PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

H&M

کاربر سایت
Jul 20, 2021
263
واقعا نسخه دوم از نظر من يه كلاس اموزشيه براي تمام بازيسازها كه چطوري ريشه بازي حفظ بشه
و كاملا وفادار بمونه به اصلش
اما تو نوع روايت داستان و شخصيت پردازيها شديد پيشرفت كنه
فلش بكهاي نسخه دو بي نظير بود حتي npc ها هم صاحب شخصيت بودن و تو ذهن ميمونن
سيستم مبارزه بسيار روون تر و دقيق تر بشه و هر لوكيشن يه چالش لذت بخش باشه

بنظرم يه سري سايتها تو نمره دادن كم لطفي كردن و متا بايد بالاتر از اين حرفها ميشد

حالا شماره ٣ خيلي كارشون مشكله اگه باز هم جهش بكنه چي ميشه واقعا؟؟؟!!!

H&M

کاربر سایت
Jul 20, 2021
263
خوب من همين چند دقيقه پيش نسخه اول رو تموم كردم
و واقعا لذت بردم ازش هر چند پايانش يه مقدار كليشه اي بود بنظرم و مي تونست بهتر از نظر نوع روايت تموم بشه

منتهي نسخه دوم انقدر كامل بود كه كاملا بدون نياز به بازي كردن نسخه ١ در جريان همه اتفاقات قرار ميگرفتي

واقعا بايد به دراكمن تبريك گفت كه به بهترين شكل ادامه داد و كاملا بازي رو يه سبك منحصر فرد بهش داد

رابطه عاطفي جول و الي واقعا تو شماره دوم به بهترين شكل شكل گرفت حتي از نسخه اول بهتر

و با اون پايان شماره اول ادامه دادن واقعا سخت بود و بهتر شدن در حد غير ممكن

واقعا شاهكار كرد اين بشر و كل تيم ناتي داگ

و هجمه هاي به بازي بنظره من اصلا وارد نيست

كمتر بازي رو به ياد دارم با وجود نسخه اول عالي نسخه دوم از اونهم بهتر بشه

هر چي جايزه بردن واقعا حقشونه

حالا دي ال سي نسخه ١ رو هم ميخوام برم

كاش براي نسخه دوم هم يه دي ال سي داستاني ميدادن ادم سير نميشه از اين بازي ؛)

Rockst@r

کاربر سایت
Jul 9, 2021
8
کلا واقعا شماره دو لیاقتش رو داشت که پر افتخارترین بازی تاریخ شد،
من هردوتاش رو بیشتر از 4 بار تموم کردم
منظورتون از پر افتخارترین بازی تاریخ چیه دقیقا و اینکه تاریخ ادعایی شما از چه زمانی محسوب میشه؟ بر اساس چه معیارهایی به این نتیجه رسیدید؟

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این سابرد r/TheLastOfUs2 ـو الان دیدم تازه، یعنی واقعا اینو زدن که یک سال فقط ترول کنن بازیو؟ حس میکنم یا اینا کار و زندگی ندارن یا 14-15 سالشونه :D
این ویدئو آخر Girlfriendreviews ـم جالب بود، یکی از اعضا همین ساب رفته با اکانت مختلف واسه خودش پیام تهدید به مرگ فرستاده و اسکرین شات گرفته که بندازه گردن فن بیس اینا =))

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
این ویدیو هم جالبه. دوربین رو می بره تو حالت free camera و یه سری انیمیشن ها که تو حالت عادی نمیتونیم ببینیم رو نشون میده. (مسلما پر از اسپویل هست. اگه کسی هنوز هست که داستان رو نمیدونه :D)
در همین راستا، این ویدیویی که توی اسپویلر می‌ذارم هم جالبه. :D
توی اون قسمتی که با ابی می‌افتیم دنبال تامی طرف یه کاری کرده که بازی باگ‌خور شده و تونسته وارد جایی بشه که نباید می‌شده و در نهایت تامی بدبخت می‌میره! :D
حالا نکته جالب چیه؟ انیمیشن‌های صورت حتی برای این قضیه که اصلاً نباید اتفاق بیفته و کلاً نباید توی داستان بازی تعریف نشده هم رعایت میشه!!!

تامی بدبخت اصلاً توی سناریوی بازی درگیر همچین شرایطی نمیشه، ولی قیافه‌ش در اثر درگیری با ابی این شکلی میشه! :D

sadxc_u87a.jpg

و بعدش هم به شهادت می‌رسه:

sdxc_6uoh.jpg

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
در همین راستا، این ویدیویی که توی اسپویلر می‌ذارم هم جالبه. :D
توی اون قسمتی که با ابی می‌افتیم دنبال تامی طرف یه کاری کرده که بازی باگ‌خور شده و تونسته وارد جایی بشه که نباید می‌شده و در نهایت تامی بدبخت می‌میره! :D
حالا نکته جالب چیه؟ انیمیشن‌های صورت حتی برای این قضیه که اصلاً نباید اتفاق بیفته و کلاً نباید توی داستان بازی تعریف نشده هم رعایت میشه!!!

تامی بدبخت اصلاً توی سناریوی بازی درگیر همچین شرایطی نمیشه، ولی قیافه‌ش در اثر درگیری با ابی این شکلی میشه! :D

sadxc_u87a.jpg

و بعدش هم به شهادت می‌رسه:

sdxc_6uoh.jpg
البته این مثال درستی از اون یکی ویدیو نیست. تو این ویدیو صرفا همون انیمیشنی که برا دشمنای دیگه هم هست برا تامی اجرا میشه. اما تو اون یکی ویدیو واقعا یه سری انیمیشن خاص هست که برا اون قسمت طراحی شدن ولی به خاطر زاویه دوربین ما هیچ وقت نمیدیدمشون.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
Debug Settings بازی خیلی وقته لیک شده
کلی قابلیت داره که Free Camera فقط یکیشه
همه هم میتونن استفاده کنن ازش
فقط نیاز به یک فروند PS4 هک شده داره
اینم عکس از دو تا جایی که نباید ببینید که خودم گرفتم
مال منوی بازیه

The Last of Us™ Part II_20210725183246.jpg The Last of Us™ Part II_20210725183210.jpg

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
سلام دوستان
من اگه الان نسخه ps4 دیسکشو بخرم بدون هیچ محدودیتی میتونم در ps5 بازی کنم؟
درود، بله ما اصلا دیسک مخصوص PS5 نداریم برای این بازی. :D همون نسخه PS4 رو باید تهیه کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر