Nintendo The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
May 12, 2023
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
fcixoivxwaipxuy-jpg.272164

The Legend of Zelda
Tears of the Kingdom

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo
سبک: Action Adventure, Open World
تاریخ عرضه: 12 می 2023
پلتفرم ها: Switch

ادامه مستقیم The Legend of Zelda Breath of the Wild که در مراسم E3 2019 برای کنسول نینتندو سوییچ تایید شد.

اسکرین شات ها:

IMG_20210615_232418.jpg IMG_20210615_232138.jpg IMG_20210615_232140.jpg
IMG_20210615_232144.jpg IMG_20210615_232142.jpg

تریلرها:

تریلر E3 2019 - معرفی

تریلر E3 2021

تریلر دایرکت سپتامبر 2022

تریلر فوریه 2023

تریلر نهایی

آخرین ویرایش:

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
دوستان این سیستم grab بازی قابلیت detached رو هم داره !؟ چون اگر اشتباه attached کنم دوباره باید لود کنم ! یکی هم اینکه وقتی قایقی مثلا درست می کنی و آب می بره دوباره باید لود کنم یا مثلا برم اون ور تر برگردم لود بشه دوباره ابجکت ؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دوستان این سیستم grab بازی قابلیت detached رو هم داره !؟ چون اگر اشتباه attached کنم دوباره باید لود کنم ! یکی هم اینکه وقتی قایقی مثلا درست می کنی و آب می بره دوباره باید لود کنم یا مثلا برم اون ور تر برگردم لود بشه دوباره ابجکت ؟

نه بابا
اگه یه چیزی رو با هم با اولتراهند چسبوندی و اشتباه بود نمیخواد لود کنی از اول
کافیه اون تیکه ای که میخوای جدا کنی رو بگیری و جوی استیک راست دسته رو چند بار Flick کنی این ور و اون ور باز میشه خودش

و اگه یه چیزی هم ساختی و از دستت در رفت و ازت فاصله گرفت، مثل همین قایق (یا هواپیما و گلایدرها که شایع تره براشون این حادثه) میتونی با Recall برشون گردونی
رنج Recall خیلی تخیلیه و موقعی که میخوای استفاده اش کنی زمان متوقف میشه واسه همین میتونی اکثر اشتباهاتت رو این جوری برگردونی عقب و دوباره دستت بگیری شون

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
View attachment RDT_20230727_204315.mp4

من کلا با این کانستراکت مینرو حال نکردم، اولش که رسیدم بهش کلی هایپ شدم و فکر کردم خیلی شاخه ولی چند دقیقه بعدش دیدم Useless ترین قدرت بازیه
ولی هر چند وقت یه بار یه کلیپ جالبی ازش در میاد

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
View attachment 302676

من کلا با این کانستراکت مینرو حال نکردم، اولش که رسیدم بهش کلی هایپ شدم و فکر کردم خیلی شاخه ولی چند دقیقه بعدش دیدم Useless ترین قدرت بازیه
انقد میرفت توی دست و پا که بعد یکم استفاده ازش خاموشش کردم تااااا نبرد پایانی:D اولش خیلی حس خفنی داشت ولی یکم بعدش به فراموشی سپرده شد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
View attachment 302676

اگه میذاشتن شیش هفت تا چیز بهش می بستی و رسما اسلحه مرگ می کردیش خب خیلی بهتر می شد. نهایتا با همون باتری لینک بالانسش می کردن
این چیزی که تو این بازی از قابلیت مینرو دادن صرفا یه ورژن کند و دست و پا گیر تر خود لینکه که تنها فایده اش اینه Gloom روش تاثیر نداره
البته میتونی خودت با یخورده مهندسی روبات ردیاب بسازی همون کار رو بهتر انجام بده بدون خطر این که Zonai Device هات بعد 30 ثانیه منهدم شن :D

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
حالا من به اینجاهایی که نشون دادین نرسیدم هنوز (۱۰۰+ ساعت گیم پلی و فقط یه دونه از تمپل ها (ریتو) رو رفتم و باقی را گذاشتم بمونن برا خودشون. و فکر نکنم تا ۶۰-۵۰ ساعت دیگه بخوام برم حتی سراغ دومی، چون محیط هنوز بشدت برام قابلیت ول گشتن داره و تا زمانی که این قابلیت رو از دست نده، سراغ تمپل بعدی نمیرم!
دیشب تو مسیر داشتم برا خودم sky dive میکردم که دیدم eee! یه دودی از دور دیده میشه، و رسیدم به یه shrine crystal و در نهایت rakakudaj shrine!
این مسیر حمل کریستال تا خود شراین رو خودشون طوری تدارک دیدن که با یه کانستراکت ساده‌ی ۶ چرخ بری جلو.
و همین مسیر حمل کریستال تا شراین با اون کانستراکت ۶ چرخ ساده تبدیل شد به یکی از اون لحظات خاص گیمینگ من (یه چیزی در حد اولین رانندگی توی gta vice city با آهنگ self control از موج رادیویی flash fm! ... این چیزی که از vice city توصیف کردم ماندگارترین خاطره ی من از بیش از ۳۳ سال گیمینگه!)
قشنگ برامون آفرود توی رودخونه‌ی دره ای در نظر گرفتن! و عالی بود. همه چی از فیزیک که برا صخره های بلندتر باید اول یه چرخت رو ببری بالا و سرعت رو کم کنی تا ... بعدشم که با یدونه فن، قایقی ساختیم و انداخیتم به آب و تا ته مسیر رفتیم بالا...
این همه چیزای عجیب و غریب خودم سر هم کرده بودم تا الان، ولی هیچ کدومشون این حس رو نتونسته بود بهم منتقل کنه!

اصلاً عالی بود، عالی

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
یک ویدیو دیدم الان از یکی که مستقیم رفت سراغ Ganondorf، عجب وضعیتی بود :D البته قبل اینکه بره سراغ باس رفت یه سری متریال و اسلحه جمع کرد بعدش رفت، کلی هم گلیچ واسه دوپلیکیت کردن متریال ها استفاده کرد :))
وضعیت جالبی بود واقعا، خیلی خیلی سخت تر از BotW بودش. اولش که Wave های دشمنا اومدن، بعدش 5 تا باس تمپل ها، آخرش هم فیک زلدا و 5 تا فنتوم گنوندورف. اگه گلیچ عجیب غریبی پیدا نشه، فکر کنم اسپید ران های گیم جالب باشن.
آخرشم که رفت سراغ خود حاجی و پدرش دراومد ولی تونست بکشش (طوری که داستان پیش رفته بود من فکر میکردم با سلاحی به جز Master Sword نشه دمیج خاصی زد بهش، 3 بار کشتمش ولی یه بار سلاح دیگه ای امتحان نکردم :D)

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
یک ویدیو دیدم الان از یکی که مستقیم رفت سراغ Ganondorf، عجب وضعیتی بود :D البته قبل اینکه بره سراغ باس رفت یه سری متریال و اسلحه جمع کرد بعدش رفت، کلی هم گلیچ واسه دوپلیکیت کردن متریال ها استفاده کرد :))
وضعیت جالبی بود واقعا، خیلی خیلی سخت تر از BotW بودش. اولش که Wave های دشمنا اومدن، بعدش 5 تا باس تمپل ها، آخرش هم فیک زلدا و 5 تا فنتوم گنوندورف. اگه گلیچ عجیب غریبی پیدا نشه، فکر کنم اسپید ران های گیم جالب باشن.
آخرشم که رفت سراغ خود حاجی و پدرش دراومد ولی تونست بکشش (طوری که داستان پیش رفته بود من فکر میکردم با سلاحی به جز Master Sword نشه دمیج خاصی زد بهش، 3 بار کشتمش ولی یه بار سلاح دیگه ای امتحان نکردم :D)
اسپید رانش که خیلی خلاصه تر از چیزی که میگید هست.
اتفاقا بخش گنون سریعا تموم میشه با گلیچ هایی که میزنن.
بیشتر ران همون اسکای ایلند اولیه.

پ.ن: این ورژن یک هست البته شاید تو جدیدا طولانی تر شدن.

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
اسپید رانش که خیلی خلاصه تر از چیزی که میگید هست.
اتفاقا بخش گنون سریعا تموم میشه با گلیچ هایی که میزنن.
بیشتر ران همون اسکای ایلند اولیه.

پ.ن: این ورژن یک هست البته شاید تو جدیدا طولانی تر شدن.
شت :D گلیچ هارو :))
اونی که بدون پاراگلایدر فرود اومد جذبم کرد :D

• Like
Reactions: mr-game&watch

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
آقا چقد باس فایت آخر لجندری بود :D از آهنگش گرفته تا کات سینا، بشدت سینماتیک بود.

اصلا قبل ورود به این کوئست گفتم گور بابای ریسورس جمع کردن همینطوری میرم، demon king کدوم خریه :> که چون 6-7 تا جون بیشتر واسه فایت اصلی نمونده بود به معنای واقعی پاره شدم :-"
قشنگ اندازه ردگان الدن رینگ زجر کشیدم که تازه بعدش فهمیدم از اون گلا که اسمشو یادم رفته تو اینونتوری دارم میتونم کوک کنم گلوم رو ریورس کنه تازه اون موقع ساده شد فایت :D
بدبختی این کانستراکتو یادم رفت قبلش چیز میز بهش وصل کنم دیگه تا وسط فایت دسترسی نداد بهش کلا بی خاصیت شده بود.

قسمت آخر هم با اینکه مشخص بود قرار نبوده چالش برانگیز باشه خیلی زیبا بود و کلا خوب جمع و جور کرد فایتو.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر