The Witcher 2: Assassins of Kings | Xbox 360

شما باید از روش بزن در رو استفاده کنی از quen استفاده کن حواست هم باشه حتما قبلش silver sword رو ساخته باشی چون تو مبارزه با هیولا ها (یا به قول خودت منگولا) فقط اون شمشیر میتونه damage بیشتر بزنه شمشیر رو هم poison کن با اون صورتی یا قرمزه ( اسماشون رو یادم نمیاد) اگه بتونی یه جای برای مخفی شدن پیدا کنی اونا بیخیالیت میشن
پ.ن:بعد از اینکه رفتی پیش اون الفه و سرباز ها حواست به گزینه ای که انتخاب میکنی باشه
اسپویل:
اون الفه قاتله میتونی همونجا بکشیش یا بگی ****** یا آزادش کنی

ببخشید میشه این سوال من رو هم جواب بدید ؟
برای ساختن شمشیر نقره ای میگه باید بری سراغ یک آهنگر توی منطقه غیر انسان ها از کجا همچین کسی رو پیدا کنم ؟ همون shop ها رو بگردم پیدا میشه ؟
یک سوال دیگم هم اینه که چطور میشه بمب انداخت یا تله گذاشت فقط شکلشو من میبینم که گوشه پایین سمت چپ می یاد بلد نیستم چطور بمب بندازم یا تله بذارم
ممنون

ببخشید میشه این سوال من رو هم جواب بدید ؟
برای ساختن شمشیر نقره ای میگه باید بری سراغ یک آهنگر توی منطقه غیر انسان ها از کجا همچین کسی رو پیدا کنم ؟ همون shop ها رو بگردم پیدا میشه ؟
یک سوال دیگم هم اینه که چطور میشه بمب انداخت یا تله گذاشت فقط شکلشو من میبینم که گوشه پایین سمت چپ می یاد بلد نیستم چطور بمب بندازم یا تله بذارم
ممنون

1.ورودی شهر رو مستقیم بری میرسی به یه دارف (کوتوله ) اگه دقت کنی میبینی اهنگری داره کاملا مشخصه لازم نیست زیاد بگردی باهاش صحبت کن بگو برات ایتم بسازه (همون crafting) بعد اونجا دیاگرام مربوط به silver sword رو میبینی اگه ایتم های مورد نیاز برای ساختش رو نداشتی ازش بخر و بعد بسازش حیف ویچر 2 الان رو pcیم نصب نیست وگرنه برات عکس میزاشتم

2.اول باید بمب یا تله رو از توی ایتمهات انتخاب کنی بعد LB رو که میزنی باید سمت راست بمب رو ببینی همینطوری که LB رو نگه داشتی انالوگ رو بیار رو بمب بعد A رو بزن حالا با RB میتونی بمب رو پرتاب کنی اگه RB رو نگه داری میتونی نشونه گیر کنی

آخرین ویرایش:
آقا این رفیقمون یه ویچر گرفته داده به ما.خودش ریخته رو هارد از روی هارد بازی کرده ولی برای من وقتی میریزم میخوام بازی کنم وسط بازی ارور میده میاد بیرون (میگه به سایت xboxمراجعه کنید).
جفتمون هم LT 3 داریم.بازی هایی مثل رزیدنت اویل اپریشن رو هم از رو هارد بازی میکنم.
ایکس باکس اون اسلیم و برای من 60gigهست.
کسی میدونه مشکل چیه؟
تورو خدا زود جواب بدید گیرم بدجور.

آقا این رفیقمون یه ویچر گرفته داده به ما.خودش ریخته رو هارد از روی هارد بازی کرده ولی برای من وقتی میریزم میخوام بازی کنم وسط بازی ارور میده میاد بیرون (میگه به سایت xboxمراجعه کنید).
جفتمون هم LT 3 داریم.بازی هایی مثل رزیدنت اویل اپریشن رو هم از رو هارد بازی میکنم.
ایکس باکس اون اسلیم و برای من 60gigهست.
کسی میدونه مشکل چیه؟
تورو خدا زود جواب بدید گیرم بدجور.

دوست شما داره بدون دیسک بازی می شه؟ اگه اره که jtag کرده

دیسک های lt3 اگه برنر مکس نباشن نباید روی هارد نصب بشن فقط باید از روی دیسک اجرا بشن برای اطلاعات بیشتر به تاپیک lt3 یه سر بزنید

دوستان من توی چپتر 2 هستم، بعضی از ماموریت ها رو که انتخاب میکنم یه نقطه ای رو روی مپ علامت میذاره، ولی هر راهی که بیرون شهر vergen (یا یه همچین اسمی!) میرم به راههای مه آلود ختم میشه که وقتی میرم توش میره توی یه جایی که همش آتیشه و با سربازا دارن با هم میجنگن و به تو هم حمله میکنن! با دو ضربه هم میمیرم! کسی میدونه قضیه ی اینا چیه؟ آیا راه دیگه ای وجود داره که من پیدا نمیکنم؟
ممنون

دوستان من توی چپتر 2 هستم، بعضی از ماموریت ها رو که انتخاب میکنم یه نقطه ای رو روی مپ علامت میذاره، ولی هر راهی که بیرون شهر vergen (یا یه همچین اسمی!) میرم به راههای مه آلود ختم میشه که وقتی میرم توش میره توی یه جایی که همش آتیشه و با سربازا دارن با هم میجنگن و به تو هم حمله میکنن! با دو ضربه هم میمیرم! کسی میدونه قضیه ی اینا چیه؟ آیا راه دیگه ای وجود داره که من پیدا نمیکنم؟
ممنون

اسم ماموریت رو بگو میشه راحت تر فهمید اون ماموریت ها یه راهی دیگه ای دارن (میانبر) اگه فقط بخوای به سمت علامت رو نقشه بری گیج میشی از بقل اون کوه ها چندتا راه مخفی داره همرو امتحان کن

دوستان در این قسمت می تونید به من کمک کنید؟

درمبارزه با اژدهای آخر بازی گیر کردم. اون قسمتی که میره بالای برج. چه جوری اژدها رو بکشم؟

دوستان در این قسمت می تونید به من کمک کنید؟

درمبارزه با اژدهای آخر بازی گیر کردم. اون قسمتی که میره بالای برج. چه جوری اژدها رو بکشم؟

از quen استفاده کن شمشیرت هم حتما silver sword باشه ( باید شمشیر اپگرید شده داشته باشی وگرنه کارت خیلی سخت میشه ) از روش " بزن جاخالی بده " استفاده کن شمشیرت رو هم poison کن به اونی که 20% damage اضافه میزنه
یه راه خیلی ساده هم هست اگه perk زیاد داری جادوی IGNI رو تقویت کن بسیار قویه ( قویترین جادوی بازی) اگه تا آخرین درجه اپگرید کنی با 4 ضربه اژدها ازپا درمیاد

ازادی عملش که خوبه ؟؟ البته در حد اسکایریم نیست ولی پویا بودن محیط و ماموریت ها 10 برابر اسکایریمه راستی راه مخفی هم زیاد داره اونهارو پیدا کردی؟؟ مثلا چپتر 2 پایین یه کوه یه قبرستون هست که وسعت زیادی داره چند ماموریت جانبی هم همون اطراف هست تو اسکایریم یه جوری همه چی جلو روت بود ولی تو ویچر اینطوری نیست (نسخه اول هم اینطوری نبود )

من یه جا گیر کردم.تو مرحله the eternal battle چپتر2 ...............هر کاری میکنم این غول که سپر داره نمیمیره.جادوهای مختلفی رو هم میزنم ولی اون با چند ضربه دخلمو میاره.............زره و شمشیر مخصوص هم دارم.وقتی گوشه تصویر ماموریت رو مینویسه اخرش میزنهwithin the mist...........میخواد بریم پیش Dethmold یا نه؟

چیزی که اعصاب منو خورد کرد اینه که برای بازی مرز مشخص شده-شنا نمیکنه-نمیتونی از هرجا بپرید- نمیدونم اینا یجورایی از حالت طبیعی بودن دروورده بازی رو
بعدشم که هیچی ولی داستانش خداست
البته گرافیک pc این بازی رو ( چون بازی کردم ) واقعا بالاست و قابل مقایسه نیست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or