PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
شماره 3 هم خواهد داشت ؟؟؟؟

واقعا نمی تونم داستانشو تصور کنم . کسی ایده ای دارد ؟؟؟؟؟؟؟

بازی تمام کردم

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
یه سوال مهم !!!.. من تو سایتهای خارجی دیدم مردم ناتی داگ رو به دروغگویی متهم کردن ،، گفتن اون قسمت تو تریلر که جوئل دهان الی رو میگیره بعد میگه «فکر میکنی میذارم تنهایی این کار وبکنی» تو کل بازی نیست !!! دوستانی که بازی رو تموم کردن میشه تو اسپویل بگن این قضیه درسته یا دروغه !؟؟

Last edited by a moderator:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
یه سوال مهم !!!.. من تو سایتهای خارجی دیدم مردم ناتی داگ رو به دروغگویی متهم کردن ،، گفتن اون قسمت تو تریلر که جوئل دهان الی رو میگیره بعد میگه «فکر میکنی میذارم تنهایی این کار وبکنی» تو کل بازی نیست !!! دوستانی که بازی رو تموم کردن میشه تو اسپویل بگن این قضیه درسته یا دروغه !؟؟
اون قسمت هستش فقط جای جوئل اون پسر چینی هست .

• Like
Reactions: mojahed25

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
به جای اون jesse هست اما این خودش یه trick تبلیغاتی هست مثلا همین infinity war توش hulk تو بخش تریلر بود اما توی آخر فیلم اصلا نبود

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mojahed25

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
به جای اون jesse هست اما این خودش یه trick تبلیغاتی هست مثالا همین infinity war توش hulk تو بخش تریلر بود اما توی آخر فیلم اصلا نبود
اون قسمت تریلر خیلی تاثیر گذار بود هم بخاطر اولین حضور جوئل هم اینکه کلا داستان رو عوض میکرد کاش حداقل یه حالت تصور میدادن به اون لوکیشن که مثلا الی یادش میاد که جوئل اومده دنبالش بعد میبینه اون پسره هست

• Like
  • Sad
Reactions: .:HO3IN:. and kamyy

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
اون قسمت تریلر خیلی تاثیر گذار بود هم بخاطر اولین حضور جوئل هم اینکه کلا داستان رو عوض میکرد کاش حداقل یه حالت تصور میدادن به اون لوکیشن که مثلا الی یادش میاد که جوئل اومده دنبالش بعد میبینه اون پسره هست
منم به نظرم خیلی خوب میشد اما خوب نذاشتن ?

• Sad
  • Like
Reactions: mojahed25 and kamyy

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد

اونی که باید ایده داشته باشه، داره خیالت راحت :D
قطعا برای ما سخته چیزی تو ذهنمون داشته باشیم برای ادامه‌ی دنیای TLOU. همین داستان پارت۲ عمرا به ذهن هیچ موجود زنده‌ای نمیرسید اما دیدیم که جواب داد. باید ببینیم برای نسل بعد چطور میخوان دنیارو بترکونن :D

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
اونی که باید ایده داشته باشه، داره خیالت راحت :D
قطعا برای ما سخته چیزی تو ذهنمون داشته باشیم برای ادامه‌ی دنیای TLOU. همین داستان پارت۲ عمرا به ذهن هیچ موجود زنده‌ای نمیرسید اما دیدیم که جواب داد. باید ببینیم برای نسل بعد چطور میخوان دنیارو بترکونن :D
به نظر من می شه روی دینا و بچه اش مانور داد که طی حمله گروهی وحشی به جکسون ربوده می شوند و الی برای آزادی آنها وارد سفری پر ماجرا می شود و در طی این سفر با دکتری آشنا میشود که می خواهد به واشنگتن برسد چون فرضیه ای برای حل این بیماری دارد و اونجا یک آزمایشگاه زیرزمینی مجهز هست . حتی می تونند در خلال بازی فلش بک هایی به گذشته زندگی الی که ما ندیده ایم و حتی نشون بدهند این بیماری چه جوری آغاز شده و همه گیر شده . مثلا الی و خانواده اش در حال فرار از یک شهر در حال سقوط هستند و ما در نقش پدر الی در حال فراری دادن خانواده خود هستیم و در این راه کشته می شویم و از این چیزا ... آخر بازی برای بستن سه گانه می شه یا الی کشته بشه (در راه پیدا کردن واکسن / خودشو فدا کنه که ازش واکسن بسازند (کار پدر ابی کامل کنه) یا دنیا نجات بده و با دینا و اون بچه که بزرگتر شده روی ایوان خانه نشسته و خاطرات با هم مرور کنند . (دنیا در حال مرمت باشد) یک همچین چیزایی

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
به نظر من پرونده این بازی تا زمانی که از immune بودن الی برای‌درمان استفاده نشه باز میمونه. چون درسته که همین مورد باعث شده خیلی از اتفاقات بازی رخ بده ولی در نهایت باید یه هدف خیلی بزرگتر داشته باشه. هرچند که دنیای بازی خیلی جا برای ایده داره.چه گذشته الی. چه اون مدتی که جوئل سارا رو از دست میده تا الی رو ببینه و حتی کارکترهای دیگه. البته ناگفته نمونه این ای پی الان دست یوبی یا اکتیویژن یا مایکروسافت بود الان داشتیم نسخه ۷-۸ شو بازی میکردیم و احتمالا عنوان استراتژیکشم اومده بود:D

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
به نظر من پرونده این بازی تا زمانی که از immune بودن الی برای‌درمان استفاده نشه باز میمونه. چون درسته که همین مورد باعث شده خیلی از اتفاقات بازی رخ بده ولی در نهایت باید یه هدف خیلی بزرگتر داشته باشه. هرچند که دنیای بازی خیلی جا برای ایده داره.چه گذشته الی. چه اون مدتی که جوئل سارا رو از دست میده تا الی رو ببینه و حتی کارکترهای دیگه. البته ناگفته نمونه این ای پی الان دست یوبی یا اکتیویژن یا مایکروسافت بود الان داشتیم نسخه ۷-۸ شو بازی میکردیم و احتمالا عنوان استراتژیکشم اومده بود:D
در ادامه ایده ام آخر شماره دو ابی با گروه فایرفلایز ارتباط برقرار کرد . جلوتر می شه در ادامه توی شماره سه الی و ابی توی یک جبهه برای رسیدن به واکسن قدم بردارند که خیلی جالب می شه و حتی یکیشون جانشو برای دیگری فدا کند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر