The Witcher 2: Assassins of Kings | Xbox 360

extreme gamer

کاربر سایت
Mar 16, 2008
75
نام
Pedram
بابا بیخیال بازی هر جوری باشه افت فریم نداره.....خیلی روون تر از بازی های دیگس حتی تو صحنه های شلوغ...البته رو هارد نسبیدم...سیستم سیو هم مثل بقیه بازیاس ...

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
راست میگن دیگه سیستم سیو بازی مسخرس خداوکیلی
این بازی از نظر من بد شد چون تبدیلی شد و بازی های تبدیلی هم هر کاریشون کنی یه بدی هایی خواهند داشت
الان اویل 4 رو هم تبدیل کردن هدایتش خیلی سخته نمیشه بازی کرد
این مشکلات افت فریم عجیبی داره . فکر کنم بازی رو باید بریزم رو دستگاه تا یکم بهتر شه
عزیز دیسک من هم معمولی هست و برنر مکس نخریدم ولی اصلا افت فریم ندارم!

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
راست میگن دیگه سیستم سیو بازی مسخرس خداوکیلی
این بازی از نظر من بد شد چون تبدیلی شد و بازی های تبدیلی هم هر کاریشون کنی یه بدی هایی خواهند داشت
الان اویل 4 رو هم تبدیل کردن هدایتش خیلی سخته نمیشه بازی کرد
این مشکلات افت فریم عجیبی داره . فکر کنم بازی رو باید بریزم رو دستگاه تا یکم بهتر شه

بازی پورت نشده جداگانه بازی رو برای ایکس باکس ساختن.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
یه سوال دارم
تو اوایل چپتر 3 یه جا یه جعبه هست ولی با جادو قفل شده دورو برشو نور قرمز گرفته و تو زمین و دیوارها چهار تا sign هست داخل دایره وقتی میری کنارشون میزنی خاموش میشن ولی من نمیدونم چجوری باید اون جعبه رو باز کنم ؟ اون چهار تا sign رو خاموش می کنم ولی یهو گرالت رو برق میگیره و یکم ار جونش میره و علامت ها همشون دوباره روشن میشن
چیکار باید بکنم ؟

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
ولی باسه من یذره افت فریم داره؟ ممکه از دیسک باشه؟

ولی اینو که 100% همه دارم اونم لودینگ هاست که امان ادمو مبره برای یه سفر باید 10 تا لودینگ رو به رو بشی:(

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بابا بازی جز 3 تا از بهترین بازی هایی هست که واسه 360 اومده . چی میگن بعضی ها ؟ آدم خندش میگیره . داستان خارق العاده ای داره فقط باید انگلیسیت خوب باشه ( متوسط نه ، خوب ) . افت فریم به هیچ وجه من ندیدم نه از روی دیسک و نه از هارد . هرکی میگه هوش مصنوعی پایینه باید بهش گفت LOL . حتی رو حالت نرمال هم رد کردن بعضی بخشا فوق العاده سخت رو به غیر ممکنه . به دشمنا بیش از 2 ضربه نمیتونی بزنی زود دفاع میکنن . اونایی هم که سپر دارن اشک آدمو در میارن چه برسه به monster ها و boss ها .
ینی رفته رفته آدم عاشق بازی میشه . بی انصافی نکنین بازی خیلی سطحش بالاست آدم حال میکنه میبینه که سازندش اینجوری به شعور مخاطب احترام گزاشته .

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
بابا بازی جز 3 تا از بهترین بازی هایی هست که واسه 360 اومده . چی میگن بعضی ها ؟ آدم خندش میگیره . داستان خارق العاده ای داره فقط باید انگلیسیت خوب باشه ( متوسط نه ، خوب ) . افت فریم به هیچ وجه من ندیدم نه از روی دیسک و نه از هارد . هرکی میگه هوش مصنوعی پایینه باید بهش گفت LOL . حتی رو حالت نرمال هم رد کردن بعضی بخشا فوق العاده سخت رو به غیر ممکنه . به دشمنا بیش از 2 ضربه نمیتونی بزنی زود دفاع میکنن . اونایی هم که سپر دارن اشک آدمو در میارن چه برسه به monster ها و boss ها .
ینی رفته رفته آدم عاشق بازی میشه . بی انصافی نکنین بازی خیلی سطحش بالاست آدم حال میکنه میبینه که سازندش اینجوری به شعور مخاطب احترام گزاشته .

اولا:هوش مصنوعی ضعیفه
دوما:بخاطر این سخته که جون کسایی که باهاشون میجنگی خیلی زیاده وگرنه یک ببو گلابی هایی هستن که نگو
و فقط دفاع کردن که نشد هوش

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من بازی رو تموم کردم ببینین خوبه
اولا طرف Iorveth رو گرفتم و با اون رفتم . Stennis رو نزاشتم بکشن و زنده نگهش داشتم . بعد Sile رو گزاشتم ترکید و اون الماس رو درس نکردم تا زنده بمونه . اژدها رو کشتم و در آخر اجازه دادم Letho بره . Triss هم Iorveth رو برد به vergen تا درمانش کنه
به نظرتون چجوری تموم کردم ؟ خوب هست ؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,493
نام
Nimo
اولا:هوش مصنوعی ضعیفه
دوما:بخاطر این سخته که جون کسایی که باهاشون میجنگی خیلی زیاده وگرنه یک ببو گلابی هایی هستن که نگو
و فقط دفاع کردن که نشد هوش

جی میگی من 100 بار بازی رو تموم کردم روی pc هوش مصنوعی عالیه روی 360 هم نباید تفاوتی داشته باشه چیزهایی میگین ها.

آخرین ویرایش:

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان من یه راهنمایی واسه نسخه pc بازی پیدا کردم مشه ازش تو این نسخه همه استفاده کرد یا نه با هم فرق دارن؟

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
ولی باسه من یذره افت فریم داره؟ ممکه از دیسک باشه؟

ولی اینو که 100% همه دارم اونم لودینگ هاست که امان ادمو مبره برای یه سفر باید 10 تا لودینگ رو به رو بشی:(

پژمان احساس نمیکنی یکم فن بازی در میاری؟؟ ا:dسکاریم 10 برابر این لود داشت تازه ویچر 2 رو pc اصلا لود نداشت!( فقط بین مراحل بود) اون نسخه 360 که این مشکلو داره درحالی که رو اسکایریم رو pc رو قویترین سیستم با سیستم متوسط زمان لودش یکی بود :d

دوستان من یه راهنمایی واسه نسخه pc بازی پیدا کردم مشه ازش تو این نسخه همه استفاده کرد یا نه با هم فرق دارن؟

نه زیاد فرقی ندارن

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
سیستم سیو افتضاحه
تو اسکاریم حداقل وقتی از یک مکانی خارج یا داخل میشدی سیو میکرد
ولی این طی 8 ساعت بازی زور بزنه 4-5 تا سیو کنه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آیا شما خودت نمیتونی سیو کنی ؟ 3 ثانیه طول میکشه :D
والا:D
سیستم سیو افتضاحه
تو اسکاریم حداقل وقتی از یک مکانی خارج یا داخل میشدی سیو میکرد
ولی این طی 8 ساعت بازی زور بزنه 4-5 تا سیو کنه
من که همچین مشکلی ندارم و بازی در بهترین مواقع سیو میکنه!
من تا حالا خودم Save نکردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر