PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
883
نام
محمد حسین
یه کم عشق بازی کنیم با شبیه سازی بی نظیر سیاتل تو بازی و قیاسش با دنیای واقعی :
View attachment 151073View attachment 151074
View attachment 151075View attachment 151076

p.s : الکی بهشون نمیگن ناتی گاد :D

شاید مسخرتون بیاد اما روی چند تاشون عکس بازی واسم طبیعی تر از عکس واقعی بود :D
براوو ND :x^:)^

چی میشد این تصویر به واقعیت تبدیل میشد :((
View attachment 151053

داستانش مشابه دنیای واقعی خودمون بود و هممون میدونیم دنیای واقعی ما هم همیشه تلخ تموم میشه..:(

آخرین ویرایش:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
منم دقایقی پیش بازی رو تموم کردم و باید بزارم جند روز دیگه نظر نهایی بدم ولی چند تا نکته کوچیک،

. قبل از شروع بازی سعی کردم تو اینترنت هیجی برام اسپویل نشه و تقریبا هم موفق بودم، اونجایی که میره رو abbey اولش خیلی نفس داستان رو میگیره و فکر میکنم ریشه اکثر انتقاد ها برمیگرده به همین ماجرا که خودم هم بنظرم شروع نیمه دوم بازی میتونست compact تر باشه ولی به مرور زمان نیاژ داشتن تا با این شخصیت کاری رو که میخواستن بکنن واقعا هم تهش هرجقد خواستم لج باز بمونم باز نظرم در مورد abbey عوض شد:D اینکه گی ها و ترنس ها هم تهش فقط جون سالم به در بردن هم شوخیه که به ذهنم رسید یه لحظه ولی در همین حد واقعا همه خزعبلاتی که در مورد agenda داشتن سازنده گفتن رو یه نفر چند سال دیگه به دور از جو بازی کنه اصلا به ذهنشم نمیرسه

حالا پشت کامپیوتر بودم بجای گوشی در مورد کارایی که ناتی داگ با گیمپلی کرده و نکرده حرف زیاده.

• Like
Reactions: kamyy and .:HO3IN:.

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
440
داستانش مشابه دنیای واقعی خودمون بود و هممون میدونیم دنیای واقعی ما هم همیشه تلخ تموم میشه..:(
اگر بخوایم درست به جریان هر دو بازی نگاه کنیم نسخه اول برای ما طرفداران الی و جوئل خوب تموم شد وگرنه همون نسخه اول هم تلخ تمام شد با پشت کردن جوئل به مردم دنیا ولی نسخه دوم اصلا وارد یه مرحله جدید شد که نیومد به گیمر و فن ها نگاه کنه و پایان رو بسازه بلکه چیزی رو ساخت که پایان بازی رو جاودانه کرد چیزی که شاید وقتی همون لحظه که بازی رو تمام میکنی برای گیمر سخت باشه کنار اومدن باهاش ولی هر چی بیشتر می گذره و قطعات داستان رو پازل گونه به هم دیگه متصل میکنی بیشتر با پایان بازی ارتباط بر قرار می کنیم

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
. I’ve recently been watching our video person playing through the original and she just got to the bit where Sam gets infected and turns. Before that, he asks Ellie what she’s afraid of. At first she laughs it off and says “scorpions”, but then her more serious answer is, “I’m scared of being by myself. I’m scared of ending up alone.” Now Dina and J.J. are gone from the farmstead when she finally returns home, she’s lost that connection to Joel. It’s very sad. It’s more sad than if Ellie died at the end, even. I love that even lines that you’ve forgotten from the original game are made stronger by Part 2 – I think it definitely deserved that distinction as a Part 2, rather than an ordinary numbered sequel. It’s a story that asks: what would the fallout of the original game be?

• Like
Reactions: Minato Arisato

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
به نظرم بزرگترین ایراد بازی اینه که ادم رو از بازی کردن زده میکنه. چند روز اول که داستان بازی ذهن ادمو مشغول میکنه. الانم که میخوام از سر کار برمیگردم یکم بازی کنم ریلکس شم توی هر بازیی میرم میگم خدایا این دیگه چه چرتیه من بازی میکردم :D
لعنتیا یه کاری کردن حتی gow رو هم ادم بازی میکنه میبینه نه بهترم میتونست باشه.
خلاصه که کارو خیلی برای استودیوهای دیگه سخت کردن. یکم که جو داستان بخوابه گیمپلی بازی میشه معیار مقایسه و اون وقت وای به حال دگران;)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب بعد چند روز داره شرایط روحی خوب میشه برم بشینم برای بار دوم بازی کنم . :D

بازی برای بار دوم شروع کردم اما به خاطر فشار بازی و استرس و .... بازی نتونستم و نخواستم برای بار دوم به خودم فشار بیارم بازی کنم با وجود حال کردنم این هم بگم تنها بازی که بد جوری با اعصاب و افکارم و احساسم بازی کرده به حدی که بعد چند روز تازه احساس ارامش میکنم .

به شخصه با لحظه لحظه های بازی حال کردم امیدوارم بازی بعدی ND حتی بهتر باشه .;)

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
440
به نظرم بزرگترین ایراد بازی اینه که ادم رو از بازی کردن زده میکنه. چند روز اول که داستان بازی ذهن ادمو مشغول میکنه. الانم که میخوام از سر کار برمیگردم یکم بازی کنم ریلکس شم توی هر بازیی میرم میگم خدایا این دیگه چه چرتیه من بازی میکردم :D
لعنتیا یه کاری کردن حتی gow رو هم ادم بازی میکنه میبینه نه بهترم میتونست باشه.
خلاصه که کارو خیلی برای استودیوهای دیگه سخت کردن. یکم که جو داستان بخوابه گیمپلی بازی میشه معیار مقایسه و اون وقت وای به حال دگران;)
دیشب داشتم تریلر the last توی E3 2012 رو نگاه می کردم خندم گرفته بود دائم با the last 2 مقایسه می کردم میگفتم آخه چقدر اختلاف من بیشتر از 10 بار last 1 رو تمام کردم چون با گیم پلیش خیلی حال میکردم خیلی بیشتر از خیلی از بازی های نسل 8 ولی دیشب بعد از بازی کردن last 2 به تریلر last 1 نگاه می کردم یه دفعه برام گیم پلی last 1 انگار خیلی غیر واقعی شد بود ببین این last 2 چه کرده که نگاهمون به نسخه اول هم عوض شد و تا چه حدی انتظارها رو بالا برده

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
http://uupload.ir/files/0t4_klfnvrs.gif

دوستان این گیف رو ببینید. (حجمش 35 مگه)
من آخرای دور دوم هستم و نمیدونستم میشه همچین کاری انجام داد! گیم پلی بازی شدیدا پویا هست.
منم تا اخرای بازی نمیدونستم تو حالتGrabاگه R2 بزنی تو صورت خودت هد شات میکنه طرف رو اینم خیلی خوبه(۸مگ دوست داشتید ببینید).بازی رو یه بار کامل روو هارد مود تمووم کردم پری شبم پلات شد تنها بازی بود انقدر کشش دادم تا تمووم شه دلم نمی یومد تموومش کنم .اگه دلست ۳ در کار باشه معلوم نیست دیگه عمری باشه بعد ۳۸ سال سن با این وعض داغوون مملکت فارغ از یسری مشکلات کوچیک با همچیش کنار اوومدم چه داستان...... ویه شاهکار دیگه رو تجربه کردم عالی بود ناتی دمت گرم سونی.فقط ایکون پلات توو حلقم چه ایکونی داره.
The Last of Us™ Part II_20200630064915.mp4 - یو آپلود

Attachments

• The Last of Us™ Part II_20200629012758.jpg
    The Last of Us™ Part II_20200629012758.jpg
    357.5 KB · مشاهده: 57
  • 20200629012822.jpg
    20200629012822.jpg
    391.1 KB · مشاهده: 47

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
دوستان من الان اواسط روز سوم سیاتل بخش اول هسم همونجا که باید با قایق بریم،تقریبا تا آخر بازی چندساعت دیگه مونده؟امیدوارم بخش های که بعدش قراره با ابی بازی کنیم به اندازه بخش های مربوط به الی هیجان انگیز باشه

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
876
نام
نويد
مو نمیزنه این :D:D
آخه M4 ؟ یه گان اتوماتیک تو بازی ندیدیم:|:D
نکته جالبش اینه که کوچیکی های الی نوه و بزرگه دخترشه.
View attachment 151070
این که تو بازی سلاح های اتوماتیک نیست همیشه برا من سوال بوده. و این که بعد از نزدیک 30 سال چطوری هنوز هم ملت تیر واسه شلیک کردن دارن.
کسی توجیه بازی تو این موردا رو نمیدونه؟

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
دوستان تو ng+ میشه کالکتیبل هایی که تو دور اول گرفتی ببینی کدوما هستن؟ چون تا چپتر دوم رفتم ولی نمیزنه کدوما قبلا برداشتی.
دیگه نمیخواستم چپتر سلکت بزنم، چون لودینگاش خیلی طولانین.

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
883
نام
محمد حسین
واقعا آهنگ True Faith از Lotte Kestner خیلی عالیه

واقعا این کلیپ و آهنگ تمام غمی که الی کشیده رو واست یک دور مرور میکنه:

دوستان من الان اواسط روز سوم سیاتل بخش اول هسم همونجا که باید با قایق بریم،تقریبا تا آخر بازی چندساعت دیگه مونده؟امیدوارم بخش های که بعدش قراره با ابی بازی کنیم به اندازه بخش های مربوط به الی هیجان انگیز باشه

میشه گفت به همون اندازه که بازی کردی باقی مونده

• Like
Reactions: mikael1026

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر