PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
چه راحت از lgbt حرف میزنید . اگه قرار باشه که هر کس هر چی ساخت ما به به و چه چه کنیم که میشیم یه گله گوسفند . بله من مشکل دارم .
مشکلی که با این چیزا داری هیچ ربطی به بازی و کیفیتش در تمام بخش ها نداره

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اطلاعاتی از فیلم The Last Of Us HBO :

“I cannot confirm the official budget figures, but I will say that it is possibly the biggest film project in Canada.

بودجه مشخص نیست ، بعضی سایت ها تو تیر خبر ها زدن یک میلیون دلار برای هر قسمت ،، ولی ملت حساب کردن شده ده میلیون دلار برای هر قسمت ، در هر حال پروژه بزرگیه ...

Based on the article: just assuming the bare minimum of 8 figures per episode, that would mean $10,000,000 per episode.

The show has been confirmed to be 10 episodes meaning it’s at least in a budget of $100 million. Most Disney+ shows are around this same budget. And this is just assuming the minimum.

I’m expecting great visuals in this show, great visuals.

https://www.ruetir.com/2021/07/18/t...-greater-than-10-million-per-episode-levelup/

فقط امیدوارم دنبال یه کار تجاری با سو استفاده از اسم لست نباشن و یه کاری تحویل بدن که اهداف بزرگتری داشته باشه

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
اطلاعاتی از فیلم The Last Of Us HBO :

“I cannot confirm the official budget figures, but I will say that it is possibly the biggest film project in Canada.

بودجه مشخص نیست ، بعضی سایت ها تو تیر خبر ها زدن یک میلیون دلار برای هر قسمت ،، ولی ملت حساب کردن شده ده میلیون دلار برای هر قسمت ، در هر حال پروژه بزرگیه ...

The Last of Us series would have a budget greater than $ 10 million per episode | LevelUp - Ruetir

فقط امیدوارم دنبال یه کار تجاری با سو استفاده از اسم لست نباشن و یه کاری تحویل بدن که اهداف بزرگتری داشته باشه
حیف که خیلی خسته ام, وگرنه این خبر و خبر قبلی و خبرهای آینده سریال رو ترجمه میکردم :-"

تجارت که تو همه چی حرف اول رو میزنه مازیار, اینا هم دیدن که بازی طرفدرار زیاد داره و چنین بودجه ای بهش اختصاص دادن, ولی با هزینه ای که واسه کارگردان و بازیگرا کردن و همینطور نظارت دراکمن, خیلی بعیده که چیز خوبی ازش درنیاد.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
حیف که خیلی خسته ام, وگرنه این خبر و خبر قبلی و خبرهای آینده سریال رو ترجمه میکردم :-"

تجارت که تو همه چی حرف اول رو میزنه مازیار, اینا هم دیدن که بازی طرفدرار زیاد داره و چنین بودجه ای بهش اختصاص دادن, ولی با هزینه ای که واسه کارگردان و بازیگرا کردن و همینطور نظارت دراکمن, خیلی بعیده که چیز خوبی ازش درنیاد.
منظورم فقط بود ، وگرنه هر کاری باید دنبال سود اوری و موفقیت تجاری باشه ،،

اونجا که مثل این فیلم های ایرانی نیست که فیلم ها با بودجه دولتی صرفا با هدف تحت تاثیر قرار دادن داوران جشنواره ساخته بشن

آخرین ویرایش:

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
منظورم فقط بود ، وگرنه هر کاری باید دنبال سود اوری و موفقیت تجاری باشه ،،

اونجا که مثل این فیلم های ایرانی نیست که با فیلم ها با بودجه دولتی صرفا با هدف تحت تاثیر قرار دادن داوران جشنواره ساخته بشن
نه خب اونجوری بنظرم خیالت راحت, گفتم شاید بخاطر فیلم آشغالیایی که براساس بازی میسازن میگی, وقتی خالق بالا سر پروژه باشه کم پیش میاد که مشکل دار بشه

در کل گفتم که پتانسیل پروژه و عظمت فن بیس رو دیدن که چنین بودجه ای اختصاص دادن.

• Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
یک ساله من میخوام این ویدئو رو بزارم ، و برام عجیبه که کسی بهش اشاره نکرد این مدت
تمام بخش های بازی و گرافیکشون به اندازه این تیکه باعث نشد حس کنم دارم یه چیز ماورای تصور میبینم ، این فیزیک اب چند نسل جلوتر نیست ، رسما ختم کرد این بخش رو تو گیمینگ

اسپویل خاصی نیست ، ولی اگه بازی نکردید نبینید

The Last of Us™ Part II_20200702061213.jpg

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
چه راحت از lgbt حرف میزنید . اگه قرار باشه که هر کس هر چی ساخت ما به به و چه چه کنیم که میشیم یه گله گوسفند . بله من مشکل دارم .
تمایلات و اعتقادات هرکس صرفا بخودش مربوطه این بازی هم خیلی عالی تونست این روابط رو داستان سرایی کنه

هرکس مشکل داره میتونه بازی رو پاک کنه

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263

فیلم کوتاه STAY الهام گرفته از THE LAST OF US

widen_920x0 (3).jpg widen_920x0 (2).jpg

Based on the critically acclaimed video game, Stay features an original story that intertwines with Ellie’s path towards revenge during The Last of Us 2

Stay is the story of two survivors whose hope for the Santa Monica Pier lights their path through the ruthless, dying world of The Last of Us

Stay EPK — Joshua Toonen

"The Infected are brought to life in bloody, skin-crawling detail by visual effects and video game industry professionals. 7 separate film locations and 100+ VFX shots flesh out the bleak, decaying atmosphere and expand upon the environmental storytelling from the game," comments Joshua. "Eight artists contributed to the visual effects that brought the world to life. The film spotlights extensive use of matte paintings of destruction and decay to match the world of The Last of Us. The Clicker’s fungal-plated faces were created digitally based on the models from the actual game to match the horrifying design from the artists at Naughty Dog."

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,913
نام
امین پاشاپور
من نسخه دوم رو چند ماه پيش تموم كردم و الانم شماره ١ رو بازي ميكنم .

لامصب جفتشون عالين
اما واقعا شماره دو يه معجون خاصيه خيلي دوسش دارم يه تم هم داره ٣ دلار پولم برسه ميخرم !
هر دو نسخه شاهکارن، نسخه یک اگه اون موقع زمان خودش بازی میکردی خیلی بیشتر خوشت میومد، تو زمان خودش خیلی خیلی جلو بود از زمانش،
کلا واقعا شماره دو لیاقتش رو داشت که پر افتخارترین بازی تاریخ شد،
من هردوتاش رو بیشتر از 4 بار تموم کردم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

H&M

کاربر سایت
Jul 20, 2021
263
هر دو نسخه شاهکارن، نسخه یک اگه اون موقع زمان خودش بازی میکردی خیلی بیشتر خوشت میومد، تو زمان خودش خیلی خیلی جلو بود از زمانش،
کلا واقعا شماره دو لیاقتش رو داشت که پر افتخارترین بازی تاریخ شد،
من هردوتاش رو بیشتر از 4 بار تموم کردم

موافقم قطعا بعد از نسخه دو شماره يك رو بازي كردن مسلما افت رو به چشم مياره

منتهي مثلا تو گرافيك بايوشاك اينفينيت هم خيلي شاهكاره تو ٢٠١٣
ولي تو نسخه دو من بازي به گرافيك نسخه دوم نديدم

حتي تو نوع روايت داستان هم باز نسخه دو كاملا پيشرفت كرده

در كل مسلما تو زمان خودش شماره اول هم عالي بوده

اما بنظرم اون فاصله اي كه شماره دو با بقيه بازيهاي ٢٠٢٠ و ٢٠٢١ داره بيشتر از فاصله نسخه اول با بازيهاي ٢٠١٣ و ٢٠١٤ هست .

البته بايد تمومش كنم تا بتونم كامل تر نظر بدم

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اگر در یک جامعه سالم کسی این حرفا رو در مورد افرادی که تمایل جنسی متفاوتی دارن مطرح میکرد بهش میگفتن دیوانه. منتها دوستان اینجا چه قیافه حق به جانبی هم گرفتن. کسایی که به این دلیل به این بازی ایراد میگیرند فقط یک صفت دارند و اون بیمار ه. هیچ فرقی با نژادپرستی نداره.
چه خوشحالم که ازون دیوونه خونه اومدم بیرون و دیگه برنمیگردم بهش.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,913
نام
امین پاشاپور
موافقم قطعا بعد از نسخه دو شماره يك رو بازي كردن مسلما افت رو به چشم مياره

منتهي مثلا تو گرافيك بايوشاك اينفينيت هم خيلي شاهكاره تو ٢٠١٣
ولي تو نسخه دو من بازي به گرافيك نسخه دوم نديدم

حتي تو نوع روايت داستان هم باز نسخه دو كاملا پيشرفت كرده

در كل مسلما تو زمان خودش شماره اول هم عالي بوده

اما بنظرم اون فاصله اي كه شماره دو با بقيه بازيهاي ٢٠٢٠ و ٢٠٢١ داره بيشتر از فاصله نسخه اول با بازيهاي ٢٠١٣ و ٢٠١٤ هست .

البته بايد تمومش كنم تا بتونم كامل تر نظر بدم
دقیقا حرفتون درسته، ناتی داگ با لست دو کاری کرده که فکر نمیکنم استدیو های دیگه تا اواسط نسل 9 حتی بتونن نزدیک استاندارد های لست 2 بشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر