Nintendo The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
May 12, 2023
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
fcixoivxwaipxuy-jpg.272164

The Legend of Zelda
Tears of the Kingdom

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo
سبک: Action Adventure, Open World
تاریخ عرضه: 12 می 2023
پلتفرم ها: Switch

ادامه مستقیم The Legend of Zelda Breath of the Wild که در مراسم E3 2019 برای کنسول نینتندو سوییچ تایید شد.

اسکرین شات ها:

IMG_20210615_232418.jpg IMG_20210615_232138.jpg IMG_20210615_232140.jpg
IMG_20210615_232144.jpg IMG_20210615_232142.jpg

تریلرها:

تریلر E3 2019 - معرفی

تریلر E3 2021

تریلر دایرکت سپتامبر 2022

تریلر فوریه 2023

تریلر نهایی

آخرین ویرایش:

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
یکم تونستم وقت بزارم برای بازی کلاً راضیم (تا اینجا یک تمپل رو تمام کردم و تمپل دوم هستم) منتهی این پازلهای قبل باس تمپل یکم رو مخن نه که بد باشن زیادن

در خصوص داستان هم به نظرم کلا پوکوندن داستان سری و رفته قشنگ ریبوت شده البته نینتندو کلاً میونه خوبی با داستان نداره اما حداقل میتونستن بگن آقا ریبوت کردیم داستان رو به فکر جایگاه بازی تو تایم لاین نباشین :D حالا اون به کنار از اون تاورها و شراین های سری قبل یه چیزی میزاشتین (حداقل یه توجیهی برای ناپدید شدنشون) اونا هیچی از اون چهارتا دیواین بیست حداقل میتونستن یه یادی بکنن!

حالا که قر زدم تعریف هم بکنم
این تبدیل شدن زلدا به اژدها با وجود اینکه توی اولین کاتسین که مینرو میاد حدسش رو میزدم بازم خیلی خووب بود

• Like
Reactions: Medivh and Parsa13

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,413
یکم تونستم وقت بزارم برای بازی کلاً راضیم (تا اینجا یک تمپل رو تمام کردم و تمپل دوم هستم) منتهی این پازلهای قبل باس تمپل یکم رو مخن نه که بد باشن زیادن

در خصوص داستان هم به نظرم کلا پوکوندن داستان سری و رفته قشنگ ریبوت شده البته نینتندو کلاً میونه خوبی با داستان نداره اما حداقل میتونستن بگن آقا ریبوت کردیم داستان رو به فکر جایگاه بازی تو تایم لاین نباشین :D حالا اون به کنار از اون تاورها و شراین های سری قبل یه چیزی میزاشتین (حداقل یه توجیهی برای ناپدید شدنشون) اونا هیچی از اون چهارتا دیواین بیست حداقل میتونستن یه یادی بکنن!

حالا که قر زدم تعریف هم بکنم
این تبدیل شدن زلدا به اژدها با وجود اینکه توی اولین کاتسین که مینرو میاد حدسش رو میزدم بازم خیلی خووب بود
نمیدونم چجوری از ریبوت شدن تعجب کردی هفتاد درصد نسخه های زلدا ریبوت هستن فقط استثنا هایی داریم که سیکوئل قبلی هستن مث ماجورا مسک یا همین تیرز آف کینگدوم.
اون دیواین بیست ها ام طبیعیه که یه موجودات خیلی گنده ای که دیگه هیچ مصرفی ندارن رو تو مپ نگه ندارن

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
نمیدونم چجوری از ریبوت شدن تعجب کردی هفتاد درصد نسخه های زلدا ریبوت هستن فقط استثنا هایی داریم که سیکوئل قبلی هستن مث ماجورا مسک یا همین تیرز آف کینگدوم.
اون دیواین بیست ها ام طبیعیه که یه موجودات خیلی گنده ای که دیگه هیچ مصرفی ندارن رو تو مپ نگه ندارن
اخه شماره های قبلی یه حفظ ظاهر میکردن و یجوری توی اون تایم لاین سری میگنجیدن. اینجا کلاً از اول سری تا اخر رو زد نقض کرد.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
این زونای دیوایس هارو چجوری دوپلیکیت کنم اون گلیچی که کنار دیوار وایمیسی برا من جواب نمیده
ورژن 1.1.0 هستم
موقعی که انتخابشون میکنی B و Y رو با هم بزن.
اینطوری از Inventory کم نمیشه.

اونقدرا هم نمیخواد نگران دوپ کردنشون باشی، فقط کافیه جایی که کپسولی که میخوای رو داره پیدا کنی و دیگه مشکل خاصی نداری.

• Like
Reactions: Parsa13 and Z-fan

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
  • Like
Reactions: Parsa13 and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اکثر شراین ها خفنن ولی بعضی هاشون خیلی رو اعصابن
البته مطمئنم یه راه تمیزی داشته که من نفهمیدم

این که ساده بود

باید اون تخته سنگ ها رو وصل می کردی به ماشین چرخ داره بعد این که میره جلو تخته سنگ ها رو هم با خودش میبره یه پل درست می کنه

الان که دارم فکر می کنم، این قدرها هم ساده نیست :D
چون من یه مدل دیگه از این شراین ها که مبناش ساخت پل سنگی بود حل کرده بودم اینو میدونستم :D در کل معمای باحالیه :D

===========================

کشف جدید ملت تو این بازی رسما یه دروازه دیگه وا کرده :D
گویا Stake ها (اون میله هایی که تو سطوح فرو میرن) رو اگه بهشون لیزر بزنی صدا درست می کنن
و بسته به عمق و زاویه شون نوت ـی که تولید می کنن متفاوته

برای درک ادامه این موضوع ویدیو رو ببینید :D
View attachment ssstwitter.com_1686426052368.mp4

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,413
م
این که ساده بود

باید اون تخته سنگ ها رو وصل می کردی به ماشین چرخ داره بعد این که میره جلو تخته سنگ ها رو هم با خودش میبره یه پل درست می کنه

الان که دارم فکر می کنم، این قدرها هم ساده نیست :D
چون من یه مدل دیگه از این شراین ها که مبناش ساخت پل سنگی بود حل کرده بودم اینو میدونستم :D در کل معمای باحالیه :D

===========================

کشف جدید ملت تو این بازی رسما یه دروازه دیگه وا کرده :D
گویا Stake ها (اون میله هایی که تو سطوح فرو میرن) رو اگه بهشون لیزر بزنی صدا درست می کنن
و بسته به عمق و زاویه شون نوت ـی که تولید می کنن متفاوته

برای درک ادامه این موضوع ویدیو رو ببینید :D
View attachment 296488
منم با همون پل ور میرفتم ولی نمیدونم چرا دور خودش پیچ میخورد فقط :/

پ.ن: نکتش این‌بود که اول باید تو لاوا بذاری چرخو

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر