The Last of Us | PSN

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
آقا چرا این جوریه اخه؟!

تو قسمت FIND MATCH یه ساعت صبر کردم خبری از پیدا کردن بازی نشد؟! قضیه چیه؟ راهی نداره بازی پیدا کنه؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
آقا چرا این جوریه اخه؟!

تو قسمت FIND MATCH یه ساعت صبر کردم خبری از پیدا کردن بازی نشد؟! قضیه چیه؟ راهی نداره بازی پیدا کنه؟

قبل از اینکه وارد مولیته این بازی بشین پیشنهاد میکنم یه بار مودمو خاموش روشن کنید بعد تست کانکشن بزنید(اون nat tayp خیلی مهمه که تایپ 2 رو بزنه) بعد ساین این بشین(این کار 2 تا مزیت داره یکی اینکه پینگ رو تا حدودی بحبود میده 2 اینکه به راحتی میتونید به رفقا جوین بشین،اگه هم جوین نشدین ایراد از اوناست) حالا برو تو بازی لذت ببر:d

- - -ویرایش - - -

استاد allunfinished هستن. استاد The last of us :d
ما که کلا قسمت نشد tlou بازی کنیم چه برسه به لذت بازی با حاجی.:d

رفقا به من لطف دارن خودشون یه سرو گردن بالاترن .گردن من رو هم با shiv میبرن:d

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
قبل از اینکه وارد مولیته این بازی بشین پیشنهاد میکنم یه بار مودمو خاموش روشن کنید بعد تست کانکشن بزنید(اون nat tayp خیلی مهمه که تایپ 2 رو بزنه) بعد ساین این بشین(این کار 2 تا مزیت داره یکی اینکه پینگ رو تا حدودی بحبود میده 2 اینکه به راحتی میتونید به رفقا جوین بشین،اگه هم جوین نشدین ایراد از اوناست) حالا برو تو بازی لذت ببر
درود بر سالار عزیز
سالار جان ممنون از کمکت, آقا من همین کارارو کردم منتهی بازم بازیکن پیدا نمیکنه! سالار جان اون nat tayp رو واسه من میزنه تایپ 1 ! چکار کنم بزنه تایپ2!

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
درود بر سالار عزیز سالار جان ممنون از کمکت, آقا من همین کارارو کردم منتهی بازم بازیکن پیدا نمیکنه! سالار جان اون nat tayp رو واسه من میزنه تایپ 1 ! چکار کنم بزنه تایپ2!
تست پینگ نگرفتی تا حالا؟؟ شما که نتت از ما بهتره.تست پینگ تا حالا با جایی گرفتی ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر