The Last of Us Part II

کدام نسخه را ترجیح می دهید؟

• The Last of Us

• The Last of Us Part II

Results are only viewable after voting.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
16,984
نام
امیر حسین
WARNING

لطفا به موارد زیر دقت کنید
هر گونه توضیح در مورد داستان، کرکترها، تعداد چپتر ها، تعداد فصول باید داخل اسپویلر قرار بگیره و حتما تگ اسپویلر هم توضیح داشته باشه.
سورپرایزهای گیمپلی هم اسپویل محسوب میشه و باید مورد بالا رعایت بشه.
احساسات خودتون در مورد داستان بازی رو کنترل کنید که باعث نشه نکته ای رو اسپویل کنید.

استفاده از ایموجی در توضیح قسمتی از بازی هم میتونه منجر به اسپویل بشه در نتیجه این مورد هم کنترل کنید.

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

milad2mars

کاربر سایت
Mar 26, 2013
45
درود دوستان
خبری از بخش آنلاین نشده؟
اولین و اخرین خبر رسمی بعد از اون بیانیه کنسل کردن بخش انلاین همین حرفهای Anthony Newman اونم چند روز بعد از انتشار بازی بوده که رسما در حال ساخت بودن انلاین بازی رو تایید کرد.

View attachment The Last of Us Part II - انجمن های بازی سنتر.mp4

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
4,066
نام
رضا
دوستان بنده بعد تاخیر فراوان بازی رو خریداری کردم
نسخه یک رو بازی کردیم و کلی لذت بردیم
چیز خاصی هست که برای شروع بازی نیاز باشه؟
مدت اتمام بازی چقدره؟
محیط رو باید گشت؟

Prince78

ناظم انجمن
Jul 18, 2011
3,982
نام
عارف
مدت اتمام بازی چقدره؟
محیط رو باید گشت؟
ذهن سفید و خالی از هرگونه فکری بهترین نکته برای شروع بازیه
حدود 25-30 ساعت
بله بله. نگردی تقریبا لحظاتیو از دست میدی که از خود بازی زیبا تر و جذاب ترن... + چیزایی پیدا میکنی که خیلی کمکت میکنن. گشت و گذار خیلی ریواردینگه

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
4,066
نام
رضا
ذهن سفید و خالی از هرگونه فکری بهترین نکته برای شروع بازیه
حدود 25-30 ساعت
بله بله. نگردی تقریبا لحظاتیو از دست میدی که از خود بازی زیبا تر و جذاب ترن... + چیزایی پیدا میکنی که خیلی کمکت میکنن. گشت و گذار خیلی ریواردینگه
ممنون از توضیحاتت
این ستینگ بازی که بعضی چیزها رو میشه روشن کرد رو تغییر بدم؟مثلا اوتو ایم و فرار دوستم از دست دشمن و اینا؟

Prince78

ناظم انجمن
Jul 18, 2011
3,982
نام
عارف
ممنون از توضیحاتت
این ستینگ بازی که بعضی چیزها رو میشه روشن کرد رو تغییر بدم؟مثلا اوتو ایم و فرار دوستم از دست دشمن و اینا؟
خواهش میکنم.
خیلی دقیق متوجه منظورتون نشدم ولی ستینگ بازی خیلی کامله. هر چیزیو میتونید تغییر بدید.

• Like
Reactions: all4u

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
7,184
نام
نیما
ممنون از توضیحاتت
بله ، همه چیز رو میتونید تغییر بدید ولی اگر گیمر کم تجربه ای نیستید حتما حداقل روی Normal بازی کنید و ستینگ رو هم تغییر ندید.

• Like

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,083
مدت اتمام بازی چقدره؟
محیط رو باید گشت؟
سلام
خیلیا با film grain (فک کنم تو قسمت display بود) بازی مشکل داشتن میتونی اونو کم کنی
film grain زیاد یه جورایی تصویر بازی انگار نقطه نقطست کمش کنی درست میشه

• Like

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,227
نام
پوریا
فقط یه چیز بگم که اصلا به جو و حواشی ایجاد شده در مورد بازی توجهی نکنید و از همون اول با تمرکز کامل شروع به بازی کنید. من تحت تاثیر همین جو بودم و تا یک ماه پیش اصلا علاقه ای نداشتم حتی به کاور بازی نگاه کنم که بعد یکی از دوستام بازی رو بهم داد و اوایلش هم بازم به دلیل همین ذهنیتی که داشتم نتونستم کامل از بازی لذت ببرم ولی فقط در همین حد بگم که الان دنبال پلات کردن بازیم :D الکی الکی داشتم تجربه ی همچین شاهکاری رو از دست میدادم!

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
286
فقط یه چیز بگم که اصلا به جو و حواشی ایجاد شده در مورد بازی توجهی نکنید و از همون اول با تمرکز کامل شروع به بازی کنید. من تحت تاثیر همین جو بودم و تا یک ماه پیش اصلا علاقه ای نداشتم حتی به کاور بازی نگاه کنم که بعد یکی از دوستام بازی رو بهم داد و اوایلش هم بازم به دلیل همین ذهنیتی که داشتم نتونستم کامل از بازی لذت ببرم ولی فقط در همین حد بگم که الان دنبال پلات کردن بازیم :D الکی الکی داشتم تجربه ی همچین شاهکاری رو از دست میدادم!
من داستان بازی برام اسپویل شده بود و همین حس رو داشتم تا خانمم برای تولدم این بازیو خرید و دیگه توفیق اجباری شد نشستم تمومش کردم و خدارو شکر کردم که این بازی رو رفتم.الان دست و دلم به هیچ بازی نمیره خداییش. یکم Hollow Knight بازی میکنم و سرمو گرم میکنم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟