PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
ممنون از توضیحاتت
این ستینگ بازی که بعضی چیزها رو میشه روشن کرد رو تغییر بدم؟مثلا اوتو ایم و فرار دوستم از دست دشمن و اینا؟
خواهش میکنم.
خیلی دقیق متوجه منظورتون نشدم ولی ستینگ بازی خیلی کامله. هر چیزیو میتونید تغییر بدید.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
ممنون از توضیحاتت
این ستینگ بازی که بعضی چیزها رو میشه روشن کرد رو تغییر بدم؟مثلا اوتو ایم و فرار دوستم از دست دشمن و اینا؟
بله ، همه چیز رو میتونید تغییر بدید ولی اگر گیمر کم تجربه ای نیستید حتما حداقل روی Normal بازی کنید و ستینگ رو هم تغییر ندید.

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
دوستان بنده بعد تاخیر فراوان بازی رو خریداری کردم
نسخه یک رو بازی کردیم و کلی لذت بردیم
چیز خاصی هست که برای شروع بازی نیاز باشه؟
مدت اتمام بازی چقدره؟
محیط رو باید گشت؟
سلام
خیلیا با film grain (فک کنم تو قسمت display بود) بازی مشکل داشتن میتونی اونو کم کنی
film grain زیاد یه جورایی تصویر بازی انگار نقطه نقطست کمش کنی درست میشه

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,551
نام
پوریا
چیز خاصی هست که برای شروع بازی نیاز باشه؟
فقط یه چیز بگم که اصلا به جو و حواشی ایجاد شده در مورد بازی توجهی نکنید و از همون اول با تمرکز کامل شروع به بازی کنید. من تحت تاثیر همین جو بودم و تا یک ماه پیش اصلا علاقه ای نداشتم حتی به کاور بازی نگاه کنم که بعد یکی از دوستام بازی رو بهم داد و اوایلش هم بازم به دلیل همین ذهنیتی که داشتم نتونستم کامل از بازی لذت ببرم ولی فقط در همین حد بگم که الان دنبال پلات کردن بازیم :D الکی الکی داشتم تجربه ی همچین شاهکاری رو از دست میدادم!

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
642
فقط یه چیز بگم که اصلا به جو و حواشی ایجاد شده در مورد بازی توجهی نکنید و از همون اول با تمرکز کامل شروع به بازی کنید. من تحت تاثیر همین جو بودم و تا یک ماه پیش اصلا علاقه ای نداشتم حتی به کاور بازی نگاه کنم که بعد یکی از دوستام بازی رو بهم داد و اوایلش هم بازم به دلیل همین ذهنیتی که داشتم نتونستم کامل از بازی لذت ببرم ولی فقط در همین حد بگم که الان دنبال پلات کردن بازیم :D الکی الکی داشتم تجربه ی همچین شاهکاری رو از دست میدادم!
من داستان بازی برام اسپویل شده بود و همین حس رو داشتم تا خانمم برای تولدم این بازیو خرید و دیگه توفیق اجباری شد نشستم تمومش کردم و خدارو شکر کردم که این بازی رو رفتم.الان دست و دلم به هیچ بازی نمیره خداییش. یکم Hollow Knight بازی میکنم و سرمو گرم میکنم.

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
بعد از تموم کردن بازی در زمان انتشارش و خوشایند نبودن تجربه اش نسبت به نسخه اول برام، چند روز پیش برای بار دوم شروع کردم و واقعاً فهمیدم اتفاقی که اول داستان افتاد شاید تا آخر بازی یه پرده ای جلو چشمام گذاشته بود که این حجم از خارق العاده بودن رو تار می دیدم! داستان خیلی قابل درک تره وقتی تعصب کنار گذاشته میشه. واقعاً معرکه ست این گیم، شگفت انگیره! چه تجربه نابیه! تک تک افرادی که رو این گیم کار کردن و تک تک افرادی که کنسول PS4 رو ساختن دست مریزاد دارن! بعضی اوقات برام باورش سخته گیمی با این جزئیات فنی فوق العاده داره رو کنسولی که 6 7 سال پیش خریدم اجرا میشه، به حدی که آدم به خودش میگه فعلاً نیازی به خرید PS5 نیست! :D^:)^

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
بالاخره تکمیل شد ?????

ادرس منزل :D
این بازی واسه من نوک قله صنعت گیم قرار داره و منم سعی در تکمیل همچین چیزی دارم.
البته از منزل این عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر