The Walking Dead: 400 Days | PC | [پست اول خوانده شود]

34317291084300108207.jpg

سازنده: Telltale Games
ناشر: Telltale Games
سبک: adventure
تاریخ عرضه: 2 جولای 2013
...

داستان بازی ادامه‌ای برای فصل اول و پیش درآمدی برای فصل دوم است و روایتگر داستان 5 شخصیت است که به نظر می‌رسد یکی از آن شخصیت‌ها Omid شخصیت فصل قبلی باشد.

لطفا از هرگونه اسپویل داستانی خودداری کنید.
Update Soon

آخرین ویرایش:
دوستان من یه سوالی دارم
تو داستان Shel وقتی که یه اون یارو رو گرفتن و میخوان تصمیم بگیرن که بکشنش یا نه یه قسمتش درباره Vernon و اون قایق ـه که تو قصل اول بود حرف میزنن کسی فهمید که دقیقا چی میگن؟
یعنی اون قایق رو Vernon دزدیده بود؟
دوستان کسی نمیدونه؟

دوستان من یه سوالی دارم
تو داستان Shel وقتی که یه اون یارو رو گرفتن و میخوان تصمیم بگیرن که بکشنش یا نه یه قسمتش درباره Vernon و اون قایق ـه که تو قصل اول بود حرف میزنن کسی فهمید که دقیقا چی میگن؟
یعنی اون قایق رو Vernon دزدیده بود؟

قایق رو که همون فصل اول هم مشخص میشد ورنون و بقیه گروهش دزدیدن(برا من که هیچ کسو مسئول مراقبت از قایق نکردم وقتی برگشتم یه یادداشت گذاشته بود که شرمنده ما قایقتونو بردیم :D )
حالا بنا به ویکی بازی (زیر قسمت Season 1 choices ) حرفایی که توجمع شل و بقیه زده میشه بستگی به رفتارتون در مواجهه با ورنون در اپیزود 4 فصل 1 داره!(این که ورنون رو تهدید میکنید یا منطقی باهاش صحبت میکنید)

من از اول تا آخرش بازی کردم ولی نفهمیدم چی شد !! کمک کنید توی کفش موندم. اخرش لی مرد. نمیشه یه طور بازی کرد که اون زنده باشه ! ؟؟ بعد اون 400 دی چه ربطی به 5 قسمت قبلی داشت. قضیه اون زنه چی بود که اخر سر رفت سراغشون و گفت از این جا بریم؟؟؟:-/

اپیزود های قبلی رو شما بازی نکردی؟ همون قسمت های قبلی مشخص شد گروه Vernon قایقو دزدین.
این چیز مهمی نبود که بخواد اینجا فاش بشه.
آخه داداش اون طور که من رفتم Kenny رو گذاشتم واسه مواظبت از قایق بعد که برگشتم دیدم که خودش میگه یکی با چوب زده تو سرش و بی هوش شده چیزی از Vernon نمیگه
پس این Vernon عوضی بود که قایقو دزدید ای مرتیکه پیرسّگ:d

- - -ویرایش - - -

من از اول تا آخرش بازی کردم ولی نفهمیدم چی شد !! کمک کنید توی کفش موندم. اخرش لی مرد. نمیشه یه طور بازی کرد که اون زنده باشه ! ؟؟ بعد اون 400 دی چه ربطی به 5 قسمت قبلی داشت. قضیه اون زنه چی بود که اخر سر رفت سراغشون و گفت از این جا بریم؟؟؟:-/
داداش شما هر طوری بری آخرش Lee باید بمیره این 400 Days هم DLC بازیه که که تو یکی دو جا یه فصل اول بازی ربط پیدا میکنه؛ کدوم زن رو میگی؟

آخه داداش اون طور که من رفتم Kenny رو گذاشتم واسه مواظبت از قایق بعد که برگشتم دیدم که خودش میگه یکی با چوب زده تو سرش و بی هوش شده چیزی از Vernon نمیگه
پس این Vernon عوضی بود که قایقو دزدید ای مرتیکه پیرسّگ:d

- - -ویرایش - - -

داداش شما هر طوری بری آخرش Lee باید بمیره این 400 Days هم DLC بازیه که که تو یکی دو جا یه فصل اول بازی ربط پیدا میکنه؛ کدوم زن رو میگی؟

کلا 3 تا سوال دارم . 5 قسمت و 400 دی رو کامل بازی کردم ولی چند تا سوال رو هنوز نفهمیدم ! ؟ 1- اون زنه بود شبیه نینجا ها بود فکر کنم اسمش HOLY بود تو فصل 4 . بعد از پیدا کردن باتری و سوخت ول میکنه میره ! میشه اصلا نگهش داشت یا نه ؟ دوم اصلا راهی وجود داره که دختر کوچوله اخرش تنها نباشه و یک نفر زنده بمونه و کمکش کنه ؟ سوم هم مربوط به 400 دی هست ! اون پیرزنه سیاه پوست که میره تو پمپ بنزین و عکس چند تا شخصیت رو بر میداره و بعد میره سراغشون و دعوتشون میکنه به گروه اون ملحق بشن ؟ این قسمت کجاش مربوط به فصل 1 و 2 بود. من که همش رو بازی کردم. اصلا هیچ کدوم از اون شخصیت ها توش نبودن فقط مال قسمت 400 دی بودن ؟ هدف اون پیرزنه چی بود ؟ کلا کنگ بود برام یه توضیح کلی درباره 400 دی بده عالی هست .;)

کلا 3 تا سوال دارم . 5 قسمت و 400 دی رو کامل بازی کردم ولی چند تا سوال رو هنوز نفهمیدم ! ؟ 1- اون زنه بود شبیه نینجا ها بود فکر کنم اسمش HOLY بود تو فصل 4 . بعد از پیدا کردن باتری و سوخت ول میکنه میره ! میشه اصلا نگهش داشت یا نه ؟ دوم اصلا راهی وجود داره که دختر کوچوله اخرش تنها نباشه و یک نفر زنده بمونه و کمکش کنه ؟ سوم هم مربوط به 400 دی هست ! اون پیرزنه سیاه پوست که میره تو پمپ بنزین و عکس چند تا شخصیت رو بر میداره و بعد میره سراغشون و دعوتشون میکنه به گروه اون ملحق بشن ؟ این قسمت کجاش مربوط به فصل 1 و 2 بود. من که همش رو بازی کردم. اصلا هیچ کدوم از اون شخصیت ها توش نبودن فقط مال قسمت 400 دی بودن ؟ هدف اون پیرزنه چی بود ؟ کلا کنگ بود برام یه توضیح کلی درباره 400 دی بده عالی هست .;)

1-هر کاری کنی اون میره2-هر کاری کنی تنها می مونه3-اون بدبخت کجاش پیرزنه؟؟:| بعد همش نمیشه
مربوط به فصل اول باشه!!پلیه بین فصل اول و دوم که احتمالا فصل دوم به اتفاقات کمپ این زنه یعنی tavia ربط داره..هدفش هم جمع کردن کسانی که زنده موندن کنار هم بود...
راستی دوستان تو داستان wyatt حتما از ماشین پیاده شید ,جو خیلی سنگینی داره.یاد silent hill
افتادم..:d

دوستان یه نکته جالب رو میخواستم بگم البته همونیه که تو سایت IGN بود و دوستمون لینکش رو داده بود ولی برای اونایی که نخوندن میگم
اول DLC که بازی رو شروع میکنیم یه صحنه از پمپ بنزین نشون میده که قبل این ماجراهاست یعنی مردم دارن زندگیه عادیشون رو میکنن اگه دقت کنین یه وانت اونجاست که داره بنزین میزنه و Kenny و Duck رو نشون میده که سوار این وانت میشن خیلی جالب بود این صحنه!

من 3 مرحلشو رفتم الان که اومدم ادامشو بازی کنم دیدم از اول اومده و سیوام پریده
این dlc ه یه چیزیش هستا؟عین آدم اجرا نمیشه
اجتمال میدم کساییکه بازیو تموم کردن یه ضرب نشستن تا تهش رفتن.درسته؟؟
روش درست درمونی براش نیومده که این dlc و بدون هیچ دردسری اجرا کنیم و نیازی به پاک کردن قسمت 5م نباشه؟

من 3 مرحلشو رفتم الان که اومدم ادامشو بازی کنم دیدم از اول اومده و سیوام پریده
این dlc ه یه چیزیش هستا؟عین آدم اجرا نمیشه
اجتمال میدم کساییکه بازیو تموم کردن یه ضرب نشستن تا تهش رفتن.درسته؟؟
روش درست درمونی براش نیومده که این dlc و بدون هیچ دردسری اجرا کنیم و نیازی به پاک کردن قسمت 5م نباشه؟
چرا داداش اینو دانلود کن بریز تو محل نصب بازی بعدش یه فولدر درست کن بنام WalkingDead106 و فایل های DLC رو بریز توش
PutLocker

چرا داداش اینو دانلود کن بریز تو محل نصب بازی بعدش یه فولدر درست کن بنام WalkingDead106 و فایل های DLC رو بریز توش
PutLocker

با این کار سیوهای قبلیمون نمیپره؟؟؟
انتخابای 5 قسمت قبلمون رو هوا نره؟؟

آخرین ویرایش:
منم این DLC جدیدو تموم کردم !
قشنگ بود ...

در مورد تصمیماتم هم بگم :
به غیر از دوتا تصمیم مهم اولم که مثه اکثریت مردم بود , دوتا تصمیم آخریم این بود :
وقتی با دختر جوونه بودم به یارو مرده راستشو گفتم , که زنشو اتفاقی کشتم !
و وقتی با اون گروهه که تو پمپ بنزین بودم , اون Stephany رو کشتم و فرار نکردم !!! :d
اما کلا از اون سری بازیهاییه که هر تصمیمی توش بگیری بعدا پشیمون میشی >:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or