PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
مثل اینکه جدیدا کاربران یه سری Animation جدید مخفی تو بازی پیدا کردن
چهار پنج تا خبر هم تازگی سایت های خارجی از این قضایا پوشش دادن .
جدا بررسی کنید ببینید قضیه چیه ؟
دیگع پشمی نمونده که ریخته بشه :D

• Like
Reactions: saeed_sg

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
این بازی از نظر داستانی مشکلی نداره فوق العادست!
از نظرات دیگه هم‌که‌چند لول بالاتر از باقی بود.
۲ تا گیم این‌نسل بازی‌کردم که بعدش هیچ گیمی به چشم نمیومد مدت ها! یکی لست ۲ و دیگری رد دد۲!
من حتی اخر بازی‌که‌رسید از ابی هم‌خوشم اومد! (مشکلم بازوهای‌مردونش‌بود:D)
خیلی بازی از نظر احساسی شوک وارد میکنه واسه همین یه سری یهو خورده تو ذوقشون! رسما بازی احساسیه زیاد و استرس بالایی وارد میکنه به گیمر و انرژی زیادیم‌میبره .داستان‌میلی‌واقعیه و خاکستری.
کلا گیمر ها نسبت به تغییر مقاومت نشون میدن،مثلا فکر کنین کاراکتر گاد او وار کریتوس نباشه،گیم خارقالعاده هم‌باشه ملت جبه میگیرن،یا مثلا بیاد متال گیر بیارن بدون اسنیک:D یا گیرز ۵ مثلا...
این قضیه غیر قابل جلوگیریه وگرنه باید اب‌ببندن تو داستان یه بازی و درجا بزنه.
(بازی بی ایراد نیست داستانش ها! ولی حفره ایجاد کرد‌واسه ی شماره ۳)

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
کلا بازی زیبایی هست و تو ۳۰ ساعت تمومش کردیم
بازی طولانی هست و کش دار
گرافیک عالیه اما نمیدونم چرا احساس میکنم بعضی محیط ها تکراریه
ابی هم با این بازوووش ~X(
امیدوارم اخر بازی خوب تموم بشه کلا بازی با اون بحث هایی که داشتن بد نیست داستان خوب پیش رفته کلا تا به الان ماجرای بازی سخت نیست اسونم نیست مثل نسخه ۱ هم کوتاه نیست
تموم شد و نمرم ۸ ! بازی چیزی نیست که بخواد یادم بمونه

آخرین ویرایش:

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
لست 2 داستان عجیبی داشت برای من.لست 1 رو من رو ps3 تا وسطاش رفتم تقریبن.بعد به یه سری دلایلی نتونستم تمومش کنم و ps3 مو فروختم.نسخه ریمستر که اومد،خوشحال شدم و تونستم بازیو برای اولین بار تموم کنم.و همون جا بازی در کنار مس افکت 2 و دراگون ایج اورجینز تبدیل به یکی از بهترین بازی های عمرم شد.

وقتی که لست 2 اومد،حرف هایی که راجب داستان بازی شنیدم خیلی دلسردم کرد.مخصوصن از یکی از دوستام که اونم مثل من عاشق لست 1 و داستانش بود.با خودم به طرز احمقانه ای عهد کردم که تجربش نکنم تا تجربه ی فوق العاده ی لست 1 برام خراب نشه.

یه چند ماهی گذشت و داشتم تخفیفای بلک فرایدیو نگاه میکردم.چشم خورد به لست 2.خیلی با خودم کلنجار رفتم ولی دیدم تقریبن تنها عنوان مهم نسله که تجربش نکردم و اخر عهدمو شکستمو گرفتمش.بازیو دانلود کردم و یه نیم ساعتی بازیش کردم.بعدم ولش کردم تا چند روز پیش.

این چند روز خیلی حال روحی خوبی نداشتم.هم یکی از نزدیکانم فوت کرد،هم چند روز دیگه اعزامم به سربازی.طوری بود که حوصله هیچ کاریو نداشتم.یه روز که دستگاهو روشن کردم تا یکم فیفا بزنم،گفتم بزار ببینم چه گندی به سری مورد علاقم زدن و خوب بعد چند روز میتونم بگم لست 2 بهترین تجربه گیمینگ من بود.و در کنار اون بهترین داستانی که من تو فرمت گیم تجربه کردم و دیدم.

راجب خود بازی نمیخام حرف بزنم چون همه چیو دوستان بهتر از من میدونن قطعن.اینو فقط اینجا نوشتم تا بگم لست 2 به من کمک بزرگی کرد تا تو زمانی که حالم خیلی بد بود،دوباره سرحال بیام.میدونم یه روزی برمیگردمو این متنمو میخونم و یادم میاد که به کمک این بازی از یکی از تاریک ترین اوقات زندگیم عبور کردم.لست 2 برای من فراتر از یک بازی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر