The Medium

بازی The Medium جدیدترین ساخته استدیو لهستانی Bloober است. استدیو مذکور که در سالهای اخیر تمرکز ویژه ای بر روی بازیهای ترسناک روانشناختی داشته، حال د مدیوم عنوان در همین ژانر توسعه یافته است.

این اثر در تعطیلات 2020 برای PC و کنسول نسل بعدی Xbox Series X منتشر خواهد شد و از روز اول عرضه بر روی سرویس Xbox Game Pass دردسترس است.

TheMedium-KeyArt-HD.jpg

اطلاعاتی از بازی:
  • همزمان دو تا دنیای مختلف در حال رندر شدن در بازی هستند و تفاوت مهم با بازیهای Spilt Screen که تو نسل‌های گذشته ساختشون ممکن بود این مور است.
  • ایده اصلی بازی به سال 2012 برمیگردد که بازی برای X360 و PS3 در نظر گرفته شده بود ولیکن مراحل توسعه از اواخر نسل هشتم اغاز شده است.
  • برعکس اثار قبلی استودیو بلوبر، The Medium یه بازی AAA خواهد بود و خیلی بیشتر روی بازی هزینه شده. بودجه بازی نزدیک به 8 میلیون یورو میباشد.
  • آنها میخواهند یک بازی بسازند که تمام علاقه‌مندان سبک ترسناک رو به خودش جذب کنه و بلعکس عناوین قبلیشون فقط بر روی مخاطبان خاصی تمرکز ندارند.
  • Medium اولین بازی از روند جدیدی که استودیو پیش گرفته خواهد بود و همچنین سازنده‌هاش ازش به عنوان یه نامه‌ی عاشقانه برای طرفداران سایلنت هیل یاد میکنند.
  • مثل عناوین کلاسیک کپکام و کونامی، دوربین بازی فیکس خواهد بود و مثل بازیای سوم شخص جدید از روی شونه کاراکتر بازیو دنبال نمیکنیم.
  • شما میتونید از محیط اطرافتون انرژی دریافت کنید و یه چیزی مثل سیستم مانا خواهد بود و ازش برای قدرت‌های مختلف کاراکتر استفاده میشه.
  • مکانیک‌های به کار رفته در Medium از تمام بازی‌های قبلی استودیو روی هم بیشتر خواهد بود و راه‌های مختلفی برای حل پازل‌ها دارید مثل جدا کردن روح شخصیت اول از جسمش که البته محدودیت زمانی داره.
  • دو مدل ساندترک مختلف برای دو دنیای مختلف بازی ساخته شده. (ساندترک دنیای واقعی توسط یکی از اعضای استودیو و ساندترک دنیای ارواح توسط آکیرا یامااوکا)
  • همچنین حضور تروی بوکر صداپیشه مشهور صنعت گیم در بازی تایید شده است.
تریلر معرفی و گیمپلی بازی:
TheMedium-KeyArt-HD.jpg TheMedium_bastille_Pool_logo.jpg TheMedium_bastille_Sadness_logo.jpg TheMedium_bastille_SpiritNiwa_logo.jpg

Last edited by a moderator:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
یک تریلر پشت صحنه جدید از بازی امده که خبر از صداپیشگی تروی بوکر میده. تهیه کننده و دیزاینر ارشد بازی هم یکسری صحبت ها درباره بازی میکنند خوبه

"I've played the brooding hero, I've played the hands-on-hips superhero [but The Maw] is something like I've never done before," Baker explained. "There's a fear and a challenge that comes with that, because you start asking yourself 'can I do this? Is this something I can do?'"

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
The Medium Will Cost $50

قسمت بازی ۵۰ دلار

تا اطلاع ثانوی 5دلار تخفیف خورده :D

172732

یه جوری گفتی 5 دلار فکر کردم کلا شده 5 دلار گفتم با خودم یا خدااااااا--- گیم پلیش هم یوتیوب بود نمدونم دوستان گذاشتن یا نه خیلی برام جالب بود و خیلی بین دوتا دنیا سریع جابه جا میشد.

5 دلار یا 50 دلار، وقتی روی گیم پس میاد Who Cares؟! :D

آخرین ویرایش:

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
تا اطلاع ثانوی 5دلار تخفیف خورده :D

یه جوری گفتی 5 دلار فکر کردم کلا شده 5 دلار گفتم با خودم یا خدااااااا--- گیم پلیش هم یوتیوب بود نمدونم دوستان گذاشتن یا نه خیلی برام جالب بود و خیلی بین دوتا دنیا سریع جابه جا میشد.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بشتابید تریلر جدید:

خیلی جذاب و خفن بنظر میرسه :| منی که ژانر ترسناک خوشم نمیاد خیلی، واقعا دارم جذب میشم :D
یک جا هم خوندم که گویا بازی بین 8 تا 10 ساعت گیمپلی داره. بنظرم با توجه به این مسئله قیمت خیلی مناسبی هم داره...

پ.ن. این کاراکتر جدیدم همونیه که Troy Baker صدا پیششه؟؟ جالب بود :D

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147
مصاحبه جدید با تهیه کننده بازی.

The Medium Interview - Bloober Team on Exclusivity, Ray Tracing Support

در مورد کامبت و سکانس های اکشن بازی صحبت شده. اینکه بیشتر به بازی هایی مثل Amnesia نزدیک هست و حالت هاید و سیک داره و شخصیت اصلی باید از قدرت هاش برای فرار از دست دشمن ها استفاده کنه. همینطور در مورد اینکه چرا برای اجرای نسخه PC لزومی به داشتن SSD نیست، ریتریسینگ و دو تا حالت Performance Mode و Quality Mode توضیح داده شده.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
از اتمسفر بازی خیلی خوشم اومد. مخصوصا ساوند ترکش...

راجب گیمپلی نمیتونم خوب نظر بدم طبق ویدیو. ولی کارگردانی کات سین ها به علت دو صفحه متفاوت کنار هم، بنظرم اگه تونسته باشن خوب درش اورده باشن، کار خیلی سختی انجام دادن... چشمم آب نمیخوره از این نظر یک تجربه خیلی خوب سینمایی بده :D

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
از اتمسفر بازی خیلی خوشم اومد. مخصوصا ساوند ترکش...

راجب گیمپلی نمیتونم خوب نظر بدم طبق ویدیو. ولی کارگردانی کات سین ها به علت دو صفحه متفاوت کنار هم، بنظرم اگه تونسته باشن خوب درش اورده باشن، کار خیلی سختی انجام دادن... چشمم آب نمیخوره از این نظر یک تجربه خیلی خوب سینمایی بده :D
حداقل اینکه نیومدن دوربین تو دوتا عالم بازی یکسان قرار بدن خوبه ... مخصوصا که تو بعد دوزخ بازی سینماتیکش خوب بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر