Nintendo The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
May 12, 2023
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
fcixoivxwaipxuy-jpg.272164

The Legend of Zelda
Tears of the Kingdom

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo
سبک: Action Adventure, Open World
تاریخ عرضه: 12 می 2023
پلتفرم ها: Switch

ادامه مستقیم The Legend of Zelda Breath of the Wild که در مراسم E3 2019 برای کنسول نینتندو سوییچ تایید شد.

اسکرین شات ها:

IMG_20210615_232418.jpg IMG_20210615_232138.jpg IMG_20210615_232140.jpg
IMG_20210615_232144.jpg IMG_20210615_232142.jpg

تریلرها:

تریلر E3 2019 - معرفی

تریلر E3 2021

تریلر دایرکت سپتامبر 2022

تریلر فوریه 2023

تریلر نهایی

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
بیش از 80 ساعت بازی کردم تا حالا.
ترتیبی که خیلی کارآمد بود و من استفاده کردم اینه:
-داستان اصلی تا پارا گلایدر و اشک اژدها.
_مرکز نقشه که دشمن های راحت تری داره و نیازی به لباس ضد گرما یا سرما نیست رو روشن و ترو تمیز کنید و شراین ها رو کامل.
-بعد برید زیر زمین و سراغ قابلیت Autobuild و در ادامه شروع به آپگرید باتری کنید.منطقه اطراف قصر (مرکز نقشه) بهترین جا برای حمله به پایگاه های دشمن و فارم لارج زونایت هست که لازمه واسه این کار.چون دشمن ها آسونتر هستن. روشن کردن لایت روت ها فراموش نشه تا مرکز نقشه روشن بشه.واسه اینکه راحت تر بچرخید تو نقشه عظیم این بازی،حداقل تا سه باتری کامل رو داشته باشید بهتره.بعدا به تدریج بیشتر آپگرید خواهید کردو چاره ای جز فارم نیست که نسبتا هم زمانبره.
-ترتیب رفتن سراغ هیرو ها اختیاریه.ولی به نظر من اول Rito Village .آپگرید هم اول Tulin.
-این اسکوتر پرنده فراموش نشه و بگذاریدش تو Favorite در قسمت Autobuild .فقط دو تا فن میخواد و یه فرمون.عصای دستم بود تو این بازی.فقط توالت نرفتم باهاش:D
-دو تا ست آرمور هم فراموش نشه.Fierce Deity رو تا خرخره آپگرید کنید.ست Depth هم خیالتون رو بابت چرخیدن زیرزمین و مبارزات رندوم با گنون راحت میکنه.حداقل 2 لول آپگریدش کنید تا مقاومت در مقابل Gloom داشته باشه.البته من 3 لول بردم بالا.
- Master Sword : گرفتنش اوائل بازی امکان پذیره.(دو تا دایره کامل استامینا نیازه)

پ . ن : خوبی های این شاهکار که مشخصه.اگر توپ نبود اینقدر وقت نمیگذاشتم براش.ولی:

همونطور که قبلا هم گفتم مکانیزم سلاح و مبارزات به شدت وقت گیر و حوصله سر بره و شاید 25 درصد یا حتی بیشتر از زمان بازی صرف فیوز کردن و ...میشه.
این Blood Moon هم جالب نیست.اون ویدئوی توضیحش رو که هر بار باید ببینیم و تا چند ثانیه اولش هم اسکیپ نمیشه.اینکه یه منطقه پاکسازی شده و دائما دشمن ها برمیگردن کسالت آوره.شاید بهتر بود مکانیزمی میگذاشتن که خود پلیر انتخاب کنه که یه جایی دشمن ها Revive بشن.(در شرایط نیاز به فارم مثلا).
در مورد آرمور هم همینطور.پیدا کردن و فول آپگرید یه ست میبینی چهار یا پنج ساعت وقت میگیره.چه خبره بابا.پول هم که تو بازی با بدبختی و خود فروشی باید دربیاد.در ضمن زمان زیادی صرف سوییچ کردن لباس میشه به دلایل شرایط محیطی مناطق مختلف و این قضیه خیلی بیش از حد و کسل کننده هست.ای کاش حداقل از اواسط بازی به بعد امکان دریافت لباسی رو که به درد همه جا بخوره میگذاشتن.
منی که اینها رو میگم،حوصلم تو اپن وورد زیاده و رد دد 2 و ویچر 3 رو هر کدوم بالای 150 ساعت بازی کردم.ولی تو این عنوان وقت پرت و الافی و کارهای تکراری که مثال زدم اذیت کنه.ماموریت های فرعی رو مخی هم داره که اصلا راضی کننده و به قول فرنگی ها "Rewarding" نیست.

عاما: جادوی گیم پلی،محتوای زیاد و اتمسفر فان و در عین حال بی رحمش باعث میشه مثل من از کار و زندگی بیفتید.
خلاصه شما رو میسپرم به Link.Link رو هم میسپرم به خدا
آخ گفتی :D من یادم رفته بود به گرایند آپگرید لباسا اشاره کنم. آپگرید کردن یه سری ست ها واقعا زجر آور بودن، هم سر اینکه یه سری از آیتم ها دراپشون شانسی بود مثل Guts از هر موجودی، و اینکه مثلا پیدا کردن Silver Boss Bokoblin از Boss Bokoblin ساده تر بود تو گیم. (من کلی Silver Lizalfos کشته بودم، بعدش به اولین Lizalfos بر خوردم توی گیم :D)
واسه هیرو ها هم، با اینکه Tulin قدرتش خیلی به کار میاد ولی رفتن به سمت Yunobo بهتره به نظرم، نه به خاطر قدرتش، به خاطر اینکه شروع کوئست Fairy ها و آپگرید کردن لباسا از اونوره. من خودم اول رفتم Tulin بعدشم رفتم Riju، سخت گذشت واقعا بهم سر این ماجرا :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t and Tatsumaru

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,442
ست کامل Cold weather Attack کجا پیدا میشه؟
اینجا میپرسم چون مطمئنم اگه سرچ کنم عکس خود لباسه رو اسپویل میکنن برام، و تاحالا به اندازه کافی این بازی اسپویل شده 😁

پ . ن : شما فکر کنم تا زلدای بعدی هم این بازی رو آپدیت نکنی به خاطر گلیچ آیتم ها. :D
نترس مرد.برو تو شکم بازی
اوپی ترین گلیچی هست که تو عمرم دیدم، باعث میشه دیگه نخوای برا آپگرید متریال گرایند کنی
و مهم تر از اون دایموند و بمب نا محدودB-)

ولی زیادی اوپی هست از شنبه دیگه قول میدم آپدیت کنم

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,019
نام
Ahmad
آخ گفتی :D من یادم رفته بود به گرایند آپگرید لباسا اشاره کنم. آپگرید کردن یه سری ست ها واقعا زجر آور بودن، هم سر اینکه یه سری از آیتم ها دراپشون شانسی بود مثل Guts از هر موجودی، و اینکه مثلا پیدا کردن Silver Boss Bokoblin از Boss Bokoblin ساده تر بود تو گیم. (من کلی Silver Lizalfos کشته بودم، بعدش به اولین Lizalfos بر خوردم توی گیم :D)
واسه هیرو ها هم، با اینکه Tulin قدرتش خیلی به کار میاد ولی رفتن به سمت Yunobo بهتره به نظرم، نه به خاطر قدرتش، به خاطر اینکه شروع کوئست Fairy ها و آپگرید کردن لباسا از اونوره. من خودم اول رفتم Tulin بعدشم رفتم Riju، سخت گذشت واقعا بهم سر این ماجرا :D
دقیقا.فارم کردن داستانیه تو این بازی.بهترین Defence با مجموع 84 واسه ست Wild هست.گرفتنش چند ساعت طول میکشه.بعد خوشحال میری سراغ آپگریدش.در اون لحظه با آناناس و بادمجون آشنا میشی و متوجه میشی باید چند ساعت دیگه بری آیتم فارم کنی.خوشبختانه سر زدن به Great Fairy ها بهم انرژی میداد که ادامه بدم خلاصه.بسیار دوستشون دارم.نمیدونم چرا :D

کوئست Fairy ها هیچ ارتباطی به ترتیب هیروها نداره.تازه امروز Yunobo رو تموم کردم.
سوالی که برام مطرحه اینه که چرا بعد از Yunobo نرفتی سراغ Tulin ؟

ولی در نهایت انتخاب با پلیر هست و دست خیلی بازه.
به تعداد آدم ها راه هست برای رسیدن به زلدا

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
دقیقا.فارم کردن داستانیه تو این بازی.بهترین Defence با مجموع 84 واسه ست Wild هست.گرفتنش چند ساعت طول میکشه.بعد خوشحال میری سراغ آپگریدش.در اون لحظه با آناناس و بادمجون آشنا میشی و متوجه میشی باید چند ساعت دیگه بری آیتم فارم کنی.خوشبختانه سر زدن به Great Fairy ها بهم انرژی میداد که ادامه بدم خلاصه.بسیار دوستشون دارم.نمیدونم چرا :D

کوئست Fairy ها هیچ ارتباطی به ترتیب هیروها نداره.تازه امروز Yunobo رو تموم کردم.
سوالی که برام مطرحه اینه که چرا بعد از Yunobo نرفتی سراغ Tulin ؟

ولی در نهایت انتخاب با پلیر هست و دست خیلی بازه.
به تعداد آدم ها راه هست برای رسیدن به زلدا
آره ارتباطی که نداره، صرفا منظورم به خاطر هم مسیری شروع کوئست بودش.
مشکل من اونجا بود که رفتم به سمت Tulin و از همونجا هم شروع کردم شخم زدن به سمت Riju :D نمیدونستم که شروعش از سمت Yunobo ه و به هوای اینکه مثل قبلی به هرکدوم برسیم اوکیه داشتم ادامه میدادم. وقتیم که رسیدم به اولی و دیدم تنها راهش استارت کوئست از همونجاست، چون از قبل رفته بود تو مخم که برم سمت Riju، گشادیم شد برنگشتم دیگه :D تقصیر خودم بودش :))

• Smile
  • Like
Reactions: Z-fan and Tatsumaru

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
ست کامل Cold weather Attack کجا پیدا میشه؟
اینجا میپرسم چون مطمئنم اگه سرچ کنم عکس خود لباسه رو اسپویل میکنن برام، و تاحالا به اندازه کافی این بازی اسپویل شده 😁

اوپی ترین گلیچی هست که تو عمرم دیدم، باعث میشه دیگه نخوای برا آپگرید متریال گرایند کنی
و مهم تر از اون دایموند و بمب نا محدودB-)

ولی زیادی اوپی هست از شنبه دیگه قول میدم آپدیت کنم
اگه اون شلوار گرم رو اون اول بازی بالای اون درخته کنار شراینی که اسند رو توش میکیری گرفته باشی کافی که یه روبی رو فیوز کنی به یه شیلد بعد تو ممناطق سرد این دوتا رو اکویپ کنی دیگه نیازی به اون ست نداری.

• Like
Reactions: Changed_Man 50

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,442
اگه اون شلوار گرم رو اون اول بازی بالای اون درخته کنار شراینی که اسند رو توش میکیری گرفته باشی کافی که یه روبی رو فیوز کنی به یه شیلد بعد تو ممناطق سرد این دوتا رو اکویپ کنی دیگه نیازی به اون ست نداری.
منظورم ست کلد ودر اتک بود نه ریتو، مشکلی تو گیمپلی ندارم ظاهرش قشنگه گفتم.
الان البته چست پیسش رو دارم ولی فک کنم شلوار هم داشته باشه.
لینک خیلی femboy تر میشه با این ست

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,293
خب تموم شد. یه سریتون چجوری دلتون اومد همون هفته اول تموم کنید؟ :D به هر حال....
خب حالا یکم غر بزنم:D
همونطور که قبلا گفتم تمپل ها اصلا در حد انتظارم ظاهر نشدن، نه که بگم افتضاح بودن ولی بعد این همه سال و همه انتقادهایی که به BotW شده بود انتظار چیز خفن تری داشتم. باس فایتها هم همه تعریف کردن ولی بنظرمن اگه دیزاین های باحالشون رو کنار بزاریم، از نظر مکانیک مبارزه اونقد پیچیده نبودن و خیلی راحت میشد همشون رو شکست داد.
ابلیتی های مخصوص هر تمپل و نحوه استفاده ازشون هم عجیب ترین تصمیم هایی بود که برای این بازی گرفتن. واقعا سیستم بازی قبلی خیلی جواب تر و ساده تر بود.
ساخت و سازها قطعا هایلایت بازی بودن، اصلا جوری دستت رو باز میزاره که دیوانه کننده بود. فقط یه مشکلی پیش اومد که فک کنم هممون بهش دچار شدیم و اونم دیدن ویدئوهای ملت و آشنا شدن با اون هاورکرافت دو فنه هستش:D عملا بعد ساختنش دیگه به هیچ وسیله دیگه ای نیاز پیدا نمیکنی و به طور کامل خلاقیتت خشک میشه :D
شراین ها هم برای من تا حدی نا امید کننده بودن. واقعا پیشرفت زیادی در لول دیزاین شراین ها ندیدم و حتی یه پسرفت هایی هم وجود داشت:D ( همه ۱۵۲ شراین رو رفتم) پیدا کردن یه سری از شراین ها که داخل cave بودن هم گاهی اوقات میرفت رو اعصاب!
در کل من بعد این چندسال واقعا انتظار داشتم ساختار کوئست ها و تمپل ها خیلی عمیق تر و پیچیده تر بشه ولی بجز شاید ۲-۳ تا کوئست واقعا عالی، بقیه خیلی معمولی و حتی ضعیف بودن.
ظاهرا هیچی نمیتونه جای اون تجربه اول BotW رو بگیره و این برای TotK هم صادق بود متاسفانه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
فقط منم که موندم تموم کنم هاه؟ :D
البته من 4 تا ماموریت ریجن ها رو رفتم
یه چند تا کار دیگه کنم میرم با سر تو هیکل گنوندورف
البته همین الانشم از حیق قدرت و اینا رسما حریف همه چیز تو بازی میشم...

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
در وصف موسیقی شاهکار این بازی

نمیتونم فقط با یک لایک از کنار این ویدیو رد شم... چقدر خوب بود لعنتی.
تیکه Reversed Choir اش خیلی جالب بود چون که توی بازی واقعا نمیفهمیدم این سر و صدا هارو با چی در آوردن :D هر دفعه هم که بهش میرسیدم مو به تنم سیخ میشد :D
9:10 هم که فرا تر از شاهکاره، خیلی دوست دارم یه نسخه کامل ازش نینتندو بده بیرون یکم روحم آروم بگیره :D به نظرم بهترین ورژن تم سری بوده تا الان... ممکنه علاقه ام به ساکسیفون تاثیر زیادی رو این ماجرا داشته باشه :D

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
یه سریتون چجوری دلتون اومد همون هفته اول تموم کنید؟
خودت چجوری دلت اومد الان تمومش کنی؟
من هنوز حداقل ۶ ماه دیگه کار دارم باهاش تا بخواد تموم بشه...

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
نه من همچنان هستم 😁 و احتمالأ با توجه به تایمی که میتونم بزارم حالا حالا ها هنوز هستم.

پ.ن:ظاهراً طوری که دوستان از سادگی باس ها میگن این ملکه گیبوها، این حشره نچسب فقط منو جر داده ☹️ ☹️

• Like
Reactions: Z-fan

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,293
کلا اگه یه تعداد خوبی شراین بری و حداقل یه ست لباس رو تا ته آپگریت کنی، حتی باس آخر هم جلوت چس محسوب میشه دیگه:D

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
نام
Majid
شما ناراحتین چرا هنوز تموم نکردید من 45 ساعت بازی کردم هنوز پنج تا کوئست روی هم نرفتم فک کنم :-"
اصلا نمیتونم تمرکز کنم، یه دونه نصف نیمه میرم بعد دو ساعت به خودم میام میبینم رو Sky island ـا دارم جنگولگ بازی در میارم :D هنوزم همشونو نرفتم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر