The Walking Dead: 400 Days | PC | [پست اول خوانده شود]

34317291084300108207.jpg

سازنده: Telltale Games
ناشر: Telltale Games
سبک: adventure
تاریخ عرضه: 2 جولای 2013
...

داستان بازی ادامه‌ای برای فصل اول و پیش درآمدی برای فصل دوم است و روایتگر داستان 5 شخصیت است که به نظر می‌رسد یکی از آن شخصیت‌ها Omid شخصیت فصل قبلی باشد.

لطفا از هرگونه اسپویل داستانی خودداری کنید.
Update Soon

آخرین ویرایش:
سلام دوستان.

من قبلا بازی رو کاملا انجام دادم و متاسفانه پاکش کردم رفت.

الانم فقط میخوام DLC رو بازی کنم . میتونم فقط اپیزود اول رو دانلود کنم وDLC رو روش بریزم ؟؟
یا باید کل 5 اپیزود 4 گیگ رو یه جا داشته باشم ؟؟؟

خیلی ممنون اگه ج بدید.
با یک کلک خیلی ساده میشه دانلودشون نکرد.
شما فقط فصل اول رو دانلود کن و dlc بعد تو پوشه ی pack به ترتیب این فولدر هارو بساز: WalkingDead102 و WalkingDead103 و WalkingDead104 و WalkingDead105
البته من محتویات dlc رو تو WalkingDead106 ریختم ولی فایلاش رو تو فولدر های بالا هم ریختم که بازی فکر کنه فصل های قبل هم نصب شدند.
سیو های فصل یک روهم اگر می خوای باید تو مسیر پایین بریزی:
C:\Users\Your UserName\Documents\Telltale Games\The Walking Dead
بعدش بازی رو اجرا کنید (گزینه ی 1) و اگر اپیزود جدید رو نشون نداد اپیزود 5 رو play کنید و به صورت اتوماتیک dlc اجرا می شه.

این راهم خودم به ذهنم رسید.

آخرین ویرایش:
اسپویل پایان
فکر کنم تو این جمع برای من بیشترین افراد به کمپ اومدن! همه بجز راسل.

در مورد شلیک به پای زندانی ها من نگرفتم نفر عقبی رئیس شرکت هرمیه وگرنه صددرصد اونو میزدم! :d

توقع داشتم بازی کوتاه باشه ولی دیگه نه تا این حد!!!
سه سوته تمومه,هرچند یه تجربه عالی دیگه تو دنیای WD بود و خیلی هم لذت بخش بود!
واسه من بانی و راسل و ویت همراه زنه رفتن و شل و وینس هم تو کمپ موندن!!
واسه باقی دوستان چجور بود؟؟؟
واسه من همه رفتن کمپ الا این پسر راسل!

دوستان من قبلا روی ویندوز7 بازی اصلی رو تموم کردم . الان روی 8 نصبش کردم و DLC رو هم ریختم .
نمیدونم چرا تو تظیمات گرافیک موس و دکمه های جهت برای تغییر تنظیمات عمل نمیکنن و دیگه از تنظیمات هم نمیشه بیرون اومد و alf + f4 زد .
یعنی به نوعی وقتی میرم تو تنظیمات گرافیک بازی کلاََ قفل میکنه و باید یه سره ببندمش
اخه ضلمه تو Res 1024*768 بازی کنی

آخرین ویرایش:
سایت ign یه مطلب منتشر کرده درباره ارتباط قسمت های مختلف این اپیزود با هم و فصل 1
400 Days Chain of Events - The Walking Dead Wiki Guide - IGN
خوندنش به شدت توصیه میشه
خیلی جالبه
فک کنم اکثرشون رو هیچ کدوممون نفهمیده بودیم!

به شدت نه. حتما.اصن واجبه , هر کی بازی رو تموم کرده باید بخونه!

به شدت نه. حتما.اصن واجبه , هر کی بازی رو تموم کرده باید بخونه!
دقیقا!
البته به نظرم این که خیلی از نکاتش به راحتی پیدا نمی شن به خاطر نامرتب بازی کردن قسمت های شخصیت هاست!
بهتر بود TellTale این قسمتا رو مثل مرحله به ترتیب تو بازی قرار میداد تا کشف این مسائل راحت تر باشه!

دقیقا!
البته به نظرم این که خیلی از نکاتش به راحتی پیدا نمی شن به خاطر نامرتب بازی کردن قسمت های شخصیت هاست!
بهتر بود TellTale این قسمتا رو مثل مرحله به ترتیب تو بازی قرار میداد تا کشف این مسائل راحت تر باشه!

با سلام اپیزود 6 اضافه نمیشه میگن یه اپدیت هس که در سش می کنه کسی لینکشو نداره با تشکر

دقیقا!
اتفاقا اینجوری بهتره چون باعث میشه DLC رو چندین بار بازی کنیم تا تمام نکاتش رو بفهمیم..

سایت ign یه مطلب منتشر کرده درباره ارتباط قسمت های مختلف این اپیزود با هم و فصل 1
400 Days Chain of Events - The Walking Dead Wiki Guide - IGN
خوندنش به شدت توصیه میشه
خیلی جالبه
فک کنم اکثرشون رو هیچ کدوممون نفهمیده بودیم!
داداش این مطلبه خیلی باحال بود دمت گرم
تقریبا هیچکدومش رو من دقت نکرده بودم:d

خب منم داشتم همین الان بازی می کردم...

از Vncy شروع کردم و الان هم Russol رو تموم کردم :d تا اینجا که همون حس و حال S1 رو میداد :x به شدت منو به انتظار S2 در آورد :x واقعا بازی زیبایست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or