The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,097
نام
محمد امین
دوستان بازی رو این سیستم ما نصب میشه

CPU : Phenom II 955 X4
GPU: 4670 1GB DDR3
RAM: 4G

اگر بخوام 25 تا 30 فرم بگیرم رویه چه رزولیشنی میشه بازی کرد..

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
دوستان بازی رو این سیستم ما نصب میشه

CPU : Phenom II 955 X4
GPU: 4670 1GB DDR3
RAM: 4G

اگر بخوام 25 تا 30 فرم بگیرم رویه چه رزولیشنی میشه بازی کرد..

محمد امین ای کاش سوالتو اینجا می پرسیدی
مشکلات The Witcher 2 (نصب و کرک و مشکلات گرافیکی ......)
ولی این پست منو بخون #181اگه متوجه نشدی بیا تو تاپیک مشکلات به میگم باید چه کار
کنی
2تا پچ هارا نصب کن فریمت خیلی بهتر میشه cpuخوبی هم که داری

• Like
Reactions: Terova

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,097
نام
محمد امین
محمد امین ای کاش سوالتو اینجا می پرسیدی
مشکلات The Witcher 2 (نصب و کرک و مشکلات گرافیکی ......)
ولی این پست منو بخون #181اگه متوجه نشدی بیا تو تاپیک مشکلات به میگم باید چه کار
کنی
2تا پچ هارا نصب کن فریمت خیلی بهتر میشه cpuخوبی هم که داری

ممنون حسین جان
فقط اگر میتونی بگو من با این سیستم آیا میتون رویه 1080 بازی کنم یا نه..؟

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
سلام لطفا
در چپتر دو بعد از اینکه به شاه هنسلت دو نفر حمله میکنن وا یکیشونو میکشیم این دتموند اونو میبره برا ازمایش باید چی بخوریم

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
ایول بگو حمیدرضا کدوم پایان رفتی :-/:-/:-/
سلام من بازی رو این شکلی رفتم:
با Iorveth متحد شدم، به مردم Upper Aedrin کمک کردم که استقلالشون رو پس بگیرن، کمک کردم Saskia خوب بشه و باهاش جنگ رو کنترل کردم، نفرین مربوط به جنگ ارواح رو پاک سازی کردم، توی چپتر سه از راه تونل های مخفی خودم رو به Philippa رسوندم اونجا چشم هاشو درآوردن از من کمک خواست ولی گفتم جون Triss در خطره و رفتم تریس رو آزاد کردم و حرف هاشو هم باور کردم، با هم رفتیم توی اون مجمع و تریس در مورد دروغگو بودن Sile صحبت کرد و بعد Saskia تبدیل به یه اژدها شد و Sile رو نجات داد من رفتم دنبالش به Sile کمک کردم که تلپورت کنه و بعد با اژدها جنگیدم اما اونجا که با اژدها پرت شدم توی جنگل تصمیم گرفتم که اژدها رو نکشم چون میدونستم Witcher ها حق کشتن اژدها ها رو ندارن بعد برگشتم پیش تریس و اون گفت که Letho قصد ملاقات با من رو داره توی راه یه گروه رو دیدم که Iorveth رو نیمه جان دستگیر کرده بودن باهاشون جنگیدم و از تریس خواستم که ازش مواظبت کنه تا خوب بشه خودم رفتم پیش Letho و بعد از اینکه سوالات زیادی در مورد Wild Hunt و Yenefer و قتل پادشاهان پرسیدم تصمیم گرفتم باهاش بجنگم و بعد از اینکه کشتمش دروازه خروج شهر رو باز کردم و با تریس بیرون رفتم و بازی تموم شد:| حالا میخوام بدونم اصلا میشه طوری دیگه رفت که بتونم ینفر رو پیدا کنم؟ پایان های دیگه بازی چطوری هستند و آیا اونا هم انقدر کوتاهن؟ آیا قراره ادامه داستان توی DLC دنبال بشه؟
بقیه دوستان هم بیان بگن پایانشون چه شکلی بوده تا از تجربشون مستفیض بشیم:)

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
آبرو نمیزاره برا آدم این بازی :D خیلی بی شرمانس :D
والا انقدرها هم اونجوری نیست:d مثلا من از اول تا پایان بازی فقط یه صحنه +18 دیدم، دلیلش هم این بود که با گرالت با هر کس و ناکسی دوست نشدم:d بستگی به تفکر و رفتار هر شخص داره:d

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان یه سوال

اون جا که زندانی شدی و میخوای فرار کنی باید یواشکی در ری ؟ :d
چجوریاست ؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
ممنون حسین جان
فقط اگر میتونی بگو من با این سیستم آیا میتون رویه 1080 بازی کنم یا نه..؟

با این سیستم فقط لذت بازی رو به گور می بری cpu عالی جواب می ده چون 4 هسته ای هم هست اما گرافیک از حداقل سیستم مورد نیازم کمتره شاید در 720p در پایین ترین تنظیمات امیدی باشه اما نگه دار گرافیکتو عوض کن بقیه سیستمت که خوبه الان گرافیک تقریبا ارزونه بخر حالشو ببر

خوب ویچر هم از دست رفت. رسما توی سایتشون تریلر مربوط به X360 رو گذاشتن(البته لینک به Gametrailers میده).

از روز اولم تابلو بود هنوزم گیم اسپات توی لیست نگهش داشته گفتم وقتی این کار رو می کنه یعنی یه خبرایی هست اما این گرافیکی که من دیدم عمرا نصفشم 360 بتونه اجرا کنه

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
دوستان یه سوال

اون جا که زندانی شدی و میخوای فرار کنی باید یواشکی در ری ؟ :d
چجوریاست ؟
ببین محمد اول اره سعی کن چراغ ها را خاموش کنی با جادو نزدیکشون که شدی با موس علامت میده میتونی بزنیشون بعد که کمی میری جلو یک نیزه بر میدار می تونی با اون راحت بزنیشون

:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر