The Witcher 2: Assassins of Kings | Xbox 360

من منظور شما ها رو دقیقا از خوب و بد بودن متوجه نمی شم.خب وقتی یه نفر یه چیزی بهتون میگه بسته به صحبتای اون طرف تصمیمات و دیالوگ های مختلفی دارین.شماها اینطوری آر پی جی بازی می کنید؟یعنی مثلا تو هر تصمیم اولین گزینه رو به عنوان بهترین گزینه انتخاب می کنید؟:دی چه جالب:دی

نه:d.تو مس افکت یک و دو اینجوری بودن دیالوگها که انتخاب رو راحت تر میکرد یه گزینه میزدی میدی کلا یه چیزه دیگه میگه:d.اینجوری نباشه باحال تره.ولی تو سه درست شده بود.

---------- نوشته در 11:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:55 PM ارسال شده بود ----------

بابا ما که 3 روزه هر جا می ریم میگه فردا میاریم ، هنوزم نتونستیم پیدا کنیم بازی رو !
یه عمره منتظر این بازیم ، دیگه دارک سولز رو کنار گذاشتم و از هفته دیگه می رم ته ویچر 2 رو در بیارم :d

برو تو همون سایتی که بهت ادرس دادم اوردتش:d.

---------- نوشته 09-04-2012 در 12:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 08-04-2012 در 11:56 PM ارسال شده بود ----------

خیر نسخه ی ایکس باکس دو مدل اوومده. TW2: Assassins of the king و TW2: Assassins of the king ENHANCED EDITION. من رفتم بخرم فروشنده ازم پرسید کدومه اینا رو بهت بدم.

---------- نوشته در 08:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:23 PM ارسال شده بود ----------

نزدیک به 4 ساعت گیم پلی بیشتر داره که مخصوص Xboxه.

---------- نوشته در 08:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:24 PM ارسال شده بود ----------

وقتی داشبورد 2.0.13599.0 داشته باشی و ال تی 3 بریزی، بازی های 97% از روی هارد اجرا می شه(فقط آفلاین) اما دیگه رو داشبورد 2.0.14719.0 نصب نمی شه. در ضمن LT+3 روی داشبورد 2.0.13599.0 هم اجرا می شه فقط وفقط مختص 2.0.14699.0 به بالا نیست.!

نسخه ی enhanced برای ایکس باکس اومده که 17 اوریل هم پی سی بازها میتونن این اضافات رو به صورت رایگان دانلود کنن.نسخه ی معمولی نداره ایکس باکس.

بازی رو میشه بدون مشکل ریخت روی هارد ؟ چون انگاری کیفیت بازی از گرافیک گرفته تا لودینگ ها و تکسچر و ... خیلی خیلی فرق میکنه اگر ریخته بشه روی هارد یا ریخته نشه.

فوق العادست این بازی خوشبختانه خیلی فاصله با نسخه PC محسوس نیست به شماره 1 بازی نمیرسه ولی بازم شاهکار شده

اره اصلا محسوس نیست اصلا :| فقط مونده بود تو نسخه ی xbox گرالت رو حذف کنند بخاطر 30 فریم ...:| :dهیچی نمونده واسش حتی از تنظیمات medium pc هم کمتره ... تازه یه جاهایی از low هم جزییات کمتری داره ...
واقعا باید قدرته pc رو برستید:d

آخرین ویرایش:
اره اصلا محسوس نیست اصلا :| فقط مونده بود تو نسخه ی xbox گرالت رو حذف کنند بخاطر 30 فریم ...:| :dهیچی نمونده واسش حتی از تنظیمات medium pc هم کمتره ... تازه یه جاهایی از low هم جزییات کمتری داره ...
واقعا باید قدرته pc رو برستید:d

PCفن هم PCفنهاي قديم......

بچه ها اجرا از رو هارد با اجرا از رو دیسک تو این بازی چقدر فرق میکنه ؟؟؟
آخه بعضی بازیا فرقی نمیکنه از رو دیسک هم اجرا بشن
اگه تو این باعث میشه فریم بره بالا بگید که برنر مکس بخرم
ممنون

ربطی به فریم نداره
مثل بتل چیز 3 که نصبش میکردی کیفیت بعضی بافتها بالا میرفت اینم شاید اونجوری باشه!
والا من نشنیده بودم ویچر اینجوری باشه!

سلام، آقا من ایکس باکسم lt2 هستش، اگه این بازیو با پچ lt2 بخرم میتونم روی دستگاه نصبش کنم یا باید از روی دیسک اجراش کنم؟ اجرا از روی دیسک به درایو لطمه نمیزنه؟ ممنون

نیازی به خرید دیسک دوم بازی هست؟ چون من فقط برای مقایسه می خوام بخرم دیسک دوم بازی برای بهبود گرافیک چیزی برای نصب داره؟

---------- نوشته در 04:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:15 PM ارسال شده بود ----------

الان که گیر دادید به موضوع کمپ و اینا میشه بگید دقیقا کدوم کمپ ها منظورتونه؟:

PC

360

این عکس ها real هستن؟ این در حد مدیوم هم نیست جزئیات زمین هم حتی نصف شده

بالایی
my friend آره همشون real هستند.
واقعا بخاطر اینکه تعداد سنگ ها تو 360 چندتا دونه کمتره میگی جزئیات نصف شده؟
آدمهاش رو دیدی؟ کیفیت لباس ها تو 360 خیلی بهتر شده (+ جزئیات اضافه دارن)
بجای اینکه 6000 تومن پول بیزبون ( اوفف) رو خرج کنی برو همون ویدئو صفحه قبل رو بگیر ببین در هر 3 حالت با pc مقایسه شده
البته اگه به گیم اسپات اطمینان داری :| ( که یوقت الکی اون پاینین ننویسه مدیوم بعد گرافیکش از high هم بالا تر باشه:| )

The console release will span two DVDs, and when I asked Ziemak about the usefulness of installing the game to the hard drive - rather than running off individual disks - he explained just how critical that advantage is.

"Yes, definitely. That's a thing we want to stress, that if it's possible to install the game [then do so], because the streams will be faster, you'll experience some better visual quality, because the hard drive is much faster than any media. It will improve loading times, it will improve the quality of meshes, probably also because we have faster streaming means faster movement between memory and hard drives, so you'd be able to load the good chunks and then just change them directly from your hard drive."

اینم از طرف خود سازنده.

بالایی
my friend آره همشون real هستند.
واقعا بخاطر اینکه تعداد سنگ ها تو 360 چندتا دونه کمتره میگی جزئیات نصف شده؟
آدمهاش رو دیدی؟ کیفیت لباس ها تو 360 خیلی بهتر شده (+ جزئیات اضافه دارن)
بجای اینکه 6000 تومن پول بیزبون ( اوفف) رو خرج کنی برو همون ویدئو صفحه قبل رو بگیر ببین در هر 3 حالت با pc مقایسه شده
البته اگه به گیم اسپات اطمینان داری :| ( که یوقت الکی اون پاینین ننویسه مدیوم بعد گرافیکش از high هم بالا تر باشه:| )

شاید از نظر شما 4 تا باشه هم بازم در حالت کلی پایین تر از pc m هست داخل این عکس که جزئیات لباس ها مشخص نیست نظر بدم

6 هزار تومن خرج کردن برای گیم که سالیانه عاشقشم هیچی نیست(پول پیکش گرون تر می شه:d) گیم اسپات اعبارش ثابت شده هست اما خودم می خوام جفتشون رو با هم دیگه اونم در کنار هم اجرا کنم نه تنها این بازی اکثرشون برام مهمه مقایسه می کنم هر چیزی هم می گم زره ای فن بازی داخلش نیست

من هر چقدر به این عکس ها نگاه می کنم تفاوتش کم نیست حتی در حالت کوچیک هم تفاوتش نمایان هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or