The Witcher 2: Assassins of Kings | Xbox 360

یعنی هرچی نگاه می کنم هیچ فرقی تو اون کمپا نمی بینم.حتی تعدادشون رو هم بشماری یکسانه.
====================
یعنی منظورت اینه که رو High تعداد کمپا افزایش پیدا می کنه؟!:d

اینم دقیقا همون عکس با تنظیمات High:

کافیه دو تا عکس رو کنار هم بذاری و سریع عوض کنی اونوقت می بینی که هیچ تفاوتی تو تعداد، و حتی جا و شکل کمپا وجود نداره.

این عکسا هم از همون ویدئو مقایسه هست!
در ضمن یه حرفی که میزنی پاش وایسا و اگه اشتباه می کنی جرات اینکه به اشتباهت اقرار کنی رو داشته باش نه اینکه به هیچ وجه نخوای زیر بار بری.
امیدوارم این آخرین پست در این مورد تو این تاپیک باشه.اگه بحث دیگه ای هست تو پروفایل!ممنون.

سلام حضور بچه های گل بازی رسید دستم بازی عالیه از چیزی که انتظار داشتم عالی تر هست بچه ها اگه شما با پی سی مقایسه نکنید بازی 10 برابر لزت بخش تر میشه این که بهتر ااست از نسخه ی پی سی از لحاط کنترل /// بعد اقا رامین یک سوال داشتم تو این بازیگزینه های صحبت عین مس افکت بد و خوبه یا خودمون باید بسنجیم موقعیت رو بعد گزینه را انتخاب کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام حضور بچه های گل بازی رسید دستم بازی عالیه از چیزی که انتظار داشتم عالی تر هست بچه ها اگه شما با پی سی مقایسه نکنید بازی 10 برابر لزت بخش تر میشه این که بهتر ااست از نسخه ی پی سی از لحاط کنترل /// بعد اقا رامین یک سوال داشتم تو این بازیگزینه های صحبت عین مس افکت بد و خوبه یا خودمون باید بسنجیم موقعیت رو بعد گزینه را انتخاب کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟

تا اونجایی که من رو PC بازی کردم (نسخه 360 رو هنوز نگرفتم) تصمیمات بازی خوب و بد نیستن و بسته به شرایط و موقعیت میتونید تصمیمات متفاوتی داشته باشید که این تصمیمات روی دیالوگ های سایر شخصیتها،واکنش هاشون و پایانهایی که ممکنه برای شما رخ بده (بازی 16 پایان متفاوت داره) تاثیر گذاره.

سلام .... بچه ها یا نفر یه آدرس تو توپ خونه میشه بده به من که برنرمکس بازیو میفروشه؟ بازی چند دی وی دیه؟ برنرمکس چقدر گرونتره؟؟ لطفا یکی بگه ممنون میشم.... خیلی گیرم به خدا....

چرا اینقدر گیر دادین که بازی رو با پی سی مقایسه کنین؟برین بازی کنین حالشو ببرین.

Sport یعنی دیالوگها از بالا به پایین از هر لحاظ بدتر نمیشن؟

همشون enhanced edition هستن:d.

خیر نسخه ی ایکس باکس دو مدل اوومده. TW2: Assassins of the king و TW2: Assassins of the king ENHANCED EDITION. من رفتم بخرم فروشنده ازم پرسید کدومه اینا رو بهت بدم.

---------- نوشته در 08:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:23 PM ارسال شده بود ----------

منظور از enhanced edition در نسخه کنسولی چیه؟

نزدیک به 4 ساعت گیم پلی بیشتر داره که مخصوص Xboxه.

---------- نوشته در 08:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:24 PM ارسال شده بود ----------

بازی رو گرفتم نصبت به نسخه PC گرافیکش در حد Meduim رو High بازی کردن رو PC چیزه دیگس
یه نکته جالب دیگه ام که متوجه شدم همین اول بازی از کمپ میای بیرون تعداد کمپ هایی که زدن به نسبت نسخه کامپیوتر خیلی کمتر شده !!!

عزیز از کی تا حالا برای داشبورد 13599 باید حتما LT+3 بریزی ؟ بازی هایی که داشبورد 14719 دارن حتما باید Lt+3 باشه
لطفا بچه ها رو به اشتباه ننداز

وقتی داشبورد 2.0.13599.0 داشته باشی و ال تی 3 بریزی، بازی های 97% از روی هارد اجرا می شه(فقط آفلاین) اما دیگه رو داشبورد 2.0.14719.0 نصب نمی شه. در ضمن LT+3 روی داشبورد 2.0.13599.0 هم اجرا می شه فقط وفقط مختص 2.0.14699.0 به بالا نیست.!

سلام .... بچه ها یا نفر یه آدرس تو توپ خونه میشه بده به من که برنرمکس بازیو میفروشه؟ بازی چند دی وی دیه؟ برنرمکس چقدر گرونتره؟؟ لطفا یکی بگه ممنون میشم.... خیلی گیرم به خدا....

من امروز توپخونه رفتم بازی رو نداشتند بعضی‌هاشون گفتند فردا میاد! اونجا برنرمکس هم سخت گیر میاد اگه میتونی بازی رو از سایتهای اینترنتی بخری راحت‌تری! برنرمکس هر دی‌وی‌دی ۶۵۰۰ تومنه.بازی دوتا دی‌وی‌دی هست

چرا اینقدر گیر دادین که بازی رو با پی سی مقایسه کنین؟برین بازی کنین حالشو ببرین.Sport یعنی دیالوگها از بالا به پایین از هر لحاظ بدتر نمیشن؟
من منظور شما ها رو دقیقا از خوب و بد بودن متوجه نمی شم.خب وقتی یه نفر یه چیزی بهتون میگه بسته به صحبتای اون طرف تصمیمات و دیالوگ های مختلفی دارین.شماها اینطوری آر پی جی بازی می کنید؟یعنی مثلا تو هر تصمیم اولین گزینه رو به عنوان بهترین گزینه انتخاب می کنید؟:دی چه جالب:دی

من موندم این ملت گیمر نما کی میخوان دست از این گرافیک بکشن آقا شما بازی به این بزرگی را یعنی فقط به خاطر گرافیکش میخواهید بخرید حالا دوتا کمپ توش کم یا زیاد به نظر تاثیری در داستان و گیم پلی چنین عنوانی داره واقعا جای تاسف داره اومدم توی تاپیک گفتم ببینم چهار نفر درباره بازی گفته باشن همش گرافیک گرافیک خداییش گفتم خودم بخرم بهتره

بابا ما که 3 روزه هر جا می ریم میگه فردا میاریم ، هنوزم نتونستیم پیدا کنیم بازی رو !
یه عمره منتظر این بازیم ، دیگه دارک سولز رو کنار گذاشتم و از هفته دیگه می رم ته ویچر 2 رو در بیارم :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or