The Last of Us Part II

کدام نسخه را ترجیح می دهید؟

• The Last of Us

• The Last of Us Part II

Results are only viewable after voting.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
16,587
نام
امیر حسین
WARNING

لطفا به موارد زیر دقت کنید
هر گونه توضیح در مورد داستان، کرکترها، تعداد چپتر ها، تعداد فصول باید داخل اسپویلر قرار بگیره و حتما تگ اسپویلر هم توضیح داشته باشه.
سورپرایزهای گیمپلی هم اسپویل محسوب میشه و باید مورد بالا رعایت بشه.
احساسات خودتون در مورد داستان بازی رو کنترل کنید که باعث نشه نکته ای رو اسپویل کنید.

استفاده از ایموجی در توضیح قسمتی از بازی هم میتونه منجر به اسپویل بشه در نتیجه این مورد هم کنترل کنید.

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
13,107
نام
نـــــــویـــــــــد
اونی که باید ایده داشته باشه، داره خیالت راحت :D
قطعا برای ما سخته چیزی تو ذهنمون داشته باشیم برای ادامه‌ی دنیای TLOU. همین داستان پارت۲ عمرا به ذهن هیچ موجود زنده‌ای نمیرسید اما دیدیم که جواب داد. باید ببینیم برای نسل بعد چطور میخوان دنیارو بترکونن :D

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,052
نام
بنیامین
اونی که باید ایده داشته باشه، داره خیالت راحت :D
قطعا برای ما سخته چیزی تو ذهنمون داشته باشیم برای ادامه‌ی دنیای TLOU. همین داستان پارت۲ عمرا به ذهن هیچ موجود زنده‌ای نمیرسید اما دیدیم که جواب داد. باید ببینیم برای نسل بعد چطور میخوان دنیارو بترکونن :D
به نظر من می شه روی دینا و بچه اش مانور داد که طی حمله گروهی وحشی به جکسون ربوده می شوند و الی برای آزادی آنها وارد سفری پر ماجرا می شود و در طی این سفر با دکتری آشنا میشود که می خواهد به واشنگتن برسد چون فرضیه ای برای حل این بیماری دارد و اونجا یک آزمایشگاه زیرزمینی مجهز هست . حتی می تونند در خلال بازی فلش بک هایی به گذشته زندگی الی که ما ندیده ایم و حتی نشون بدهند این بیماری چه جوری آغاز شده و همه گیر شده . مثلا الی و خانواده اش در حال فرار از یک شهر در حال سقوط هستند و ما در نقش پدر الی در حال فراری دادن خانواده خود هستیم و در این راه کشته می شویم و از این چیزا ... آخر بازی برای بستن سه گانه می شه یا الی کشته بشه (در راه پیدا کردن واکسن / خودشو فدا کنه که ازش واکسن بسازند (کار پدر ابی کامل کنه) یا دنیا نجات بده و با دینا و اون بچه که بزرگتر شده روی ایوان خانه نشسته و خاطرات با هم مرور کنند . (دنیا در حال مرمت باشد) یک همچین چیزایی

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
173
به نظر من پرونده این بازی تا زمانی که از immune بودن الی برای‌درمان استفاده نشه باز میمونه. چون درسته که همین مورد باعث شده خیلی از اتفاقات بازی رخ بده ولی در نهایت باید یه هدف خیلی بزرگتر داشته باشه. هرچند که دنیای بازی خیلی جا برای ایده داره.چه گذشته الی. چه اون مدتی که جوئل سارا رو از دست میده تا الی رو ببینه و حتی کارکترهای دیگه. البته ناگفته نمونه این ای پی الان دست یوبی یا اکتیویژن یا مایکروسافت بود الان داشتیم نسخه ۷-۸ شو بازی میکردیم و احتمالا عنوان استراتژیکشم اومده بود:D

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,052
نام
بنیامین
به نظر من پرونده این بازی تا زمانی که از immune بودن الی برای‌درمان استفاده نشه باز میمونه. چون درسته که همین مورد باعث شده خیلی از اتفاقات بازی رخ بده ولی در نهایت باید یه هدف خیلی بزرگتر داشته باشه. هرچند که دنیای بازی خیلی جا برای ایده داره.چه گذشته الی. چه اون مدتی که جوئل سارا رو از دست میده تا الی رو ببینه و حتی کارکترهای دیگه. البته ناگفته نمونه این ای پی الان دست یوبی یا اکتیویژن یا مایکروسافت بود الان داشتیم نسخه ۷-۸ شو بازی میکردیم و احتمالا عنوان استراتژیکشم اومده بود:D
در ادامه ایده ام آخر شماره دو ابی با گروه فایرفلایز ارتباط برقرار کرد . جلوتر می شه در ادامه توی شماره سه الی و ابی توی یک جبهه برای رسیدن به واکسن قدم بردارند که خیلی جالب می شه و حتی یکیشون جانشو برای دیگری فدا کند

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
721
نام
محمد حسین
یه کم عشق بازی کنیم با شبیه سازی بی نظیر سیاتل تو بازی و قیاسش با دنیای واقعی :
View attachment 151073View attachment 151074
View attachment 151075View attachment 151076

p.s : الکی بهشون نمیگن ناتی گاد :D
شاید مسخرتون بیاد اما روی چند تاشون عکس بازی واسم طبیعی تر از عکس واقعی بود :D
براوو ND :x^:)^

چی میشد این تصویر به واقعیت تبدیل میشد :((
View attachment 151053
داستانش مشابه دنیای واقعی خودمون بود و هممون میدونیم دنیای واقعی ما هم همیشه تلخ تموم میشه..:(

آخرین ویرایش:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,157
نام
El Duderino
منم دقایقی پیش بازی رو تموم کردم و باید بزارم جند روز دیگه نظر نهایی بدم ولی چند تا نکته کوچیک،

. قبل از شروع بازی سعی کردم تو اینترنت هیجی برام اسپویل نشه و تقریبا هم موفق بودم، اونجایی که میره رو abbey اولش خیلی نفس داستان رو میگیره و فکر میکنم ریشه اکثر انتقاد ها برمیگرده به همین ماجرا که خودم هم بنظرم شروع نیمه دوم بازی میتونست compact تر باشه ولی به مرور زمان نیاژ داشتن تا با این شخصیت کاری رو که میخواستن بکنن واقعا هم تهش هرجقد خواستم لج باز بمونم باز نظرم در مورد abbey عوض شد:D اینکه گی ها و ترنس ها هم تهش فقط جون سالم به در بردن هم شوخیه که به ذهنم رسید یه لحظه ولی در همین حد واقعا همه خزعبلاتی که در مورد agenda داشتن سازنده گفتن رو یه نفر چند سال دیگه به دور از جو بازی کنه اصلا به ذهنشم نمیرسه

حالا پشت کامپیوتر بودم بجای گوشی در مورد کارایی که ناتی داگ با گیمپلی کرده و نکرده حرف زیاده.

• Like
Reactions: kamyy and .:HO3IN:.

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
414
نام
ممد کندی
داستانش مشابه دنیای واقعی خودمون بود و هممون میدونیم دنیای واقعی ما هم همیشه تلخ تموم میشه..:(
اگر بخوایم درست به جریان هر دو بازی نگاه کنیم نسخه اول برای ما طرفداران الی و جوئل خوب تموم شد وگرنه همون نسخه اول هم تلخ تمام شد با پشت کردن جوئل به مردم دنیا ولی نسخه دوم اصلا وارد یه مرحله جدید شد که نیومد به گیمر و فن ها نگاه کنه و پایان رو بسازه بلکه چیزی رو ساخت که پایان بازی رو جاودانه کرد چیزی که شاید وقتی همون لحظه که بازی رو تمام میکنی برای گیمر سخت باشه کنار اومدن باهاش ولی هر چی بیشتر می گذره و قطعات داستان رو پازل گونه به هم دیگه متصل میکنی بیشتر با پایان بازی ارتباط بر قرار می کنیم

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,157
نام
El Duderino
. I’ve recently been watching our video person playing through the original and she just got to the bit where Sam gets infected and turns. Before that, he asks Ellie what she’s afraid of. At first she laughs it off and says “scorpions”, but then her more serious answer is, “I’m scared of being by myself. I’m scared of ending up alone.” Now Dina and J.J. are gone from the farmstead when she finally returns home, she’s lost that connection to Joel. It’s very sad. It’s more sad than if Ellie died at the end, even. I love that even lines that you’ve forgotten from the original game are made stronger by Part 2 – I think it definitely deserved that distinction as a Part 2, rather than an ordinary numbered sequel. It’s a story that asks: what would the fallout of the original game be?

• Like
Reactions: Minato Arisato

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
173
به نظرم بزرگترین ایراد بازی اینه که ادم رو از بازی کردن زده میکنه. چند روز اول که داستان بازی ذهن ادمو مشغول میکنه. الانم که میخوام از سر کار برمیگردم یکم بازی کنم ریلکس شم توی هر بازیی میرم میگم خدایا این دیگه چه چرتیه من بازی میکردم :D
لعنتیا یه کاری کردن حتی gow رو هم ادم بازی میکنه میبینه نه بهترم میتونست باشه.
خلاصه که کارو خیلی برای استودیوهای دیگه سخت کردن. یکم که جو داستان بخوابه گیمپلی بازی میشه معیار مقایسه و اون وقت وای به حال دگران;)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
6,995
نام
Alireza
خوب بعد چند روز داره شرایط روحی خوب میشه برم بشینم برای بار دوم بازی کنم . :D

بازی برای بار دوم شروع کردم اما به خاطر فشار بازی و استرس و .... بازی نتونستم و نخواستم برای بار دوم به خودم فشار بیارم بازی کنم با وجود حال کردنم این هم بگم تنها بازی که بد جوری با اعصاب و افکارم و احساسم بازی کرده به حدی که بعد چند روز تازه احساس ارامش میکنم .

به شخصه با لحظه لحظه های بازی حال کردم امیدوارم بازی بعدی ND حتی بهتر باشه .;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟