The Witcher 2: Assassins of Kings | Xbox 360

خب توي الچمي چجوري بسازمش؟؟

از داخل Formula هایی که وجود داره باید اونی که مد نظر هست رو انتخاب کنید ، بعد با زدن Y یا همون Create معجون مورد نظر رو بسازید.

پ.ن:
بنظر من صحنه هاشو باید کاملتر نشون میدادن.....
تا میام حال کنیم.....

pity.gif

دوستان تو چپتر سوم
بهتره بریم Triss رو نجات بدیم یا دنبال Roche بریم؟
چه تصمیم هایی توی پایان بازی خیلی مهمن؟
ممنون
سایتی نیست که تمامه پایان های بازی رو گذاشته باشه واسه دانلود؟ خیلی حوصله کنم 3 بار دیگه تمامش کنم

پایان های بازی و انتخاب های مهم اینجا اسپویل شده

Aryan Alive → Choose Roche → Henselt Alive → Save Anais
Aryan Alive → Choose Roche → Henselt Alive → Save Triss
Aryan Alive → Choose Roche → Henselt Dead → Save Anais
Aryan Alive → Choose Roche → Henselt Dead → Save Triss
Aryan Alive → Choose Iorveth → Stennis Alive → Save Saskia
Aryan Alive → Choose Iorveth → Stennis Alive → Save Triss
Aryan Alive → Choose Iorveth → Stennis Dead → Save Saskia
Aryan Alive → Choose Iorveth → Stennis Dead → Save Triss
Aryan Dead → Choose Roche → Henselt Alive → Save Anais
Aryan Dead → Choose Roche → Henselt Alive → Save Triss
Aryan Dead → Choose Roche → Henselt Dead → Save Anais
Aryan Dead → Choose Roche → Henselt Dead → Save Triss
Aryan Dead → Choose Iorveth → Stennis Alive → Save Saskia
Aryan Dead → Choose Iorveth → Stennis Alive → Save Triss
Aryan Dead → Choose Iorveth → Stennis Dead → Save Saskia
Aryan Dead → Choose Iorveth → Stennis Dead → Save Triss

من همون اولشم می خوام بدونم کل داستان تو گزشتس؟ مثلا مثل بلک اوپس....... اونجاییم که داره باز جویی میشه ...تا آخر بازی بازجویی میشه و اونم تعریف میکنه؟

من موندم این ملت گیمر نما کی میخوان دست از این گرافیک بکشن آقا شما بازی به این بزرگی را یعنی فقط به خاطر گرافیکش میخواهید بخرید حالا دوتا کمپ توش کم یا زیاد به نظر تاثیری در داستان و گیم پلی چنین عنوانی داره واقعا جای تاسف داره اومدم توی تاپیک گفتم ببینم چهار نفر درباره بازی گفته باشن همش گرافیک گرافیک خداییش گفتم خودم بخرم بهتره
تاىىد مىشه صد در صد

دوستان بازی کلا سخته یا مشکل از منه؟؟
بازی سخته!
من همون اولشم می خوام بدونم کل داستان تو گزشتس؟ مثلا مثل بلک اوپس....... اونجاییم که داره باز جویی میشه ...تا آخر بازی بازجویی میشه و اونم تعریف میکنه؟
بله بازی در زمان گذشتس!
شما اولش بازجویی میشید ولی بعد که واقعیت رو گفتید با کمک Roche(همونی که بازجویی میکنه)فرار میکنید!

بازی سخته!

بله بازی در زمان گذشتس!
شما اولش بازجویی میشید ولی بعد که واقعیت رو گفتید با کمک Roche(همونی که بازجویی میکنه)فرار میکنید!

سخت نیست
مسخرس
چون هوش مصنوعی ضعیفه
و محدودیت برای جنگیدن خیلی زیاده
و مزخرف ترین سیستم سیو و لو بازی هم داره

آخرین ویرایش:
سخت نیست
مسخرس
چون هوش مصنوعی ضعیفه
و محدودیت برای جنگیدن خیلی زیاده
و مزخرف ترین سیستم سیو و لو بازی هم داره
Realy?!OMG
هوش مصنوعی چه مشکلی داره؟!
بازی چه محدودیتی برای Fighting گذاشته؟!شما از هر جادو و شمشیری میتونید استفاده کنید و اونها رو Up Grade کنید و شمشیر بخرید و بسازید!
سیستم Save و Load چه مشکلی داره؟!بازی به موقع Save میشه همیشه هم که 2 تا Save آماده داره برای Load کردن!
شما واقعا بازی کردی اینو؟!

آخرین ویرایش:
آقا بازی بلد نیستین الکی گیر ندیدن خواهشا:دی
این بازی جزو مقدسات من میمونه بهش توهین نکین:دی!
------------------
هرچی میگذره دوبرابر بیشتر از قبل عاشق بازی میشم:دی!
چه امکانات خفنی داره!
خیلی باحال با جادو هاش میشه رابطه برقرار کرد! مث dao نیست که خیلی از جادو ها در اکثر مبارزات بی استفاده بمونن چون تو این یا مجبوری از دست دشمنای قوی در بری وبراشون تله بذاری(با جادو) یا برا چند ثانیه گیج بکنیشون که خیلی تاثیر گذاره!

راست میگن دیگه سیستم سیو بازی مسخرس خداوکیلی
این بازی از نظر من بد شد چون تبدیلی شد و بازی های تبدیلی هم هر کاریشون کنی یه بدی هایی خواهند داشت
الان اویل 4 رو هم تبدیل کردن هدایتش خیلی سخته نمیشه بازی کرد
این مشکلات افت فریم عجیبی داره . فکر کنم بازی رو باید بریزم رو دستگاه تا یکم بهتر شه

راست میگن دیگه سیستم سیو بازی مسخرس خداوکیلی

الان میشه بگید مشکل سیو و لود بازی دقیقاً چیه؟هر موقع دوست داشته باشید خیلی راحت سیو می کنید و هر موقع هم بخواید اون رو لود می کنید.کجاش مشکل داره این؟
اگه قصد دارید یه بازی رو بکوبید لطفاً یه حرفی رو که یه نفر میزنه نیاین دوباره همون رو تکرار کنین.
این بازی از نظر من بد شد چون تبدیلی شد و بازی های تبدیلی هم هر کاریشون کنی یه بدی هایی خواهند داشت
الان اویل 4 رو هم تبدیل کردن هدایتش خیلی سخته نمیشه بازی کرد
این مشکلات افت فریم عجیبی داره . فکر کنم بازی رو باید بریزم رو دستگاه تا یکم بهتر شه

الان اینجا دقیقاً منظور از تبدیلی چیه؟:دی اگه منظور پورت هست که باید بگم این بازی پورت نیست و به طور کاملاً جداگونه برای 360 ساخته شده و سازنده ها خیلی تلاش کردن تا بازی هیچ کم و کسری از نسخه PC نداشته باشه و تو بعضی از موارد هم نسخه EE تغییرات مثبت و بهبودهایی هم داشته.
افت فریم هم که من تا اینجا ذره ای ندیدم با توجه به حجم گسترده بازی و تکسچرها.البته من بازی رو نصب کردم ولی یه مقدار از روی دیسک هم که اجرا کردم افت فریمی ندیدم.
Resident Evil هم به نظرم کنترلش هیچ مشکلی نداشت :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or