PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
687
یک چیزی که واقعا دلسردم کرد شخصیت های فرعی یا همراه بازی بودن.واقعا اصلا هیچ حسی به هیچکدومشون نداشتم.مقایسه کنید با نسخه 1
بیل- تس سم هنری.حتی دیوید با توجه به اینکه زیاد بهش پرداخت نشده بود با این حال عالی از اب درامده بود.احساس میکنم شماره 1 یک چیز خیلی پرفکت بود از لحاظ شخصیت پردازی
انتظاراتتون از پر افتخار (pride) ترين بازي تاريخ جهان زياده . اين بازي فقط برا مخاطب خاص طراحي شده بقيه چيزاش حاشيه ان .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
یک چیزی که واقعا دلسردم کرد شخصیت های فرعی یا همراه بازی بودن.واقعا اصلا هیچ حسی به هیچکدومشون نداشتم.مقایسه کنید با نسخه 1
بیل- تس سم هنری.حتی دیوید با توجه به اینکه زیاد بهش پرداخت نشده بود با این حال عالی از اب درامده بود.احساس میکنم شماره 1 یک چیز خیلی پرفکت بود از لحاظ شخصیت پردازی
بیل چند دقیقه تو بازی بود و چند تا دیالوگ داشت ؟؟
هنری چطور چه چیز خاصی داشت ؟ چه چیز سم نزدیک به پرفکت بود؟

اشتباه برداشت نشه اینا کارکترای خوبی بودن ،، ولی این که ازشون کارکتر های گاد فادر بسازیم ، اونم با اون زمان حضور، ممکن نیست

تو هر دو نسخه تمرکز بازی فقط شخصیت های اصلی بوده و این شخصیت ها بازی رو جلو بردن ، ولی هیچ جوره نمیشه نقش های سه دقیقه ای رو با نقش های چند ساعته مقایسه کرد ۔۔۔

آخرین ویرایش:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
بیل چند دقیقه تو بازی بود و چند تا دیالوگ داشت ؟؟
هنری چطور چه چیز خاصی داشت ؟ چه چیز سم نزدیک به پرفکت بود؟

اشتباه برداشت نشه اینا کارکترای خوبی بودن ،، ولی این که ازشون کارکتر های گاد فادر بسازیم ، اونم با اون زمان حضور، ممکن نیست

تو هر دو نسخه تمرکز بازی فقط شخصیت های اصلی بوده و این شخصیت ها بازی رو جلو بردن ، ولی هیچ جوره نمیشه نقش های سه دقیقه ای رو با نقش های چند ساعته مقایسه کرد ۔۔۔
شما متوجه منظورم نشدی.بنده هم میدونم تمرکز روی شخصیت های اصلی بوده ولی شخصیت های فرعی نسخه یک ورودشون به داستان و پایانشون یک چیز عالی درامده بود..سرنوشت تلخشون واقعا روی مخاطب تاثیر میزاشت.مرگ سم و هنری رو مقایسه کن با مثلا جسی!!!!!!یا از خود گذشتگی تس یا....حالا شما خوشتون امده من یکی انتظارم بیشتر بود

Black_Ace

کاربر سایت
Jul 12, 2021
10
يه مورد هم راجع به داستان بگم كه اصولا تو مديوم گيم با داستانهاي پيچدار و عميق مثله مثلا كارهاي فينچر يا نولان طرف نيستيم

غير از بايوشاك كه فراتر از گيم بود داستانش اونم فقط نسخه اول.

تو تلو هم ما با يه داستان غير قابل پيشبيني طرف نيستيم كه همچين ادعايي هم وجود نداره بحث اصلي تو داستان انتقامه كه خيلي خوب بهش پرداخته شده و هميشه دليل رو براي فالو كردن ادامه داستان بهت ميده

اونجوري به داستان بخوايم نگاه كنيم اين نسل كلا هيچ بازي عالي نبوده .

انقدر تلو تو همه زمينه ها تاپ هست كه داستان شده بهانه واسه بعضيا چون از جاي ديگه ايرادي نميتونن بگيرن .

• Like
Reactions: Mreza_Dex

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
امروز دیدم یکی از فن‌ها داره دفترچه Ellie توی بازی رو خلق می‌کنه...اگه درست یادم باشه قبلا یه نفر دیگه هم سعی کرده بود اینکار رو بکنه ولی چندان مشابه نسخه اصلی نشده بود...این یکی از نظر جزئیات بشدت دقیقه...تا الان 13 صفحه رو انجام داده:
برای مقایسه:

یکی دیگه از طرفدارا هم رفته Santa Barbara چند تا عکس مقایسه‌ای با لوکیشن‌های داخل بازی انداخته که جالبه:

5qilak37m0b71.jpg 5txvpj37m0b71.jpg a6lhol37m0b71.jpg akf4sk37m0b71.jpg

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
133
خب، بالاخره فرصتی پیش اومد و من هم تونستم بعد از بیش از یکسال این بازیو شروع کنم،
اولین چیزی که حقیقتا به چشمم اومد گرافیک فوق العاده و طراحی بی نظیر محیطهای بازی هست. حقیقتا در مخیله ام نمی‌گنجید PS4 بتونه همچین گرافیکی رو هندل کنه.
خوشبختانه تا قبلش هیچ تریلری هم از بازی ندیده بودم و این خودش لذت کار رو چند برابر کرده.
نکته بعدی هم که تا الآن به چشمم اومده خشونت لذت بخش بازیه که حقیقتا مکمل سنگینی اتمسفر و جو بازی هست.
افتتاحیه بازی هم هرچند در حد قسمت اول نبود ولی خیلی خوب آدمو پرت میکنه داخل این محیط پساآخرالزمانی تاریک و دهشتناک.
در کل تا الآن که بسیار لذت بخش بوده بازی، بنظرم بر هر کسی واجب هست که شاهکارهای اینچنینی رو بازی کنه و لذت ببره.
IMG_20210716_174047.jpg

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
انتظاراتتون از پر افتخار (pride) ترين بازي تاريخ جهان زياده . اين بازي فقط برا مخاطب خاص طراحي شده بقيه چيزاش حاشيه ان .
خسته نشدیدن انصافا؟ دست کم یکبار بازی کنید و ایراد واقعیش هست رو بفهمید, بعد بیاید ترول کنید
بازی برای مخاطب خاص طراحی شده که طرفدارای قسمت اول راضین نه؟

TLOU1 و DLCش هم LGBT داشت, موندم اون موقع چرا کسی نمیگفت این بازی برای همجنس بازان ساخته شده و از این حرفا :-j
اصلا قبول, معنا و مفهوم داستان بازی هم درباره نابودی راه انتقام نیست و برای مخاطبیه که شما میگی

تهش با این حقیقت مواجه میشید که دراکمن خالق این سریه و دوست داشته اینجوری بسازتش, مشکلی دارید؟

بیخیال.

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
چه راحت از lgbt حرف میزنید . اگه قرار باشه که هر کس هر چی ساخت ما به به و چه چه کنیم که میشیم یه گله گوسفند . بله من مشکل دارم .
پس چیکار کنم سخت حرف بزنم؟ :))

مشکل داری؟ پس بازی نکن
مگه طرف بزور گفت بیا بازی من بخر؟ کاملا برعکس همون اول گفت که خیلیا خششون نمیاد, دیگه چی بگه؟

بقیه بازی رو ول کردین و نسخش فقط با LGBT پیچوندین :)).

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
یکسال خودتون رو زدید به در و دیوار و نفرت و کینه خودتون رو نشون دادید واقعا کافی نیست؟!!
شرایط اقتصادی و معیشتی سخته فشار روحی و روانی زیادی به مردم وارد کرده ولی بازم این حجم از کینه و نفرت نسبت به یک بازی باور نکردنیه

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
کلل نکات بازی رو ول کردی چسبیدی به چند صحنه تو بازی؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
چه راحت از lgbt حرف میزنید . اگه قرار باشه که هر کس هر چی ساخت ما به به و چه چه کنیم که میشیم یه گله گوسفند . بله من مشکل دارم .
مشکل داری تو تاپیک نیا
تو یوتیوب گیم پلی نبین
پیگیر نباش!!!!
کل جهان این جو مسخره بعد دو،سه ماه خوابید
حتما باید ثابت کنید از قشر جهان سوم ساکن خاورمیانه هستیم ؟

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
ریکشن نسبت به ترور کردن یه عده آدم بیگناه وسط فرودگاه: چقدر خفن8-> الان این sjw های فلان فلان شده میان گیر میدن8-|
ریکشن نسبت به شکوندن استخون یه شخص بیگناه توسط کریتوس: وای چقدر زیبا قدرت کریتوس به معرض نمایش گذاشته واو8->
ریکشن نسبت به ابراز علاقه دو فرد همجنس نسبت به هم: یعنی چی مگه شهر هرت هر بی سر پایی بیاد برا ما تبلیغ عقاید مسمومش بکنه اگه ما کنار بیایم با این عقاید با گوسفندا فرقی نداریم.:((

جمع کنید بره شما واقعا ایده ای راجع به هنر ندارید. اگه قرار بود هر هنرمندی بیاد بر اساس عقاید دینی شما اثرش تولید کنه الان باید منتظر عملیات انهدام ۴ میبودیم.

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
به خدا یه جوری از تبلیغات و مسائل lgbt صحبت می‌کنید انگار کل بازی نیل داره این مسائل رو تو حلق مخاطب گمراه و بیچاره اش فرو میکنه :|
الی از نسخه ی اول گرایشش مشخص بود نمی‌فهمم این همه گیر دادن برای چیه؟ الان تو دنیای واقعی افراد همجنسگرا وجود ندارن؟
من خودم از این زیاده روی و بت شدن اینجور مسائل که جدیدا تو هالیوود و بعضی بازی ها راه افتاده مخالفم ولی تلو اصلا وضعیت شعار گونه ای نداشت و مسائل lgbt کامل تو حاشیه بودن.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
تو tlou1 الی و دوستش(رایلی) + بیل(کرکتر فرعی) گرایشات جنسی متفاوتی داشتن
تو tlou2 الی و دوستش(دایانا) + لو (کرکتر فرعی) گرایشات جنسی متفاوتی دارن
هیچ فرقی از این لحاظ بین شماره 1 و 2 نیست و تو هر دو نسخه هم در حد 1 درصد بازی هم درگیر کننده نبوده این مساله که بازی هی بکوبه تو ذهن مخاطب این مساله رو

+

حالا اینکه یکی حال نمیکنه با این مساله رو میشه درک کرد ( البته دلیل نمیشه هی بیاد اینجا به زور این مساله رو تو ذهنمون فرو کنه که همه هم باید مشکل داشته باشن با این مساله) ولی اینکه چرا تو شماره 1 کسی ایراد نمی گرفت به این مساله ولی یهو تو شماره 2 به یه موضوع مهم و بنیان افکن و ....... تبدیل شده واقعا جای سواله

+

طرفدارای بازی بازی رو جویدن، خود نیل رفته سراغ پروژه های دیگش اونوقت این منتقدان و هیترهای lgbt بی خیال نمیشن :D

.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر