The Last of Us | PSN

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
راه افتاااااد.دیابلو کیه ایندفه:dمن با همون سمی و ریش سفیدمون از لول صفر پا به پاتون میام:d(لول صفر ریش سفید ندارههههه بدبخت شدم رفت:d)برده اومد رو دور؟لاااااشخوریم دیگه:))bf4و فک کنم هستم;)(نامرد باهم شروع کرده بودیم 2تامون لول 4بودیم حالا من باز شدم 0:d(چه عزابییییی).اقا برو بچ فلوریدا اومدین ما در خدمتیم:d ادرس دقیق امریکا فلوریدا برادنتو 60th place e 1905-1899 کوچه علی چپ در زرده=))

و حالااااااا اژدها وارد میشودb-)libra__month با 2تا اندرلاین با همون محسن فقط بسته بندیش عوض شده:d

Last edited by a moderator:

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
و حالااااااا اژدها وارد میشودb-)libra__month با 2تا اندرلاین با همون محسن فقط بسته بندیش عوض شده:d

خوش به حالتون من اومدم ریجن بازیو 1 کنم کلا خراب شد رفت هر چی بازی داشتم پرید فقط fifa , bf4 مونده
tlou مم که اصلا بالا نمیاد صفحه سیاه میشه برمیگرده به XMB
دارم دق میکنم:((

خوش به حالتون من اومدم ریجن بازیو 1 کنم کلا خراب شد رفت هر چی بازی داشتم پرید فقط fifa , bf4 مونده
خدا را شکر:praying:
مشکلم حل شد فقط دیگه dlc ندارم
انقدر که مولتی بازی قشنگه داشتم به خاطر این که دو شب نتونستم بازی کنم داشتم گریه میکردم
یعنی حاضر شدم هارد ps3 را فرمت کنم
هارد اکسترنالمو فرمت کنم هر چی بازی داشتم بره
تا بتونم last of us را بازی کنم
و نتیجه های بسیاری گرفتم
اول این که همه چی با صبر و گذر زمان درست میشه
هیچی ارزش اعصاب خوردی را نداره
قدر چیزایی رو که دارید بدونید
به کارایی که انجام میخوایم بدیم فکر کنیم و زود تصمیم نگیریم یعنی تحت شرایطی که حالمون خوب نیست تصمیم نگیریم
اگر چیزی براتون مهمه براش بجنگین و نا امید نشین و حتی براش شاید مجبور بشید قید خیلی چیزا را بزنید. اگر دیواری هم سر راهه بشکونید و حتما بهش میرسید فقط دقت کنین که این همه تلاش برای رسیدن به چه چیزیه ؟ ارزششو داره ؟
و در اخر هم همیشه شاد باشید

Last edited by a moderator:

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
محسن یعنی چی باوووووووو:(...:((
اه حالم گرفته شد...:((
اخه دلبندم(لاشخووور:|) استفاده از 1دیسک و بازی کردن بیش از 1عنوان بدون sen روی ps3 که سونی هم فرتی بنت می کنه.اخه این چه کاری بود هان؟:punish:
یعنی گناه بزرگتر از این توی انلاین نیست:(
تازه دیشب ریجن1 کرده بود احسان و منم هدشات می کردم اونم از مغز پوکیده اونا عکس میگرفت:(منم میخواستم امشب ریجن1 کنم بازی که الان زدحال خوردم اساسی:( خداییش اعصابم به هم ریخت...
برادر AHn تو هم دیشب 1ساعتی تو مولتیمن بودی به احتمال زیاد کلکت کنده است...اخه رعایت این نکات اینقدر سخته؟
این بساط مسخره بازی هم تمومش کنید...هرکی 1اشتباه کرد=بن...منم 1کاری کردم شاید تا هفته دیگه بن شم...
حال کامنت و حالگیری ندارم:(...کلا کسی بن میشه خوشحالی نداره=((:((. هر وقت من بن شدم کل سایت شیرینی بدین...

آره داشتم بازی کپی میکردم و ps4 داشت دانلود میکرد ... اصن حواسم نبود ... دیگه نمیکنم :D

خدا را شکر:praying:
مشکلم حل شد فقط دیگه dlc ندارم
انقدر که مولتی بازی قشنگه داشتم به خاطر این که دو شب نتونستم بازی کنم داشتم گریه میکردم
یعنی حاضر شدم هارد ps3 را فرمت کنم
هارد اکسترنالمو فرمت کنم هر چی بازی داشتم بره
تا بتونم last of us را بازی کنم
و نتیجه های بسیاری گرفتم
اول این که همه چی با صبر و گذر زمان درست میشه
هیچی ارزش اعصاب خوردی را نداره
قدر چیزایی رو که دارید بدونید
به کارایی که انجام میخوایم بدیم فکر کنیم و زود تصمیم نگیریم یعنی تحت شرایطی که حالمون خوب نیست تصمیم نگیریم
اگر چیزی براتون مهمه براش بجنگین و نا امید نشین و حتی براش شاید مجبور بشید قید خیلی چیزا را بزنید. اگر دیواری هم سر راهه بشکونید و حتما بهش میرسید فقط دقت کنین که این همه تلاش برای رسیدن به چه چیزیه ؟ ارزششو داره ؟
و در اخر هم همیشه شاد باشید

خداروشکر :D

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
واحد پشتیبانی پیگیری کنن منم اینطوری میشم:-o
تازه اولشم که میومد لودینگو رد میکرد دسگا دیگه استوپ میشد.تنها بازی که دیدم اومد فیفا بود

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
1خبر خوب اکانت من امشب بن شد:|
1خبر بد من پول شیرینی ندارم:|
1خبر غافلگیر کننده دستگاه بن نشده فقط اکانت بن شده:|
1خبر در حد شایعه 1کی داره مارو ریپورت میکنه:|
.
.
.
اگر بن دائم نشده باشم تا 2هفته دیگه اون اکانتم 2باره باز میشه ولی اگر دائم شم دیگه از بیخ و بن دستگاه بن میشه:|
خلاصه روحم شاد یادم گرامی باد:|
فعلا با این میام mehran_hotk ایدی داداشمه خواستین ادد...

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
.
.
.
اگر بن دائم نشده باشم تا 2هفته دیگه اون اکانتم 2باره باز میشه ولی اگر دائم شم دیگه از بیخ و بن دستگاه بن میشه:|

رضا جان فردا 1 بار دیگه با اون اکانت تست کن ببین اکانت بنه یا سیستم بن...8-|

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
.
.
.
نههههههه.بابا شیطونه میگه خودم برم سمت سونی.منم دقیقا همینطوریم میزنه اکانت بن ولی با هیچ یوزر دیگه ای نمیشه ساخت.به جان خودم اگه من این ادم فروشو پیدا کنم...
بابا خدایی خیلی مسخرس گفتم که این چند روز خیلیا دارن بن میشن!
خدایی اصابم داغون شد چون درکت میکنم:(
هی دل غافل:(

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
چرا همه دارین بن میشین :| ای بابا ۱ هفتس مسافرت بودما :|

id جدید ساختین منو ادد کنید چون نمیدونم کی بن شده کی نشده ali_ghaderi6

احسان فهمیدی مشکل از کجاس ؟؟ یه موقع خودت بن نشی ؟؟ چون فکر نکنم هر چقدر هم بچه ها کینه ای باشن همچین کاری بکنم ( البته من به یکی شک دارم که همین تازگی هم با تلاش من بن شد تو BC :| )

فعلا من کم به اینترنت دسترسی دارم اینجا

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
بن محسن که مشخص شد واسه چی بود... بن رضا هم حتما یه دلیلی داره..
محسن:با اون اکانت بن شده ساین این کن ببین سیستم بن میزنه یا اکانت ...چون اگه اکانت باشه میتونی یه id بسازی و آنلاین بشی...اگه نشه پس سیستم بن شدی...
رضا :چی شد تست کردی؟؟

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
:(
.
.
سیستم بن...اکانت داداشم هم امروز صبح ترکید...زد حالی 4رمی:|:((
الان 1دونه psid دارم...ولی فعلا پوکیدم تا بعد بای:(

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
.
.

رضا مطمئنا تو هم یه کار خطایی انجام دادی..ببین سیستم بن وقتی پیش میاد که خطایی رو سونی ازت دیده...آیم سو ساری مای فرند:(
محسن:تست کردی؟؟

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
.
.
خیلی ستمه دیگه ps3 مثل همون اولم نمیشه یطوری میشه که همش senو باید فعال کنی.ولی رضا ینی انبن اصلا کاری نداره 3تا کار بیشتر نمیخواد.ترافیکه وایمکسمو پوکوندم گفتم حداقل با مهرانه میای بتل فیلد(اپدیتشو دانلود کردم):(
رضا زوووووود بیا 2تا اندرلاینش کن باهم از اول شروع میکنیم دیگه چیکار کنیم مجبوریم با این شانس دیگه نمک رو زخم نپاشیم:)
احسان رو اکانت اولی میزنه اکانت بن ولی میخوای بزنی رو اکانت ساختن با یه یوزر دیگه میره تو میزنی رو گزینه اولی یکی دیگرم میزنی میزنه سیستم بنه ینی برو...

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
خیلی ستمه دیگه ps3 مثل همون اولم نمیشه یطوری میشه که همش senو باید فعال کنی.ولی رضا ینی انبن اصلا کاری نداره 3تا کار بیشتر نمیخواد.ترافیکه وایمکسمو پوکوندم گفتم حداقل با مهرانه میای بتل فیلد(اپدیتشو دانلود کردم):(
رضا زوووووود بیا 2تا اندرلاینش کن باهم از اول شروع میکنیم دیگه چیکار کنیم مجبوریم با این شانس دیگه نمک رو زخم نپاشیم:)
احسان رو اکانت اولی میزنه اکانت بن ولی میخوای بزنی رو اکانت ساختن با یه یوزر دیگه میره تو میزنی رو گزینه اولی یکی دیگرم میزنی میزنه سیستم بنه ینی برو...

خب دیگه پیغام اصلی بن زمانی ظاهر میشه که ببینی میتونی یه اکانت دیگه بسازی یا نه اگه بزنه سیستم بن یعنی باید با psid یه کسنول دیگه آنبن کنی...
محسن توهم ریجن 1 تلو رو ردیف کن امشب هد شات بارون داریم رضا هم داره میاد
هی مای جیگر وی لاو یو:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر