The Last of Us | PSN

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
چقدر منتظر میمونی؟ بعضی وقتها 10-15 دقیقه زمان میبره :d

مشکلت چیه؟ :d

آخه همیشه سریع می ره تو مگر اینکه مثلا یک تغییر جزئی به وجود امده باشه بخواد آپدیت کنه و ورژن بازی را تغییر بده که معمولا 4 -5 دقیقه ای رفع می شد الان من هر چقدر صبر می کنم از اون 20% که توی Connecting است متاسفانه جلوتر نمیره

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
آخه همیشه سریع می ره تو مگر اینکه مثلا یک تغییر جزئی به وجود امده باشه بخواد آپدیت کنه و ورژن بازی را تغییر بده که معمولا 4 -5 دقیقه ای رفع می شد الان من هر چقدر صبر می کنم از اون 20% که توی Connecting است متاسفانه جلوتر نمیره
برای منم اکثر مواقع سریع میره تو بازی ولی بعضی وقتها خیلی طول میشه، نمیدونم از چیه :d حالا شما یه بار یه 10-15 دقیقه ای بزار باشه شاید حل شد :d

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658

یک بار کامل 20 الی 30 دقیقه صبر کن , کامل پر میشه .

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دیشب خوب بود ولی از بس لگ بود نمیشد درست بازی کرد!
این حسین داهاکا هم اعصاب نمیزاره برا من:d
هی میومد دو من میچرخید ببینم این shiv میاد!:|
این کار کاملا ناجوانمردانست همش با لگ انجام میشه
البته دوبار هم خواست این کارو کنه مورد عنایت قرارش دادم:d

حسین کارش همینه
بعضی مواقع هم میشنه یه جا کمپ میکنه تا یکی رو shiv کنه خدایش قشنگ بازی میکنه ولی خیلی رو مخه _کاور تراینینگ میزاره واسه کمپ:d

- - -ویرایش - - -

باز دوباره روز جمعه شد این اینترنت ما تعطیل شد.آقا باز این ورژن این بازی تغییر کرده؟وصل نمیشه چند درصد میره در قسمت connecting و همان مرحله که مربوط به sync level است گیر می کنه البته نه ارور می ده نه کاری م یکنه زمانی که می خواهم بیام بیرون دستگاه را restart می کنه.دوستان راهکاری ، پیشنهادی؟!

آقا فربد اون قسمت باید صبر کنی که یا رد بشه یا ارور بده .در غیر این صورت اگه از بازی بیای بیرون کنسول ری استارت میشه(معمولا 2 الی 3 دقیقه طول میکشه که رد بشه یا ارور بده)البته در مواردی هم به بالای 5 دقیقه میکشه

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
خوب پس چرا مال خودت رو 250 تا نمی کنی :d:-/ موشکل اینه که نمی تونم بهشون غذای لازم رو برسونم و همشون رو از دست میدم :(:d

چون حالشو ندارم.به قول آقا رضا ما فقط از بازی لذت میبریم.کلنو ،مکش لنو ، levelo ،اینا مهم نیست .مهم بازی کردن در کنار دوستان و لذت بردنشه

- - -ویرایش - - -

یکی توضیح بده بخش مولتی بازی چطوریاس ؟
شلوغه ؟

اگه توضیح کامل میخوای که باید بیای تویه لابی تا برات توضیح بدم ولی اگه در یک کلام میخوای که بهت میگم هر کی مولتیشو بازی نکنه نصف عمرش بر فناست
فوق العادست

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
چون حالشو ندارم.به قول آقا رضا ما فقط از بازی لذت میبریم.کلنو ،مکش لنو ، levelo ،اینا مهم نیست .مهم بازی کردن در کنار دوستان و لذت بردنشه
حالا چرا انقدر سخت می گیری :-/ شوما جای استاد ِ استاد ما قرار دارید و من کمتر ایرانی رو دیدم ه به Level 280 رسیده باشه و یا اینقدر قوی باشه توی همه بازی ها :x اوستا :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر