Nintendo The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
May 12, 2023
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
fcixoivxwaipxuy-jpg.272164

The Legend of Zelda
Tears of the Kingdom

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo
سبک: Action Adventure, Open World
تاریخ عرضه: 12 می 2023
پلتفرم ها: Switch

ادامه مستقیم The Legend of Zelda Breath of the Wild که در مراسم E3 2019 برای کنسول نینتندو سوییچ تایید شد.

اسکرین شات ها:

IMG_20210615_232418.jpg IMG_20210615_232138.jpg IMG_20210615_232140.jpg
IMG_20210615_232144.jpg IMG_20210615_232142.jpg

تریلرها:

تریلر E3 2019 - معرفی

تریلر E3 2021

تریلر دایرکت سپتامبر 2022

تریلر فوریه 2023

تریلر نهایی

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,419
نام
سید محمد حسین
ویدیو دانکی تیرز تا کجا اسپویل داره من که اوایلم میتونم ببینم ؟ (یه بیست ساعتی فقط ول میچرخیدم تو هایرول جای خاصی نرفتم داستان هم پیش نبردم :|)

همممم یکی از ویژگی های گیم پلی که دانجن ها رو وقتی میری میگیری رو لو میده، اونم نه کامل

• Like
Reactions: Changed_Man 50

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,419
نام
سید محمد حسین
بالاخره اولین دانجن بازی (برای Rito ها) رو تموم کردم
فکر کنم نصف معماهای دانجن رو با راه حل اشتباه حل کردم :D

و با این که باسش اورآل آسون بود ولی بازم خیلی خفن بود... خییییلی خفن بود
و اوففف موسیقی اش

میذارم تو اسپویلر ترک اش رو
واااای انگار قشنگ نامه عاشقانه به اوناییه که Wind Waker رو بازی کردن :x

• Love
Reactions: Parsa13

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,244
میگم کسایی که لجیت بازی میکنن چجوری انقد زود تمومش کردن. چندتا استریمر دیدم تموم کردن داستان اصلی رو :| حداقل پنجاه ساعت باید طول بکشه طبیعتا.
حالا نمیدونم اینا کامل بازی کردن یا نه، ولی با اینکه این نسخه رو نمیکنه از همون اول، ولی مثل BotW هروقت بخوای میتونی بری سراغ باس آخر

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,855
نام
مرتضی

قطعا پچ میشه این :D
چقدر ایده ش قشنگ بود و فکر کنم خیلی جاها بشه ازش استفاده کرد. اصن جادوی این زلداها همینه دیگه که هزار جور راه حل وجود داره و هیچ راه حلیم اصلی و فرعی نیست. خودم تا الان حدود ۲۰ تا دانجن رفتم و بعد تموم کردنشون ویدیو های ملت رو هم دیدم تقریبا نصفشون رو کاملا با شیوه های متفاوت رفتیم و اصن خنده م میگرفت که چطور نگاه هامون اینقدر متفاوت بوده.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یه thread توی توییتر 1-2 روز پیش دیدم، اسمش بود Korok execution thread :-j

در کل فرض کنید 1-2 سال قبل یکی میگفت " نینتندو یه بازی منتشر میکنه میشه توش میشه انواع و اقصام وسایل کشتار و شکنجه و ... ساخت، تازه میشه Npc ها رو هم وصل کرد به این وسایل" :-"

خلاصه اینکه، خیلی خوبن اینا :-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,419
نام
سید محمد حسین
میگم تو نسخه قبلی یه سری میوه ها hearty بودن وقتی میپختیشون فول ریکاوری میدادن. الان از اونا نیست دیگه؟

میوه رو نمیدونم
ولی Hearty Fish و Hearty Truffle من پیدا کردم تو بازی. یخورده کمیاب اند ولی تو غارها و جزیره های اسمونی میشه پیداشون کرد
میوه ها هم احتمالا هستن فقط منطقه شون رو یحتمل پیدا نکردیم

• Like
Reactions: A92Ta

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,462
الان بهترین اسبی که استامینا نداشته باشه و بشه اول گیم گیر آورد چیه؟
هنوز ندیدم همچین اسبی ولی کلا هیچ اسبی تو جاهای صخره ای حرکت نمیکنه. البته اگه L2 نگه داری (تارگت) یه حالت دیگه حرکت میکنه که برا اینجور جاها بهتره

meysam360

کاربر سایت
Apr 8, 2009
71
نام
میثم
تورنت که نه ولی با توجه به اینکه سیستمش مشابه RDR هست (منظور گرفتن اسبو تیم کردنش و ...) انتظار داشتم مثل اون باشه کنترلرش :D
الان مثلا یه جا تو سراشیبی مونده بودم اینقد نافرمانی کرد میخواستم بکوبم دسترو تو دیوار :)) نه میرفت بالا نه پایین، از اسبه راضی نبودم میخواستم یکی دیگه پیدا کنم باهاش رفتم نزدیک اسبا چند متر عقب تر ترمز گرفتم مثل موشک رفت وسطشون فراریشون داد :D
دیگه واسم سوال شد باگه yuzu ـه یا اینم یه سیستم Bonding ـی چیزی داره که باید بیشتر وقت بگذرونی با اسبه تا حرف گوش کن شه و ...

الان بهترین اسبی که استامینا نداشته باشه و بشه اول گیم گیر آورد چیه؟
Giant wild Satllion بزرگترین اسب بازیه
استامینا هم نداره
ولی کنترل یه مقدار مشکله واسه رام کردنش هم باید استامینا خودت بالا باشه
پایین نقشه تقریبا پایین منطقه فارون یه شراین هست به اسم Utsushok پایین این شراین یه پل هست به اسم Horse God Bridge پل تا انتهای جاده برید میرسید به یه ابشار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر