Multi Platform The Lords of the Fallen

سازنده
Hexworks
تاریخ انتشار
2023
ناشر
CI Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
1661345275438.png

The Lords of the Fallen

Developer: HEXWORKS
Publisher: CI Games
Platforms: PC, PS5, XBOX series
Release Date: 2023
شب گذشته و در طی مراسم زنده شروع گیمزکام، ادامه بازی The Lords of the Fallen، معرفی شد.
این عنوان که با نامی مشابه با شماره اول معرفی شده است را می توان یک سافت ریبوت از این سری دانست که با تغییر سازنده بازی از استدیو Deck 13 به استدیو تازه تاسیس HEXWORKS رخ داده است.
جریانات بازی در دو جهان موازی زندگان و مردگان رخ می دهد و بازیکنان در هر دو جهان فرصت پیشروی خواهند داشت. به گفته سازندگان در TloF جدید، با دنیایی 5 برابر بزرگتر از قسمت قبلی رو به رو هستیم .
در زمینه داستان، این عنوان بیش از 1000 سال پس از شماره اول رخ می دهد.
پس از گذراندن دورانی تاریک، سرانجام خدای شیطانی، آدیر، سقوط کرد (در شماره پیشین به این موضوع پرداخته شده است). با این حال خدایان برای همیشه نابود نمی شوند...
اکنون پس از گذشت قرن ها، آدیر در حال بازگشت است.
به عنوان یکی از صلیبیون تاریک، وظیفه شخصیت اصلی، سفر در سرزمین ها و مقابله با نیروهای آدیر است...

همانطور که پیشتر ذکر شد، بازی در دو جهان موازی رخ می دهد که قدم گذاشتن در هر کدام، چالش های خود را خواهد داشت.
در بازی جدید دیگر با شخصیتی از پیش تعیین شده رو به رو نیستیم و می بایست در ابتدای بازی کاراکتر خود را ساخته و شخصی سازی کنیم. به گفته سازندگان گزینه های متعددی برای شخصی سازی وجود خواهد داشت و همچنین 9 کلاس ابتدایی در بازی برای انتخاب وجود دارد.
The Lords of the Fallen جدید، کماکان یک بازی سولز لایک به شمار می آید با این تفاوت که جهان بازی تاریک تر از بازی اول و همچنین مبارزات بازی سریعتر از گذشته هستند. به گفته سازندگان صد ها سلاح در بازی برای انتخاب وجود خواهد داشت.
در این عنوان امکان تجربه بازی به همراه یک نفر دیگر به صورت آنلاین و یا تهاجم به سرزمین سایر بازیکنان نیز وجود دارد.
فانوسی که در تریلر بازی قابل مشاهده بود، وسیله ای است که به وسیله آن می توان بین دو جهان بازی جا به جا شد.

Last edited by a moderator:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
ا
من تو ایران تقریبا فقط طه رسولی و متین ایزدی رو قبول دارم قبلا تو دیبازی بودن الان تو یوت.ب و بازیخوار ویدئو های ججالبی میزارن،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
من هم شدیدا طه رسولی رو قبول دارم و در واقع همیشه ازش یاد میگیرم. از همون دوران بازیرایانه هم دنبالش میکردم. اتفاقاً چند دقیقه پیش یه ویدیو درباره همین بازی تو یوتوب اپلود کرد که نکات جالبی داشت. البته من خودم هنوز بازیو تجربه نکردم مشغول پینوکیو هستم:D

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
ا
من هم شدیدا طه رسولی رو قبول دارم و در واقع همیشه ازش یاد میگیرم. از همون دوران بازیرایانه هم دنبالش میکردم. اتفاقاً چند دقیقه پیش یه ویدیو درباره همین بازی تو یوتوب اپلود کرد که نکات جالبی داشت. البته من خودم هنوز بازیو تجربه نکردم مشغول پینوکیو هستم:D
به به پس من تنها نیستم
فقط یه چی بگم
ایشون از هفته نامه کلیک روزنامه جام جم شروع کرد. و بعد تو دنیای بازی اوج گرفت، الانم هنوز دنبالش میکنم ( پیج شخصیش تو اینستا و بازیخوار یوتوب)
برم ویدیوی تازش رو ببینم
البته متین ایزدی هم یار و دوست همیشگیش هست و هم سطح طه جان

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,405
نام
مــاکــان
یاد دوران مجله خریدن/خوندنم افتادم.
من فقط عاشق اینم که این بنده خداها منتقدهای بازیرایانه ، کلیک ، دی بازی و... یک تریلر یک دقیقه ای میدیدن و باید 4-3 صفحه مطلب مینوشتن :D
یعنی خود سازنده میومد مطالب رو میخوند میگفت دمتون گرم آقا این جاهاش رو دیگه خودمم نمیدونستم=))

ولی بعضی وقتها دیگه نمیشد از 20 ثانیه تیزر چیز زیادی در آورد.
یکی دوتا عکس تمام صفحه میزدن و چندخط اینجا ، چند خط اونجا بالاخره صفحه پر میشد:D
===========

بگذریم.
امشب برای بازی آپدیت ندن جدا نگران میشم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,405
نام
مــاکــان
دوستان این بازی خوبه یا الدن رینگ؟
از لحاظ گرافیکی و تقریبا شبیه بازی demoun souls بودن کدوم بیشتر شبیه اونه؟
برو از تاپیک بیرون آقا :D
جدای از شوخی الدن رینگ بغل کن دادا.
این طرفها دیگه پیدات نشه:))

آخرین ویرایش:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,596
نام
Alireza
من تو ایران تقریبا فقط طه رسولی و متین ایزدی رو قبول دارم قبلا تو دیبازی بودن الان تو یوت.ب و بازیخوار ویدئو های ججالبی میزارن،

یادش بخیر واقعا. من هنوزم یه جعبه پر از مجله های دی بازی تو کمدم دارم.

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
448
این بیشتر شبیه به دیمن سولزه و جوش خیلی بیشتر شبیه به اونه

من با این بیشتر دارم حال میکنم متاسفانه : دی

پ.ن : الدن رینگ بازی نکردم :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,405
نام
مــاکــان
این بیشتر شبیه به دیمن سولزه و جوش خیلی بیشتر شبیه به اونه

من با این بیشتر دارم حال میکنم متاسفانه : دی

پ.ن : الدن رینگ بازی نکردم :D
نکته مثبتش اینه که بعد این میری الدن رینگ رو بازی میکنی.
بلوغ و تکامل این سبک رو با تمام وجود لمس میکنی.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
بذار سوال رو چالشی تر کنم
Wo long یا الدن 😁

جدا این سوالات از فوحش ناموسی هم بدتره!
این بازی یا وولونگ حتی توی تاپ 10 این ژانر قرار نمیگیرن، چه برسه به قیاس با یکی از شاهکاری میازاکی:D

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
733
نام
reza
این بازی یا وولونگ حتی توی تاپ 10 این ژانر قرار نمیگیرن، چه برسه به قیاس با یکی از شاهکاری میازاکی:D
Wo long بازی مورد علاقه ماکان جانه ...
ازین باب گفتم 😁
وگرنه الدن رینگ حکم ارباب حلقه های سینماست برای من خیلی سخت تکرار بشه ...

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
میگه که
باید شیر باشی غرشِت بلرزونه
با پارس سگ نمیاد بارون
راهنما!
شیر: الدن رینگ
غُرِش : کیفیت بالا
سگ: لوردز او دِ فالن
بارون : لذت بازی کردن
________
الدن رینگ صد برابر بهتره تو همه ی جوانب

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
566
نام
تورین سپر بلوط
بازیهای میازاکی رو فاکتور بگیری مگه اصلا چنتا بازی تو این ژانر اومده که میخوای تاپ تن هم تشکیل بدی براش:D

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,147
نام
Melkor
نظر نامحبوب بنده ( شاید؟:D ) : بازی از جهاتی منو یاد DS2 میندازه مخصوصا تا حدی کلانکی بودن کامبت و بیشمار بودن انمی ها .

لول دیزاین عالیه و اسکپلور کردن به شدت پاداش دهنده و لذت بخشه . انیوی DS2<LOTF :D:)>-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر