The Walking Dead: 400 Days | PC | [پست اول خوانده شود]

34317291084300108207.jpg

سازنده: Telltale Games
ناشر: Telltale Games
سبک: adventure
تاریخ عرضه: 2 جولای 2013
...

داستان بازی ادامه‌ای برای فصل اول و پیش درآمدی برای فصل دوم است و روایتگر داستان 5 شخصیت است که به نظر می‌رسد یکی از آن شخصیت‌ها Omid شخصیت فصل قبلی باشد.

لطفا از هرگونه اسپویل داستانی خودداری کنید.
Update Soon

آخرین ویرایش:
خب دوستان اینم از انتخاب های من
Vince: اول اینکه تفنگ رو انداختم تو سطل آشغال، درمورد اینکه چطوری گرفتنم گفتم که چند تا عوضی رو کشتم (گزینه اول) و در آخر هم به پای Justin شلیک کردم (نفر عقبی)
Wyatt: تو این استوری من با سنگ کاغذ قیچی به Eddie باختم و رفتم بیرون ماشین و تصمیم گرفتم که اون یارو رو کول کنم تا ماشین که در آخر Eddie فرار میکنه
Russell: اول بازی تصمیم گرفتم که قایم شم وقتی ماشین داره یماد ولی منو دید و گفت که سوار شم ولی نشدم بعد ماشینه میره و زامبی ها میریزن سرم ولی بعدش سوار میشم توی اون پمپ بنزینه وقتی اون 2 تا پیرمرد پیرزن و گیر میندازیم اون یارو رو ول کردم و رفتم چون میخواست بکششون و در آخر هم البته کشت
Shel: اول از هم بگم که شل خیلی شبیه کلمنتاین بود و اینکه بکا هم خیلی عجیب بود ازش خوشم نیومد به هر حال وقتی اون یارو رو گیر اندخته بودیم نذاشتم که بکشنش و در آخر هم با بکا فررا نکردم و استفانی رو کشتم
Bonnie: تو این استوری وقتی که آخرش با میله میزنی تو سره بی و وقتی که لنلند میاد نه بهش دروغ گفتم نه راست (بهش گفتم که دیگه این اتفاق افتاده و...) در آخر هم لنلد رو ول کردم و فرار کردم
اون آخر هم 3 نفر باهام اومدن Bounie و Russell و Wyatt اومدن و Vince و Shel موندن

همه به جز راسل با اون خانوم رفتن و کمپ رو ترک کردن
انتخاب هام:
وینس:
تو اتوبوس اون یاری جلوی رو زدم (که تجاوز کرده بود) ولی میخاستم عقبی رو بزنم یهو شد جلوی رو زدم
بانی:حقیقت رو گفتم که من زنشو تصادفا کشتم
راسل:وقتی خواست پیر مردرو بکشه قاطی کردم ولش کردم و از اون یارو جداشدیم
شل:اون یارو رو که اومده بود دزدی کشتم بعد هم اون زنه که میخواست فرار کنه رو هم کشتم
b-)
وایت:سنگ کاغذ قیچی بازی کردیم
:))
رفیقمون باخت مجبور شد از ماشین پیاده شه من هم مجبور شدم ولش کنم دیگه
حالا چندتا نکته:
من فصل اول رو دوباره بازی کردم ولی به جز همون نکته که دوستمون ntfs فرمودن نکته دیگه ای ربط به فصل قبل نداشت یا من متوجه نشدم؟
دقت کردین وانت که دنبال وایت بود همون وانتی بود که راسل رو سوار کرد حتی یکی از چراغاشم که بهش شلیک کرده بودیم شکسته بود درسته یا من اشتباه میکنم؟
تو کمپ شل اون یارو سیاه پوست مو فرفریه که پیرهنش سبز بود اگر اشتباه نکنم تو فصل اول اپیزود چهار همراه ورنون تو او مرده شور خونه قایم شده بودن؟

اساتید من بازیو اصلا تجربه نکردم از اولش.
منظورم همون نسخه 1 بازی هست.
یه لینکی چیزی میدید که بتونم بازیو کامل دانلود کنمو براحتی اجراش کنم !:((

یجوری داستان این شخصیتها هم به هم ربط داره مثلا تو داستان شل اون پیرزنه که بستنش به عنوان نگهبان همون کسیه که تو داستان راسل میبینیم,پس احتمالا اون پسره اونو نکشته!!!
یا تو داستان وینسن همون اول کار شل و بکا رو میبینیم که دارن از دست زامبیهای فرار میکنن(اگه اشتباه ندیده باشم البته!)
از این ربطها تو بازی زیاد میبینیم,احتمالا تو فصل دوم همه اینا مشخص میشه!!

اساتید من بازیو اصلا تجربه نکردم از اولش.
منظورم همون نسخه 1 بازی هست.
یه لینکی چیزی میدید که بتونم بازیو کامل دانلود کنمو براحتی اجراش کنم !:((

داداش شما برو سایت دانلودها اون بالا یه سرچ کن: The Walking Dead بعدش تمام اپیزود ها رو میاره میتونی دانلود کنی

یجوری داستان این شخصیتها هم به هم ربط داره مثلا تو داستان شل اون پیرزنه که بستنش به عنوان نگهبان همون کسیه که تو داستان راسل میبینیم,پس احتمالا اون پسره اونو نکشته!!!
یا تو داستان وینسن همون اول کار شل و بکا رو میبینیم که دارن از دست زامبیهای فرار میکنن(اگه اشتباه ندیده باشم البته!)
از این ربطها تو بازی زیاد میبینیم,احتمالا تو فصل دوم همه اینا مشخص میشه!!
دقیقا من هم مطمئنم که این DLC هم به خود بازی اصلی ارتباط داره (مثل اون جریانه قایق ـه تو داستان Shel) هم ادامه داره

بازی رو تموم کردم خیلی عالی بود فعلا حال ندارم درباره بازی چیزی بنویستم (تصمیمام )
ولی خدا کنه ادامه داشته باشه تهش خیلی تو کف موندم

سلام دوستان. زدم دانلود شه ایشالله یه سال دیگه دانلود میشه :d خب یخورده میشه توضیح بدید ... همونطوری پایانش حماسی-گریه ای :d هست ؟ ( خخخخخخ منکه گریه نکردم :d )
زدم از p30day دانلود شه ولی نسخه های قبلیم واسه دانلودهاست ... :d :))

کلا چند ساعت طول میکشه بازی ؟

همه به جز راسل با اون خانوم رفتن و کمپ رو ترک کردن
انتخاب هام:
وینس:
تو اتوبوس اون یاری جلوی رو زدم (که تجاوز کرده بود) ولی میخاستم عقبی رو بزنم یهو شد جلوی رو زدم
بانی:حقیقت رو گفتم که من زنشو تصادفا کشتم
راسل:وقتی خواست پیر مردرو بکشه قاطی کردم ولش کردم و از اون یارو جداشدیم
شل:اون یارو رو که اومده بود دزدی کشتم بعد هم اون زنه که میخواست فرار کنه رو هم کشتم
b-)
وایت:سنگ کاغذ قیچی بازی کردیم
:))
رفیقمون باخت مجبور شد از ماشین پیاده شه من هم مجبور شدم ولش کنم دیگه
حالا چندتا نکته:
من فصل اول رو دوباره بازی کردم ولی به جز همون نکته که دوستمون ntfs فرمودن نکته دیگه ای ربط به فصل قبل نداشت یا من متوجه نشدم؟
دقت کردین وانت که دنبال وایت بود همون وانتی بود که راسل رو سوار کرد حتی یکی از چراغاشم که بهش شلیک کرده بودیم شکسته بود درسته یا من اشتباه میکنم؟
تو کمپ شل اون یارو سیاه پوست مو فرفریه که پیرهنش سبز بود اگر اشتباه نکنم تو فصل اول اپیزود چهار همراه ورنون تو او مرده شور خونه قایم شده بودن؟
منم دی ال سیشو تموم کردم . زیاد حال نداد بهم . البته این دی ال سی بودشو نباید زیاد انتظار داشت .
به نظرم خیلی شخصیت ها برای این دی ال سی زیاد بودن و اینکه تصمیم گرفتن هم بسیار سخت شده بود . خیلی هم آدم سردرگم میشد .
آره خودش بود . کلا داستان این 5 تا به هم ربط داشت . و فکر می کنم که اگه به ایت ترتیب بازی کنیم . بهتر هستش :
اول وینس بعد وایت بعد راسل و بعد شل و در آخر هم بانی .
آره اونم خودشه :
Boyd - Walking Dead Wiki
بچه ها کسی عکسی از انتهای فصل 1 روی اون تپه ها داره ؟

آخر بازی
اینا باهام اومدن
شل و وینس و بانی
یه سوال:نمیشه یه کاری کرد همشون بیان؟بعد به نظرتون کسایی که میمونن تو کمپ بازم میبینیمشون یا کلا دیگه باهاشون کاری نداریم؟
---------
بکا مزخرف ترین و حال بهم زن ترین کرکتر بود تا اینجا...
خدا کنه بازم کلمنتاین رو تو سیزن 2 ببینیم

آخرین ویرایش:
سلام دوستان.

من قبلا بازی رو کاملا انجام دادم و متاسفانه پاکش کردم رفت.

الانم فقط میخوام DLC رو بازی کنم . میتونم فقط اپیزود اول رو دانلود کنم وDLC رو روش بریزم ؟؟
یا باید کل 5 اپیزود 4 گیگ رو یه جا داشته باشم ؟؟؟

خیلی ممنون اگه ج بدید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or