PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
مطمئنم حواشی بازی تبدیل به کینه شتری شده " من بعید میدونم مخالفان TLOU 2 دیگه آبشون با ناتی داگ تو یه جوب بره و هر بار این استودیو عنوانی منتشر کنه با قدرت بیشتر و روش های تازه تری بهش حمله میکنن.تعدادشونم کم نیست که بگید ای بابا یه مدت دیگه بیخیال میشن.
یه بخش که هیترای همیشگی ناتی بودن و یه بخش که مدت 1 سالِ به اینا پیوستن طرفدارای خود ناتی داگ و سونی هستن. وقتی یه بازی کاری میکنه که علی ونوم و کوروش کبیر همسنگر میشن این یعنی اتحادی دهشتناک در سراسر جهان ضد ناتی داگ تشکیل شده:D
مخالفای تلو ۲ دو دسته ان
دسته اول که هیچی ،از همون اولم فرقی به حال استودیو نداشتن و مخاطبشش نبودن۔۔۔

دسته ای دوم که یا فن استودیو بودن یا دنبال میکردن بازی هاشون رو، اتفاقا تعدادشون به شدت اندکه،، تو هر جامعه اماری و کامیونیتی که میخوای حساب کن کاملا در اقلیت قرار میگیرن ،

میشه بدونم کوروش کبیر کی فن ناتی داگ بوده ،، اتفاقا میشد گفت علی ونوم جز دسته دومه ، کوروش کبیر و دوستان جز گروه اول بودن هستن وخواهند بود

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
THE LAST OF US PART 2​

دارای اطلاعاتی از داستان بازی
تنهایی الی

تو کی به آرامش واقعی میرسی ، تنهایی های تو کی تموم میشه ..

تنهایی ابی

تو به اندازه الی تنها نبودی ولی خب تو هم بعد پدرت تنها شدی ..

انتقام الی

حتی اگه بشه پذیرفت که گرفتن انتقام خون پدرت حقت نبود ولی گرفتن انتقام اون شکلی کشتن پدرت ، حقت بود ..

انتقام ابی

حتی اگه درکت کنم که انتقام خون پدرت حق تو بود اما اون جوری نا جوانمردانه کشتن و جلوی دخترش حقت نبود ..

نه ساز الی نه دل الی نه دست الی دیگه حس ندارن

حتما ساز الی یه جایی جا مونده که صداش دیگه توی تنهاییاش نمیـاد ..

انگشتان الی

حتما یادت باشه اون که به تنهاییت پا گذاشت و تنهات نذاشت کی بود ..
میدونم اومده بود تا کارت و تموم کنه ولی اینم مرامی میخواد که هر انتقام گیرنده ای نداره ..
اونایی که ازش گرفتی فقط انگشتاش نبودن مرهمی بودن روی زخمای دلی که تکه تکه اس ..

T L O U II.jpg

حس

آخرین ویرایش:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,193
واقعا مخفی کاری بازی یک چیز عالی درامده بود.....مخصوصا قسمت های که با الی میریم و اون چاقوی دستی که گلوی طرف رو با مخفی کاری و انیمیشن های فوق العاده پاره میکنیم...من که اصلا اهل مخفی کاری نبودم تو این بازی از اول تا اخر بازی بودن درگیری رفتم.. مخصوصا با پیستول صدا خفه کن سیستم هدشات بازی واقعا یک چیز خفن درامده.در رابطه با بازی
داستان بازی در کل خوب بود ولی ترجیح میدادم جول رو نکشن...بهترین قسمت های بازی هم زمانی بود که کنترل الی رو در دست داشتیم.زمانی که داستان ابی شروع میشه بازی افت محسوسی میکنه.
اون قسمت اخر مبارزه الی و ابی لب ساحل واقعا میتونستن بهتر درش بیارن.احساس کردم به قدر کافی برای اون مبارزه اخر وقت نذاشته بودن.در کل نسخه 1 رو از لحاظ داستان بهتر میدونم ولی بقیه موارد واقعا پیشرفت کرده بودن

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
683
واقعا مخفی کاری بازی یک چیز عالی درامده بود.....مخصوصا قسمت های که با الی میریم و اون چاقوی دستی که گلوی طرف رو با مخفی کاری و انیمیشن های فوق العاده پاره میکنیم...من که اصلا اهل مخفی کاری نبودم تو این بازی از اول تا اخر بازی بودن درگیری رفتم.. مخصوصا با پیستول صدا خفه کن سیستم هدشات بازی واقعا یک چیز خفن درامده.در رابطه با بازی
داستان بازی در کل خوب بود ولی ترجیح میدادم جول رو نکشن...بهترین قسمت های بازی هم زمانی بود که کنترل الی رو در دست داشتیم.زمانی که داستان ابی شروع میشه بازی افت محسوسی میکنه.
اون قسمت اخر مبارزه الی و ابی لب ساحل واقعا میتونستن بهتر درش بیارن.احساس کردم به قدر کافی برای اون مبارزه اخر وقت نذاشته بودن.در کل نسخه 1 رو از لحاظ داستان بهتر میدونم ولی بقیه موارد واقعا پیشرفت کرده بودن
این ابی رو از کجا اوردن تو داستان .

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
اینو ساختم واسه دل خودم و همه اونایی که مثل من احتمالا تا ابد درگیر شاهکار ناتی داگ میمونن. آهنگساز نیستم و فقط بعضی وقتا واسه خودم چیزایی میسازم. کار پر از ایراد و دیستورشنه و کلا اتو نکشیده ست. از پارت یک و پارت دو اسپویل شدید داره. شرمنده کیفیت کار جالب نیست.
You have no idea what loss is

andyr

کاربر سایت
Sep 16, 2009
70
بازی یک حالت داره زمانی که نشونه میگیری صحنه اهسته میشه.شوتینگ با این قابلیت خیلی جالب میشه....چیت تیر بینهایت و mele بینهایت عالی میشه.این دور رو همش اکشن میرم...
داداشم این چیت تیر بی نهایت و.... تو کدوم قسمتش باید تنظیم بشه ؟ ممنون از راهنماییت

Black_Ace

کاربر سایت
Jul 12, 2021
10
من تقريبا تمام اكشن ادونچر و ار پي جي هاي اين نسل رو بازي كردم
منتهي روي كنسول هيچ بازي گرافيكي به اين خفني نداشت و هوش مصنوعي هم تو بالاترين سطح ممكن بود يعني دشمنها واقعا انگار ادم هستن و فكر دارن هر مرحله كاملا چالشي بود و هر چي از تايم بازي ميگذشت به سختي اضافه ميشد
واقعا عالي بود من بار سوم روي گراندد پلاس هم بازي رو تموم كردم و باز هم لذت بردم

گيم پلي واقعا عالي و سرگرم كننده و ريتمي كه هيچ وقت از بين نميره و براحتي ميتوني چندين ساعت رو براش بذاري .

براي نسخه دوم هم بنظرم بهترين تغييرات داستاني داده شد كه حالت تكراري پيدا نكنه

دمشون گرم واقعا

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,193
یک چیزی که واقعا دلسردم کرد شخصیت های فرعی یا همراه بازی بودن.واقعا اصلا هیچ حسی به هیچکدومشون نداشتم.مقایسه کنید با نسخه 1
بیل- تس سم هنری.حتی دیوید با توجه به اینکه زیاد بهش پرداخت نشده بود با این حال عالی از اب درامده بود.احساس میکنم شماره 1 یک چیز خیلی پرفکت بود از لحاظ شخصیت پردازی

• Like
Reactions: saeed_sg and WTF?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر