The Witcher

ُسلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام ( میخوام مدل سلام کردنمو عوض کنم ;) )

به نام دیابلو . بازی های RPG سلطه دیابلو رو روی سر خود حس میکنن و تقلید از اون جزء شکست چیزی به همراه نداره و به نام خدای اون یعنی Blizzard​

اشتباه نکنین.این تاپیک دیابلو نیست.این تاپیک بازی جدیدی هستش که فقط در عنوان RPG شبیه دیابلو هستش.

خب این نمیدونم چندمین تاپیک منه که دارم در مورد بازیهای RPG باز میکنم.البته فقط PC و لا غیر.شاید من محبوترین سبکم RPG باشه.بعد .... اخه جو RPG شدیدا داره بالا میره.با غول های این سبک که نهایت تا آخر هفته بعد دستمون میرسن ( به امید اینکه NWN2 و DM بازی در نیارن ).

ولی یه عنوان هست که اصلا نمیشه به این راحتی ها ازش گذشت ( بازی محبوب احماد .البته منم هستم و باقی دوستان )

من تا حالا تمام تریلرهای این بازی رو دیدم.باید بگم گیم پلی بازی یه سرو گردن از Oblivion و شاید از DM بالاتر باشه ( DM رو براساس نسخه دموش میگم)این نظر منه.شاید احماد بتونه تایید کنه و حتی باقی دوستان.فکر کنم حدود 700-800 مگ تریلر من از این بازی دیدم.

خب این بازی قرار بود اوایل برای انتهای 2006 بیاد.اگه این اتفاق می افتاد مطمئنا میتونست حال اساسی به 4 تا بازی همدسته خودش بده و به نظر من هر 4 تا رو کنار بزنه و به تنهایی بر تخت پادشاهی بازی های RPG سال 2006 بشینه.ولی متاسفانه و شاید خوشبختانه این بازی رفت برای 2007.

این بازی کار استودیوی CDPROJEKT هستش.فکر نکنین PROJEKT رو اشتباه نوشتم.نه.این بازی کار گروه انگلیسی نیست.

هر حرفی بخوام بزنم از قدرت موتور Aurora استودیوی BioWare بگم که با تغییرات بسیار روی این بازی اعمال شده و یا شخصیت های بازی و داستان بازی کارم میره زیر پیش نمایش احماد از این بازی.

ولی من قصد دارم توی این تاپیک یکم فعالیت کنم.اگه خدا بخواد ( ازبس بدقولی کردم شرمندم.ولی باورکنین ....)

برای شروع 6 تا شات جدید از بازی رو ببینید.

در ضمن یک تریلر از این بازی اومده.توی سایت Gametrailers.آخرین تریلر این بازی.هر کی نبینه نصف عمرش بر فناس.

من امروز صبح ساعت 6 دیدم.خواب از سرم پرید و نتیجش این شد که تاپیکشو باز کردم.

من می یام.منتظر باشین.میخوام ته توی بازی رو براتون بزارم.از فروم های بازی و خود سایت رسمی که توش پر مطلبه.هر چی بخواین توش هست.

جادوگر.....

خداحافـــــــــــــــــظ ;)

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
سلام به همگی - من در مرحله چهارم اونجاییکه باید خون گاو را ببرم برای اون ..... چیزی که من نمی دونم باید به این گاوه توی دهکده چه میوه ای بدم و از کجا باید این میوه را گیر بیارم .

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
من تو قسمت the unforgiven گیر کردم همون جای که برای جنگ با salamandra دنبال متحد
می گرده.من رفتم تو جنگل و با اون الف صحبت کردم ولی بعد از اینکه صحبتم باهاش تموم شد دیگه روی نقشه جای رو نشون نمیده توضیح این قسمت هم اینه:
i should get yaevinn to give me an important task maybe that is a way to win his trust
فکر کنم یه چیزی باید براش ببرم ولی نمیدونم چی؟واز کجا گیرش بیارم؟چون رو نقشه هم چیزی نشون نمیده
ممنون میشم اگه کمک کنید
دوتا انتخاب داری که هر کدوم تو ادامه بازی تاثیر دارند, یا باید طرف Yaevinn بگیری که برای این کار برو به خونه Vivaldi یا طرف The Order Of The Flaming Rose بگیر که برای این کار به دیدن Siegfried برو. بعد از این کارا برو به دیدن Triss.و

سلام به همگی - من در مرحله چهارم اونجاییکه باید خون گاو را ببرم برای اون ..... چیزی که من نمی دونم باید به این گاوه توی دهکده چه میوه ای بدم و از کجا باید این میوه را گیر بیارم .
باید به گاوه میوه خشک و آجیل بدی تا دنبالت بیاد, شاید تو بعضی صندوقا باشه ولی بخری بهتره. مفته فقط 25 orens.

موفق باشید.

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
795
نام
behrooz
اساتید محترم از این آتیش که روی پل توی out skirts of vizima چه جوری میشه رد شد لطفا کمک کنید:(:blushing:
عکس رو zip کردم خواهشا کمک کنید:(

Attachments

• witcher 2007-12-13 08.zip
    70.1 KB · مشاهده: 22

ehsan_jan3

کاربر سایت
Dec 31, 2006
266
ای داد بیداد من پچ رو نصب کردم کرک دیگه کار نمیکنه از من سی دی اصل رو میخواددددددددددددددددددد.

راستی fesstech چیه؟حالا دیگه باید بگم چی بود؟

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
سلام - من در مرحله ای بنام (the Heat of the Day ) از مراحل اصلی مرحله چهارم گیر کردم . تا آنجاییکه من فهمیدم باید دم غروب آقای Dandelion را ملاقات کنم ولی هر چی در محل مشخص شده می مانم خبری نمی شه - البته متن انگلیسی مرحله اینست:
Iam due to meet Dandelion the eveing by the raspberry patch.
راهنمایی شما متشکرم

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
اساتید محترم از این آتیش که روی پل توی out skirts of vizima چه جوری میشه رد شد لطفا کمک کنید:(:blushing:
عکس رو zip کردم خواهشا کمک کنید:(
قبلا گفتم, نمی دونم احتمالن این یه باگه. از سیو قبلی بیار و این دفعه از یه راه دیگه برو.
اگه نشد:
- اینو دانلود کن و نصب کن, شاید کمک کنه.
- شاید مجبور بشی بازیو دوباره نصب کنی.:no:

ای داد بیداد من پچ رو نصب کردم کرک دیگه کار نمیکنه از من سی دی اصل رو میخواددددددددددددددددددد.
برو اینجا و فایل The Witcher v1.1/v1.1a [RUSSIAN] Fixed EXE رو دانلود کن.
راستی fesstech چیه؟حالا دیگه باید بگم چی بود؟
نشنیدم, چنین کلمه ای کجای بازی اومده؟

سلام - من در مرحله ای بنام (the Heat of the Day ) از مراحل اصلی مرحله چهارم گیر کردم . تا آنجاییکه من فهمیدم باید دم غروب آقای Dandelion را ملاقات کنم ولی هر چی در محل مشخص شده می مانم خبری نمی شه - البته متن انگلیسی مرحله اینست:
Iam due to meet Dandelion the eveing by the raspberry patch.
راهنمایی شما متشکرم
برو به مسافرخونه و از آقای Dandelion درخواست کمک کن. بعد (بنظرم) هنگام غروب و نه شب برو به اون تپه تا با Dandelion ملاقات کنی.

ehsan_jan3

کاربر سایت
Dec 31, 2006
266
خوشبختانه بازی دوباره کرک کردم درست شد.

ممنونم ازت mox عزیز که راهنمائی میکنی.

در قسمت تمپل باید برای سربازی که جزو گروه رز قرمزه ببرم.feestech

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
;)سلام - آقا من در مرحله (the Heat of the day ) همانطوریکه در ÷ست قبلی گفتم بدجوری گیر کردم چون این آقای Dardelion هرجی از بعد از ظهر تا شب سر قرار وایستادم نیامد . البته توی مسافرخانه هم اصلا با من حرف نمی زنه . حالال من چند تا سئوال برام پیش آمده اول اینکه محل قرار سر راه مسافرخانه و دهکده همانجاییکه روی نقشه علامت میده هست یا جای دیگه . دوم اینکه وقتی من به منطقه Fields می روم برای این مرحله چراغ تپه ای روشن می شه که روح یک دختری با من حرف میزنه و چیزی می خواهد که من نمی فهم در ضمن همانجاییکه بوته های تمشک وجود داره . سوم اینکه آیا برای اینکه آقای dandelionبا من ملاقات کنه نباید قبلش برای این شبح کاری انجام بدم ؟؟؟؟؟

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
در قسمت تمپل باید برای سربازی که جزو گروه رز قرمزه ببرم.feestech
یکم دقت کن رفیق, Fisstech اسم یه دارویه. اگه تو پیدا کردنش مشکل داری:
یا از 6 پیدا کن یا در 4 از Coleman بخر.

-1710387343.jpg
;)سلام - آقا من در مرحله (the Heat of the day ) همانطوریکه در ÷ست قبلی گفتم بدجوری گیر کردم چون این آقای Dardelion هرجی از بعد از ظهر تا شب سر قرار وایستادم نیامد . البته توی مسافرخانه هم اصلا با من حرف نمی زنه . حالال من چند تا سئوال برام پیش آمده اول اینکه محل قرار سر راه مسافرخانه و دهکده همانجاییکه روی نقشه علامت میده هست یا جای دیگه . دوم اینکه وقتی من به منطقه Fields می روم برای این مرحله چراغ تپه ای روشن می شه که روح یک دختری با من حرف میزنه و چیزی می خواهد که من نمی فهم در ضمن همانجاییکه بوته های تمشک وجود داره . سوم اینکه آیا برای اینکه آقای dandelionبا من ملاقات کنه نباید قبلش برای این شبح کاری انجام بدم ؟؟؟؟؟
بطور عادی باید در مسافرخونه باهات حرف بزنه, یادم نیست شاید باید هنگام غروب به مسافرخونه بری. اگه این دفعه نتونستی از عقبتر (مثلا بعد از اینکه تکه های آینه رو پیدا کردی)تعریف کن, ببینم قبلش چیکار کردی. فقط امیدوارم باگ نداشته باشه, که البته نشنیدم اینجا باگ داشته باشه. راستی از کرک 1.0 استفاده میکنی یا 1.1؟
-------------------------------
به هر حال, نقشه اول رو نگاه کن, این نقشه روستاست, شماره 6 محل مسافرخونست و شماره 4 خونه Healer که اون بهت میگه باید پیشه Dandelion بری تا بهت کمک کنه و بعدش میری به مسافرخونه و با Dandelion صحبت میکنی.
نقشه دوم متعلق به fields است, بعد از کارهای بالا باید به محل شماره 17 بری. این کارو میکنی؟

406435062.jpg

406359796.jpg

موفق باشی.
پ.ن-1: عکس ها از gamepressure.
پ.ن-2: دیگه با این پست بن میشم.(قانون 35)

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین

منم همین مشکل رو داشتم اونجایی که رو نقشه نشون میده اشتباه هست فکر کنم
باگ هست .. و باید بری fields و روی اون تپه تمشک یا هر چی ..
یادت باشه باید در in the evening بری .. اونجاست که dardelion رو میبینی ..

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
دوستان witcher باز من, شیرینی بدین که یه دوساعتی میشه پچ 1.2 منتشر شد.
تذکر: هنوز کرک 1.2 نیومده, پس فقط بخونین.

Gameplay and text bugs fixed:
- Fixes for Alina not being at her home when she should (Act 4).
- Wife's Tears Potion fixes.
- Fixes for usable doors on the swamps (Act 5).
- Fixes for Alchemist in manufacture giving quest items to Geralt (Act 3).
- Fixes for some items to be found in Fields (Act 4).
- Fixes for a disappearing enemy in quest Haunted House (Act2).
- Fixed problems with Alvin's spawn (Act 1).
- Few minor text fixes for all languages.

Code bugs fixed:
- Loading times are much faster!
- Saving is much faster!
- Another portion of stability improvements.
- Fix for rare "red rectangle" effect on loading bar.
- Quest tracking fixes.
- Some cursor fixes connected with finishers in tight places.
- Quest now won't update when Geralt is dead causing multiple problems.
- Autosave mechanism fixes (numeration).
- Savegame files fixes -- some irrelevant information was sometimes generated inside.
- The game won't make an autosave if Geralt has an effect preventing him from talking (like knockdown, stun, push) - the result would be no talking at all for the rest of the game.
- Now you can't attack neutral NPCs if you input the second (etc.) sword sequence in them, while first attacking a hostile.
- Dandelion's music won't be 'echoed' while changing location twice.
- The game can handle broken savegames now – it returns to main menu.
- Motion blur effect won't stay active despite Blizzard potion wearing off – drinking, then changing location, then cutscene.
- Final fixes for weapons disappearing from enemies’ hands.
- Grass and small stones being multiplied – fixed.
- Fixes for receiving damage from Striga while being far away.

Art bugs fixed:
- Few level decoration fixes.
- Fixes for barghest attack animation.

برای دانلود روی عکس کلیک کنید.

حجم: متاسفانه 113.16 مگابایت:((, شده تو مایه های NWN2

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام

در این حالت خوش به حال من که از نسخه کرک شده استفاده نمی کنم و بیشتر اوقات سعی می کنم از نسخه ایمیج بازی استفاده کنم که نیازی به کرک نباشه. البته باگ های خیلی اساسی نیست و بهترین باگ رو در Act5 در ورژن 1.1 برطرف کردن. ( البته نمی خوام این مسئله رو که این پچ به درد نمی خوره بگم). بازی خیلی خوبیه. جدا ممنون کار خوبشونم.

پ . ن : کسی چک کرده ببینه اپدیت 1.1 به 1.2 اومده یا نه ؟ اگه اومده باشه که فکر کنم حجم پچ 1.1 به 1.2 باید زیر 10 مگ باشه. بهتره اگه از نسخه ایمیجی استفاده می کنین یه Auto Update رو چک کنین ببینین چی می گه.

پ. ن : من الان پشت PC خودم نیستم که چک کنم. من پچ 1.1 رو دارم.

یا علی ...

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
در نظرسنجی gamespot در مورد بهترین نقش آفرینی, ما فعلا جلوتریم. فقط mass effect رقیب ماست.

7w87fxe.jpg

در gamer's choice سایت Gamespy هم با اختلاف یک درصد نسبت به World of Warcraft: The Burning Crusade دوم شدیم.

ARYT

کاربر سایت
Jun 13, 2007
114
نام
Alireza Yaghoubi
یک چیزی که برام خیلی جالب بود. آهنگشاش بود. سنتور می زنه. خیلی عالیه. داستانش هم که ترکونده. :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر