The Walking Dead: 400 Days | PC | [پست اول خوانده شود]

34317291084300108207.jpg

سازنده: Telltale Games
ناشر: Telltale Games
سبک: adventure
تاریخ عرضه: 2 جولای 2013
...

داستان بازی ادامه‌ای برای فصل اول و پیش درآمدی برای فصل دوم است و روایتگر داستان 5 شخصیت است که به نظر می‌رسد یکی از آن شخصیت‌ها Omid شخصیت فصل قبلی باشد.

لطفا از هرگونه اسپویل داستانی خودداری کنید.
Update Soon

آخرین ویرایش:
salam دوستان
من این 400 days و دان کردم
بازی قبلی هم رو سیستمم دوباره نصب کردم-حالا چطوری این 400 Days رو اجرا کنم؟؟؟

یه فایل هست به نام
WalkingDead106 که محتویات درون این رو بریزی توی پوشه ی 105 بعد داخل بازی بشی فصل 5 رو بیاری از 400 Days شروع می کنه
من با این روش خیلی راحت آوردم ...

یه فایل هست به نام
WalkingDead106 که محتویات درون این رو بریزی توی پوشه ی 105 بعد داخل بازی بشی فصل 5 رو بیاری از 400 Days شروع می کنه
من با این روش خیلی راحت آوردم ...

مرسی من همین کارو کردم فقط محتویات 105 و کلا پاک کردم و محتویات 106 رو ریختم تو 105
خواستم بدونم با این کار تاثیری تو انتخابهام داره یا نه؟(انتخابهای فصلهای قبل رو این تاثیر داره؟)
محتویات105و پاک نباید میکردم؟

مرسی من همین کارو کردم فقط محتویات 105 و کلا پاک کردم و محتویات 106 رو ریختم تو 105
خواستم بدونم با این کار تاثیری تو انتخابهام داره یا نه؟(انتخابهای فصلهای قبل رو این تاثیر داره؟)
محتویات105و پاک نباید میکردم؟
مشکلی نیست. سیوهات جای دیگری هستند.

مرسی امین جون
1- برای بازی کردنDay 400 باید سیوهای قبلیمو لود کنم و از اپیزود 5 شروع کنم یا یه new save بسازم؟
2-این 400 days سیوهاش کجاست؟
آره داداش وقتی میری تو سیوت تو همون Episode 5 رو بزن ولی میره تو DLC چون فایل هاشون ریختی تو فولدر WalkingDead105

آره داداش وقتی میری تو سیوت تو همون Episode 5 رو بزن ولی میره تو DLC چون فایل هاشون ریختی تو فولدر WalkingDead105

مرسی
فقط من یه نمه گیج شدم تو بازی کردن
این 400ه انتخابهای 5 قسمت قبل روش تاثیر داره یا نه؟اگه تاثیر داره با این کار ما قسمت 5 رو پاک کردیم و 400رو ریختیم تو قسمت 5
الان من موندم چطوری این 400رو بازی کنم طوری که 5 قسمت قبل اگه رو انتخابمون تاثیر داره،تاثیر گذار باشه
یکی روشن کنه منو

مرسی
فقط من یه نمه گیج شدم تو بازی کردن
این 400ه انتخابهای 5 قسمت قبل روش تاثیر داره یا نه؟اگه تاثیر داره با این کار ما قسمت 5 رو پاک کردیم و 400رو ریختیم تو قسمت 5
الان من موندم چطوری این 400رو بازی کنم طوری که 5 قسمت قبل اگه رو انتخابمون تاثیر داره،تاثیر گذار باشه
یکی روشن کنه منو
داداش فایل سیوت از قبل مونده تو فایل های Episode 5 رو پاک کردی سیوش رو که پاک نکردی
ولی بزار خیالت رو راحت کنم بگم که فقط تو یه جا تاثیر داره اونم تو اسپویلر البته اگه بازی رو تموم نکرید نخون
تو داستان Russell همون اول وقتی داره ماشینه میاد سمتت اگه تصمیم بگیری که قایم شی خودشو میندازه زمین و بفل یه Walker میخوابه که اون واکر هم میتونه Carley باشه هم Dug که اگه یادت باشه قبلا تو Season 1 بودن و وقتی داری وقتی داری با Lilly بحث میکنی سره اینکه با Ben چی کار کنن یه کی از دو نفر میمیره در کل به انتخاب خودت بستگی داره

:| تموم شد :| DLC هم دی ال سی های قدیم :d چقدر زود تموم شد

فقط دو نفر باهام اومدند :d یادم نیست کیا بودند ولی Russel و Vinsly موندند با یکی دیگه

سلام من هم این بازیرو تموم کردم و یه ربط دیگه پیدا کردم که به بازی اصلی مربوطه اینم ربط هاش

وقتی با شخصیت ressell بازیرو شروع میکنین میبینین که اون زامبی هه کنار جاده آشنا میاد که من به شما میگم این زامبی هه کیه
بستگی به سیو تون داره
Doug

41443971420241386509.png

Carley

21620976087582962559.png

دوستان من یه سوالی دارم
تو داستان Shel وقتی که یه اون یارو رو گرفتن و میخوان تصمیم بگیرن که بکشنش یا نه یه قسمتش درباره Vernon و اون قایق ـه که تو قصل اول بود حرف میزنن کسی فهمید که دقیقا چی میگن؟
یعنی اون قایق رو Vernon دزدیده بود؟

دوستان من قبلا روی ویندوز7 بازی اصلی رو تموم کردم . الان روی 8 نصبش کردم و DLC رو هم ریختم .
نمیدونم چرا تو تظیمات گرافیک موس و دکمه های جهت برای تغییر تنظیمات عمل نمیکنن و دیگه از تنظیمات هم نمیشه بیرون اومد و alf + f4 زد .
یعنی به نوعی وقتی میرم تو تنظیمات گرافیک بازی کلاََ قفل میکنه و باید یه سره ببندمش
اخه ضلمه تو Res 1024*768 بازی کنی

یعنی هیچ کس مشکل منو نداره ؟ 3شب منتظرم ببینم قضیه چی میشه که بتونم این مشکل رو حل کنم و بازی رو شروع کنم:((

یعنی هیچ کس مشکل منو نداره ؟ 3شب منتظرم ببینم قضیه چی میشه که بتونم این مشکل رو حل کنم و بازی رو شروع کنم:((

ای بابا چرا پیامت رو ندیدم سهند :o برای منم همینطوری بود ولی این یه مشکل هست که تنها راهش که بلدم همینه ... برو بازی کن اولین چایی که تونستی Escap بزن و برو توی تنظیمات ولی یادت باشه هر دفعه یه Option رو می تونی تغییر بدی
برای مثال الان Esc زدی و میری توی Graphic ... توی قسمت گرافیک هر کاری خواستی بکن ولی وقتی سیو کردی و اومدی بیررون از قسمت گرافیک دیگه نمی تونی مثلا وارد Gameplay شی... باید دوباره دقعه ی بعد بیایی بیرون... دوباره بازی رو بیاری... بری داخل مرحله و دوباره تکرار کنی ...

اگه میخواین همه با Tavia برن باید این کار ها رو بکنید:

• Vince will join if he shoots Danny.

• Wyatt will join if he leaves Eddie behind or if he's told that there might be people who he knows in Tavia's community.

• Russell will join if he's told that there might be people who he knows in Tavia's community.

• Bonnie will join regardless of choices in her story.

• Shel will join if she decides to not execute Stephanie. If she did kill Stephanie, she will instead join if told there are people of all ages in the camp.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or