The Legend Of Zelda

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
آخه مشکل اینه که هایرول واریور روند داستانی و وجه ماجرایی مجموعه رو به اون صورت نداره
درسته یا نه?

البته من تاحالا هیچ زلدایی بازی نکردم!
ولی با توجه به سبک beat'em up بازی، بنظرم روایت داستانش توی این سبک خیلی خوب انجام شده. علاوه بر اون انقد آیتم های آزاد کردنی داره که خودش یه ناجراجوییِ حسابی محسوب میشه.

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
ممنون از پاسخ هر دوتون
خب nemesiss جان اگه bit'm up باشه که کلا با hack and slash فرق داره،مثل فرق سری واریور با سری devil may cry ،سری واریور buttom machin داره اما دویل و ... و مخصوصا نینجا گیدن کمبو دارن و استراتژی میخان برای بازی کردن
من اون مد نظرمه،فک کن،زلدا با قلابش یه غول آخر رو بکشه سمت خودش و کمبوی 20 ضربه ای به یه غول آخر بزنه!

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
ممنون از ابراز توجهتون به نظم تاپیک . اگه توجه کنید داریم راجعب زلدا صحبت میکنیم . خود زلدا هم منتشر نشده واسه همین داریم راجعب آینده ی اون و چیزهایی که ای کاش در اون باشن صحبت می کنیم . منطقیه راجعب بازی ای که نیومده اینطور صحبت هایی بشه

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
ممنون از پاسخ هر دوتون
خب nemesiss جان اگه bit'm up باشه که کلا با hack and slash فرق داره،مثل فرق سری واریور با سری devil may cry ،سری واریور buttom machin داره اما دویل و ... و مخصوصا نینجا گیدن کمبو دارن و استراتژی میخان برای بازی کردن
من اون مد نظرمه،فک کن،زلدا با قلابش یه غول آخر رو بکشه سمت خودش و کمبوی 20 ضربه ای به یه غول آخر بزنه!

تاپیک Zelda Wii U هست,اگر می خواید در مورد بازی های دیگه بحث کنید,لطفا برید به بخش مربوطه

ممنون از ابراز توجهتون به نظم تاپیک . اگه توجه کنید داریم راجعب زلدا صحبت میکنیم . خود زلدا هم منتشر نشده واسه همین داریم راجعب آینده ی اون و چیزهایی که ای کاش در اون باشن صحبت می کنیم . منطقیه راجعب بازی ای که نیومده اینطور صحبت هایی بشه

اره دیگه دستمون به بازی فعلا نرسیده داریم از خواسته هامون میگیم

من شنیدم قرار زیلدا و ی یو به سبک اولش برگرده در مورد زیلدا اول چیزی نمی دونونم کسی اماری داره بده ببینم چه جوری ؟

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
خبر جدید اینکه ظاهرا میاموتو گفته توی بازی انقدر ماموریتهای فرعی وجود داره که ممکنه هدف اصلی رو هم گم کنید! یعنی در حالی که داری ماموریت اصلی رو انجام میدی، کلی ماموریت فرعی جلوت سبز میشه که ماموریت اصلی رو یادت میره کلا!
توی گیم فا یه مصاحبه گذاشته بود از میاموتو:d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
خبر جدید اینکه ظاهرا میاموتو گفته توی بازی انقدر ماموریتهای فرعی وجود داره که ممکنه هدف اصلی رو هم گم کنید! یعنی در حالی که داری ماموریت اصلی رو انجام میدی، کلی ماموریت فرعی جلوت سبز میشه که ماموریت اصلی رو یادت میره کلا!
توی گیم فا یه مصاحبه گذاشته بود از میاموتو:d
مصاحبه مال 2 هفته پیش هست و میاماتو می گه ممکنه شما برید یک کار دیگه ای بکنید و هدف اصلیتون رو فراموش کنید و ما نمی خواستیم یک بازی بسازیم که شما لزوما برای مدت زمان زیادی بازیش کنید و می خواستیم کاری کنیم که برای مدت زمان کم هم قابل بازی باشه.
اصلا حرفی از این که ماموریت های فرعی توی بازی هست نزده.

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
منظور از "کارِ دیگه ای بکنید" همون ماموریت فرعیه دیگه حتما!
شما اگر برید سیب بخورید توی بازی,یعنی ماموریت فرعی انجام دادید؟
کار دیگه منظورش هر کاری هست که می شه توی بازی انجام داد,اعم از انجام ماموریت های فرعی

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
شما اگر برید سیب بخورید توی بازی,یعنی ماموریت فرعی انجام دادید؟
کار دیگه منظورش هر کاری هست که می شه توی بازی انجام داد,اعم از انجام ماموریت های فرعی

پس باید ترجمه سایت گیم فا یه خورده بد بوده باشه

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
اخرش دستم رسید

دیشب خوابم نمی برد نمی دونم به خاطری چی بود عشق زیلدا بود یا نه
7ocktjx2ofrw9qe29q9r.jpg
[/URL][/IMG]

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
فدات داستان داره از امازون اروپا خریدم قرار بود یکی از بستگان برام بیاره یادش رفت تا یکی دیگه برام اورد

درست یادم نیست فکر کنم هر دو تا بازی 60 یا 70 پوند شد البته نامردا مالیات هم انداختن روش

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
فدات داستان داره از امازون اروپا خریدم قرار بود یکی از بستگان برام بیاره یادش رفت تا یکی دیگه برام اورد

درست یادم نیست فکر کنم هر دو تا بازی 60 یا 70 پوند شد البته نامردا مالیات هم انداختن روش
داداش از ebay مي گرفتي، كلا امازون خيلي گرون در مياد.

• Like
Reactions: alisantori

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر