و حتی باقی دوستان.فکر کنم حدود 700-800 مگ تریلر من از این بازی دیدم.

خب این بازی قرار بود اوایل برای انتهای 2006 بیاد.اگه این اتفاق می افتاد مطمئنا میتونست حال اساسی به 4 تا بازی همدسته خودش بده و به نظر من هر 4 تا رو کنار بزنه و به تنهایی بر تخت پادشاهی بازی های RPG سال 2006 بشینه.ولی متاسفانه و شاید خوشبختانه این بازی رفت برای 2007.

این بازی کار استودیوی CDPROJEKT هستش.فکر نکنین PROJEKT رو اشتباه نوشتم.نه.این بازی کار گروه انگلیسی نیست.

هر حرفی بخوام بزنم از قدرت موتور Aurora استودیوی BioWare بگم که با تغییرات بسیار روی این بازی اعمال شده و یا شخصیت های بازی و داستان بازی کارم میره زیر پیش نمایش احماد از این بازی.

ولی من قصد دارم توی این تاپیک یکم فعالیت کنم.اگه خدا بخواد ( ازبس بدقولی کردم شرمندم.ولی باورکنین ....)

برای شروع 6 تا شات جدید از بازی رو ببینید.

در ضمن یک تریلر از این بازی اومده.توی سایت Gametrailers.آخرین تریلر این بازی.هر کی نبینه نصف عمرش بر فناس.

من امروز صبح ساعت 6 دیدم.خواب از سرم پرید و نتیجش این شد که تاپیکشو باز کردم.

من می یام.منتظر باشین.میخوام ته توی بازی رو براتون بزارم.از فروم های بازی و خود سایت رسمی که توش پر مطلبه.هر چی بخواین توش هست.

جادوگر.....

خداحافـــــــــــــــــظ ;)

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
یک چیزی که برام خیلی جالب بود. آهنگاش بود.
این یه مطلب خیلی جالب از زبان و در مورد سازندگان موسیقی witcher مثل Pawel Blaszczak است.

برای کسانی که دوست دارند, موسیقی این بازی را بشنوند:

6u8qcue.jpg

ARTIST.........: VA
ALBUM..........: The Witcher Soundtrack
RECORD LABEL...: ATARI / CDProjekt
RELEASE DATE...: 10-2007
GENRE..........: Soundtrack
QUALITY........: VBRkbps/320kbps

Tracks
01Dusk of a northern kingdom - 04:35
02.A wolfs demise - 02:11
03.River of life - 05:22
04.Mighty - 01:10
05.Dead city - 08:04
06.Last battle - 01:15
07.Elaine ettariel - 01:15
08.To arms (rebellion) - 01:25
09.The princess striga - 06:52
10.Returning to the fortress - 01:31
11.Evening in the tavern - 00:57
12.Peaceful moments - 05:10
13.An ominous place - 05:13
14.Yemerian castle theme - 00:49
15.Yhe order - 03:54
16.Night approaches - 01:08
17.Yhe grand master revealed - 01:29
18.Whitered roses - 01:16
19.Prepare for battle - 01:08
20.Do you remember - 01:32
21.The lesser of two evils - 01:56
22.Catch me if you can - 00:25
23.Tavern at the end of world - 01:26
24.The dike - 07:05
25.Twilight - 00:40
26.A matter of conscience - 01:28
27.Leos farewell - 01:46
28.Silver sword - 01:33
29Kingdom and betrayal - 01:48

لینک دانلود: (حدود 105 مگابایت)
Part 1

Part 2

پسورد:
mechodownload

موسیقی بسیار خوبی داشت اما من موسیقی nwn2:mob را ترجیح میدم, نکته اینکه مجموع زمان soundtrack ها در witcher برابر 73 دقیقه و 13 ثانیه بود درحالی که برای mob بیش از 2 ساعت موسیقی ساخته شده بود. البته شاید مقایسم درست نباشه ولی توجه داشته باشید که mob یک بسته مکمل است.

سنتور می زنه.
آره An ominous place جالب بود, البته بنظرم سنتور (به معنی ایرانی) که نیست, شاید dulcimer باشه.

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
در نظرسنجی gamespot در مورد بهترین نقش آفرینی, ما فعلا جلوتریم. فقط mass effect رقیب ماست.
ما هنوزم جلوتریم با این تفاوت که این دفعه اختلاف به %6 رسیده, رقیب در طول 24 ساعت گذشته تنها یه بار تونست اختلافو به %5 درصد برسونه و نه بیشتر.

6xk9qtk.jpg

تا ببینیم آخرش چی میشه.

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
سلام

در این حالت خوش به حال من که از نسخه کرک شده استفاده نمی کنم و بیشتر اوقات سعی می کنم از نسخه ایمیج بازی استفاده کنم که نیازی به کرک نباشه.

سلام
خوب من که کرک 1.2 گیر نیاوردم. کسی پچ 1.2 نصب کرد؟ البته به غیر از این آقائی که تو عکسه (Marketing Manager, CD (Projekt RED :cheesygri

patch12.jpg

خب من روی سه تا سیستم امتحان کردم. پچو نصب کردم و سعی کردم با دیمون بازی کنم. رو دوتا نتونستم ولی روی سومی موفق شدم. یکی از دوستان پیشنهاد داد SPTD آپدیت کنم که هنوز این کارو نکردم.
نتیجه اعمال پچ: لودینگ واقعا بهتر شده, حداقل برای من که حداقل 30 ثانیه بود به حدود 10 ثانیه کاهش یافته. سیو هم بهتر شده. البته من زیاد بازی نکردم که ببینم مشکلات دیگه رفع شده یا حتی مشکلات جدید اضافه شده باشه.
تذکر (رسمی) برای نصب پچ: قبلا گفته بودم, اگه با ویستا بازی میکنید حتما این hotfix نصب کنید.
البته باگ های خیلی اساسی نیست و بهترین باگ رو در Act5 در ورژن 1.1 برطرف کردن. ( البته نمی خوام این مسئله رو که این پچ به درد نمی خوره بگم). بازی خیلی خوبیه. جدا ممنون کار خوبشون
راست میگی اما بزرگترین ایرادش از نظر من همون لود های طولانی بازیه که قرار بود تو این پچ بهتر بشه.
ویرایش: البته پچ 1.1a بود که مشکلان act5 را تا حد زیادی برطرف کرد.(ببخشید گیر الکی دادم)
پ . ن : کسی چک کرده ببینه اپدیت 1.1 به 1.2 اومده یا نه ؟ اگه اومده باشه که فکر کنم حجم پچ 1.1 به 1.2 باید زیر 10 مگ باشه. بهتره اگه از نسخه ایمیجی استفاده می کنین یه Auto Update رو چک کنین ببینین چی می گه.
من که از launcher گزینه check for updates رو میزنم میره به همون صفحه دانلود پچ.
با این پچ میشه از 1.0 به 1.2 آپدت کرد و البته نیازی نیست اگه ورژن فعلی 1.1, پچ قبلی رو uninstall کنید.
موفق باشید.

پ.ن: فعلا اختلاف ما با mass effect حدود 5%.

merlin2006

کاربر سایت
Dec 8, 2007
5
با درود خدمت دوستان عزيز:

پس از مدتها نسخه سفارشي منم دستم رسيد:p

اقا يه سري مشكل دارم بگم رم اينا رو هم درست كردما!

اقا وقتي كرك رو كپي ميكنم(10 مگ)در قسمت system بازي بالا نمياره وقتي هم كه كپي نميكنم ميگي ديديودي رو بزار.

حالا ميخوام ببينم مشكل از كرك منه كه اينجوري ميكنه يا بازم سيستمم قاطي كرده فقط سريعتر چون خيلي منتظرم تا بازي كنم

تشكر:-":-":-":-"

merlin2006

کاربر سایت
Dec 8, 2007
5
گفتم شايد اينو بگم چون اين اولين باره من رنگ قوطي اين بازي ر. ميمينم از شركتProjekt RED مال من گفتم شايد چون كركش مال اوناس مشكل داره يا اصلا ول كنين بگين مشكل كجاست نصب كنم

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
با درود خدمت دوستان عزيز:
پس از مدتها نسخه سفارشي منم دستم رسيد:p
اقا يه سري مشكل دارم بگم رم اينا رو هم درست كردما!
اقا وقتي كرك رو كپي ميكنم(10 مگ)در قسمت system بازي بالا نمياره وقتي هم كه كپي نميكنم ميگي ديديودي رو بزار.
حالا ميخوام ببينم مشكل از كرك منه كه اينجوري ميكنه يا بازم سيستمم قاطي كرده فقط سريعتر چون خيلي منتظرم تا بازي كنم
تشكر:-":-":-":-"
سلام
این نسخه سفارشی دیگه چیه؟ collector edition گرفتی.
کرکو طبق ورژن میتونی از این سایت دانلود کنی.

از شركتProjekt RED مال من گفتم شايد چون كركش مال اوناس مشكل داره
؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

merlin2006

کاربر سایت
Dec 8, 2007
5
اقا من تو بازار پيدا نكردم از بيرون سفارش دادم برام رسيد الان مشكل از كرك منه كه بازي بالا نمياد؟؟

اون متن پايينيرو هم ول كنيد اصلا!!!

ممنون

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
اقا من تو بازار پيدا نكردم از بيرون سفارش دادم برام رسيد الان مشكل از كرك منه كه بازي بالا نمياد؟؟
ممنون
ممکنه از کرک باشه, اگه میدونی ورژن بازیت چیه که کافیه کرک رو از اون سایتی که گفتم طبق ورژن دانلود کنی.
اگه نمی دونی فایل launcher را اجرا کن گزینه check for updates را بزن یه صفحه اینترنت باز میشه که ورژن فعلی رو مینویسه.
اگه ورژنت 1.0 بود, پچ 1.1a رو میتونی از اینجا دانلود کن (فقط حجم پچ 113 مگابایته.) بعد از اعمال پچ, از اون سایتی که گفتم فایل The Witcher v1.1/v1.1a [RUSSIAN] Fixed EXE رو دانلود کن وبه جای کرک استفاده کن.
اگه ورژنت 1.1 بود فقط از اون سایت فایل The Witcher v1.1/v1.1a [RUSSIAN] Fixed EXE رو دانلود کن و به عنوان کرک استفاده کن.
اگه نشد بعد از دیمون استفاده کن که در اون صورت باید ایمج بگیری. حالا اول کرکو امتحان کن تا بعد در مورد ایمیج صحبت کنیم. (البته استفاده از ایمیج فعلا بهتره چون من تا حالا کرک 1.2 ندیدم)
موفق باشی.

پ.ن-1: راستی من یکم گیج شدم, شما orginal خریدی؟
پ.ن-2: در نظرسنجی ما همچنان با اختلاف %6 جلوتر از ME هستیم اما یه مشکلی پیش اومده, مجموع میشه %101 :cheesygri, (خب یه کم بهتر گرد میکردین.)

6wm807l.jpg

پ.ن-3: خب الانم شد %99 و اختلاف ما %7.

آخرین ویرایش:

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
;)سلام - آقا من در مرحله (the Heat of the day ) همانطوریکه در ÷ست قبلی گفتم بدجوری گیر کردم چون این آقای Dardelion هرجی از بعد از ظهر تا شب سر قرار وایستادم نیامد . البته توی مسافرخانه هم اصلا با من حرف نمی زنه . حالال من چند تا سئوال برام پیش آمده اول اینکه محل قرار سر راه مسافرخانه و دهکده همانجاییکه روی نقشه علامت میده هست یا جای دیگه . دوم اینکه وقتی من به منطقه Fields می روم برای این مرحله چراغ تپه ای روشن می شه که روح یک دختری با من حرف میزنه و چیزی می خواهد که من نمی فهم در ضمن همانجاییکه بوته های تمشک وجود داره . سوم اینکه آیا برای اینکه آقای dandelionبا من ملاقات کنه نباید قبلش برای این شبح کاری انجام بدم ؟؟؟؟؟
منم دقیقا همین مشکل رو دارم .اگه شما مشکلت حل شده ما رو هم راهنمایی کن

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
سلام - من بازی را تمام کردم و خیلی لذت بردم و حال دوباره از اول می خواهم شروع کنم .

فقط یک سئوال خارج از بحث این تایپک دارم اینکه من بازی biowolf را گرفتم و نصب کردم با اینکه سیستم من
همجوره بد نیست و روی هیچ گیمی تا به حال فرم نزده حتی من witcher را با بالاترین حالت بازی کردم
ولی فریم می دهه اونم خیلی زیاد حتی در حالت تنظیمات ضعیف . آیا کسی بازی را نصب کرده و می دونه علت چیه ؟

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
اقایون من در قسمت mystery tower در ACTII نمی تونم سنگ ket`aar را پیدا کنم که بزارم توی obelisk.
اگه شما می دونید بی زحمت جاش بگین.
با تشکر

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
1st_page_pic.jpg

خوب قبل از هر بحثی, با این وضعیت رقیب عزیزمون یعنی جناب mass effect احتمالن ما برنده این نظر سنجی هستیم. آمارها نشون میده ما حدود %14 جلوتر از me و در کل بیش از نصف آرا متعلق به ماست.

71wlfl5.jpg

سلام - من بازی را تمام کردم و خیلی لذت بردم و حال دوباره از اول می خواهم شروع کنم .
تبریک بابات تموم کردن بازی اما لطفا به اون رفیقمون (یعنی bluestar) توضیح بده که چطور تونستی Dardelion رو ملاقات کنی, ظاهرا جوابهای دیگه مشکل ایشون رو حل نکرده.
و اگه در مورد داستان بازی سوالی داری یا به نکته ای رسیدی بگو البته این فقط یه پیشنهاده.

فقط یک سئوال خارج از بحث این تایپک دارم اینکه من بازی biowolf را گرفتم و نصب کردم با اینکه سیستم من
همجوره بد نیست و روی هیچ گیمی تا به حال فرم نزده حتی من witcher را با بالاترین حالت بازی کردم
ولی فریم می دهه اونم خیلی زیاد حتی در حالت تنظیمات ضعیف . آیا کسی بازی را نصب کرده و می دونه علت چیه ؟
در مورد beowulf این بازی یه مقدار ایراد گرافیکی داره ولی شاید اشکال از کرکت باشه, اول پچ 1.01 نصب کنی بعد تو این سایت GameCopyWorld کرک (Beowulf: The Game v1.0 [ENGLISH] Fixed EXE) رو دانلود کن. اگه بازم سوالی داری اینجا بپرس.

موفق باشی.

اقایون من در قسمت mystery tower در ACTII نمی تونم سنگ ket`aar را پیدا کنم که بزارم توی obelisk.
اگه شما می دونید بی زحمت جاش بگین.
با تشکر
Keth’aar رو باید از raymond بگیری, ببین کجاست. یادم رفته شاید اول باید کارهائی که ریموند میگه انجام بدی و یه ربطی هم به Ramsmeat داشت.

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024

خب اول اینکه جای این سوال اینجا نیست .ولی به هر صورت تمام کاربر ها در کل جهان با این بازی همین مشکل رو دارند راه حلش خیلی جالبه!
وقتی هر مرحله رو به پایان میرسونید(البته با همون فریم ریت افتضاح)اگر دوباره همون مرحله رو بازی کنید دیگه اصلا کاهش فریم نخواهید داشت(در کل جونم به لبم رسید تا برای بار اول تمامش کردم)ولی برای بار دوم فریم زیر 60 نیومد!
راستی بالاخره اونجا رو رد کردم.دقیقا یکی دو ساعت قبل از غروب باید روی اون تپه رفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر