PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
بچه ها بنظرتون مظلوم ترین شخصیت بازی کی بود؟بنظره من owen از همه مظلوم تر بود و حقش اون نبود
به عنوان یکی از مظلومین بود آره
بخاطر عطش انتقام ابی هم تو اون ۴ سال نادیده گرفته شد از طرف عشقس ابی و هم بخاطر عواقب انتقام ابی جونشو از دست داد
کلا پاسوز ابی شد، ادم بدی هم نبود و خیلی اهل انتقام و بکش بکش نبود(در حد ابی و بقیه)

.

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
551
نام
REZA HECTOR
این صحنه ای هست که الی در حسرتش موند و این قضیه الی (و همه عاشقان بازی) رو بیشتر می سوزوند :((:((
من قشنگ می تونستم حس کنم که الی حسرت اینو میخوره که چرا جول رو نبخشیده و زمانی هم که خواسته ببخشه فرستش رو ازش گرفتن .
118150454_2147170515415851_4359093617165408740_o.jpg

آخرین ویرایش:

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
همین الان بازی رو تموم کردم. نفسگیر و بی‌نظیر.
احسنت به این کارگردانی و احسنت به این جسارت.
حس می‌کنم باید چندین پاراگراف بنویسم در موردش ولی فعلا در همین حد که فوق‌العاده و بی‌نظیر بود. واقعا در حیرتم. دمشون گرم.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
من اینقدر این بازی رو دوست دارم که هرکی میاد از بازی تعریف میکنه دلم میخواد طرف رو ایستاده تشویق کنم و بهش بگم درود به شرفت ، احسنت به سلیقه ت :D
و هرکی هم خوشش نمیاد طبیعتا عکس العملم 180 درجه متفاوته :D

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
مجله دنیای تصویر شماره ۳۰۸

در سایتشون جمله زیر نوشتن :
بررسی قسمت دوم بازی ویدیویی شگفت‌انگیز آخرینِ ما

و روی جلد مجلشون تیتر زیر زدن :

161970
161969

اگه بهش دسترسی پیدا کردم میذارمش اینجا، مثل اینکه داخلش یه نقد در ستایش بازی و مصاحبه با نویسندگان بازی ( دراکمن و گراس ) هستش.

آخرین ویرایش:

Nader1362

کاربر سایت
Jun 2, 2019
13
دوستان اگه ترانه ای که در تیتراژ پایانی بازی پخش میشه همونی که اشلی جانسون و تروی بیکر سال2017 به صورت زنده اجراش کردن در همون ترانه داشتن به داستان بازی و آینده جوئل اشاره میکردن توصیه میکنم حتما این ترانه رو در سایت همسایه با زیرنویس فارسی ببینید تا متوجه منظورم بشید.البته باتوجه به این ترانه به نظره من احتمال اینکه در نسخه بعدی الی بدنبال پدر و مادر واقعیه خودش بگدره زیاده. بازم باید دید نظره دوستان چیه

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
این صحنه ای هست که الی در حسرتش موند و این قضیه الی (و همه عاشقان بازی) رو بیشتر می سوزوند :((:((
من قشنگ می تونستم حس کنم که الی حسرت اینو میخوره که چرا جول رو نبخشیده و زمانی هم که خواسته ببخشه فرستش رو ازش گرفتن .
View attachment 161809
دقیقا همون جای که از الی بدم اومد بابت حماقتش

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
440
مجله دنیای تصویر شماره ۳۰۸

در سایتشون جمله زیر نوشتن :
بررسی قسمت دوم بازی ویدیویی شگفت‌انگیز آخرینِ ما

و روی جلد مجلشون تیتر زیر زدن :

View attachment 161970
View attachment 161969

اگه بهش دسترسی پیدا کردم میذارمش اینجا، مثل اینکه داخلش یه نقد در ستایش بازی و مصاحبه با نویسندگان بازی ( دراکمن و گراس ) هستش.
خوب خرید شماره 308 دنیای تصویر واجب شد=P~

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
بالاخره موفق شدم
روی +Grounded و Permadeath Per Chapter بصورت همزمان بازی رو تموم کردم و واقعا سرویس شدم :|
چنان استرسی داشت که عین جون خودت باید از جون کرکتر مواظبت میکردی ...
Grounded ش به مراتب سخت تر از نسخه اول بود ، کلیکرها اینقدر هوشیارن که تقریبا باید فراموش کنید که نمیبینن . سگ ها و آدمها در حد دفاع مقدس واقعی .
Ammo و خرت و پرت هم که تقریبا هیچی نمیده .
ولی در نهایت با تمام سختیش خیلی حال داد .

162053

من واقعا برگام ریخت عمرا فکر نمیکردم بتونی بری. یعنی خودم تو هر انکانتر حداقل ۴ ۵ باری میمردم(بعضی ها بالای ۱۰ بار) و واقعا نمیدونم چجوری حوصله کردی بری:|
تمرکز + حوصله + مدیریت منابع ( خیلی مهمه ) + عشق :D

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
بالاخره موفق شدم
روی +Grounded و Permadeath Per Chapter بصورت همزمان بازی رو تموم کردم و واقعا سرویس شدم :|
چنان استرسی داشت که عین جون خودت باید از جون کرکتر مواظبت میکردی ...
Grounded ش به مراتب سخت تر از نسخه اول بود ، کلیکرها اینقدر هوشیارن که تقریبا باید فراموش کنید که نمیبینن . سگ ها و آدمها در حد دفاع مقدس واقعی .
Ammo و خرت و پرت هم که تقریبا هیچی نمیده .
ولی در نهایت با تمام سختیش خیلی حال داد .

View attachment 162053
من واقعا برگام ریخت عمرا فکر نمیکردم بتونی بری. یعنی خودم تو هر انکانتر حداقل ۴ ۵ باری میمردم(بعضی ها بالای ۱۰ بار) و واقعا نمیدونم چجوری حوصله کردی بری:|

• Like
Reactions: Nima

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
برای بار سوم بازی رو تموم کردم
تو دور سوم سعی کردم بشدت آرام تر و دقیق تر حرکت کنم به گیم پلی تمام کاراکترها (اصلی و NPC) بیشتر دقت کنم ؛ روش های جدیدی رو برای کشتن دشمنان استفاده کنم ، محیط ها رو بهتر ببینم و طراحی محیط ، چهره ها و گرافیک بازی رو مجدد تحسین کنم ، ولی ولی ولی همچنان داستان بازی منو به چالش میکشه ، عمق درگیری ذهنی که تو دور اول داشتم همچنان تو دور سوم هم داشتم

فقط میتونم بگم بی قضا بَلا Neil Druckmann ❤

اصلا بنظرم این بازی جدای جوایز دیگه جایزه جداگانه ای فقط برای داستانش باید بگیره ✅

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر