The Legend Of Zelda

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی The Legend of Zelda: Four Swords Anniversary Edition

cover_large.jpg

عکس گیم پلی بازی

large.jpg

اطلاعات و اسکرین شات این بازی

The Legend of Zelda: Four Swords Anniversary Edition (DSiWare) News, Reviews, Trailer & Screenshots

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
پسر!!!هایپ داره از من تراوش میکنه
ولی پول و راضایت والدین برای Wii U کجا؟؟:((

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
وضعیت خوب شه می یام سراغ دی اس و این زیلدا خودمون

بازی خوبیه البته هر دو تا نسخه زلدا DS قشنگن

من بخاطر اینکه از قدیم از زلدا NES و GB شروع کردم بعد همه رو بازی کردم اومدم جلو و آخرین نسل هم باری GBA و DS بازی کردم علاقه ام با زلداها سبک کلاسیکه

حالا دنبال اینم The Legend of Zelda: Four Swords Anniversary Edition از DSI SHOP بخرم

البته نینتندو پوینت میخواد که نمیدونم از کجا باید بخرم تو یوتویب کلی کلیپ هست که آموزش دانلود رایگان این بازی از DSI SHOP داده که من هیچی نفهمیدم

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
البته نینتندو پوینت میخواد که نمیدونم از کجا باید بخرم تو یوتویب کلی کلیپ هست که آموزش دانلود رایگان این بازی از DSI SHOP داده که من هیچی نفهمیدم

تاجایی که میدونم اون آمورش ها درست نیست معمولا
شرمنده که میگم
ببخشیدا به نظرم بهتر برای حفظ نظم تاپیک مربوط به افسانه ی زلدای مربوط به wii u تاپیک نظم بهتری داشته باشه
خیلی ممنون

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
تاجایی که میدونم اون آمورش ها درست نیست معمولا
شرمنده که میگم
ببخشیدا به نظرم بهتر برای حفظ نظم تاپیک مربوط به افسانه ی زلدای مربوط به wii u تاپیک نظم بهتری داشته باشه
خیلی ممنون

چشم شرمنده مزاحم شدم

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
چشم شرمنده مزاحم شدم
مزاحم نیستید که
من کی گفتم مزاحم هستید ؟
شرمنده اگه ناراحت شدید
من میگم نظم تاپیک بهتره حفظ بشه (مثلا پوینت dsi راستش ربط چندانی به اینجا نداره)
ببخشیدا
ممنون

آخرین ویرایش:

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
جدی جدی خیلی مشخصه اکثرمون سنمون بالاس!خوبه همیشه با احترام باهم صحبت کنیم

من شماره ی اول ds رو این اواخر تموم کردم و فوق العاده س به نظرم
منم منتظرم آپدیت بعدی گیت وی بیاد که بتونم minish cap رو که احسان و بقیه معرفی کردن رو 3ds باز ی کنم
ظاهرا اون شماره خیلی کلاسیکه حالا تا ببینیم major mask بیاد ببینیم اون چطوره
ولی خیلی حیفم میاد زلدا مجموعه ش همیشه ارزش تکرار دوباره ش خیلی کمه.همیشه آرزوم بود که مثلا چی میشد لینک میتونست یه شمشیرزنی ساده،کمبو بزنه (مثلا یه چیزی مثل بایونتا!)و تو بازی آپگرید بسه.البته قسمت ماجراجوییش مثل همیشه باشه و آیتم ها هم همیشه تو طول بازی داده بشه.لامصب این شده یه فانتزی برام!!

The_Empire

کاربر سایت
Dec 22, 2014
36

منم منتظرم آپدیت بعدی گیت وی بیاد که بتونم minish cap رو که احسان و بقیه معرفی کردن رو 3ds باز ی کنم
ولی خیلی حیفم میاد زلدا مجموعه ش همیشه ارزش تکرار دوباره ش خیلی کمه.همیشه آرزوم بود که مثلا چی میشد لینک میتونست یه شمشیرزنی ساده،کمبو بزنه (مثلا یه چیزی مثل بایونتا!)و تو بازی آپگرید بسه.البته قسمت ماجراجوییش مثل همیشه باشه و آیتم ها هم همیشه تو طول بازی داده بشه.لامصب این شده یه فانتزی برام!!

بیشترین استریم های Speed Run رو زلدا داره ، حتی بیشتر از ماریو

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183

Hyrule Warriors همین فانتزیه شماس:d
اگه نداریش پیشنهاد میکنم حتما بگیریش. خیلی خوبه بازیش:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر