PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
LOUP2 همونطور که تروی بیکر صداپیشه گفت بازیی نیست که متعلق به الان باشه، ما برای اون آماده نیستیم. مثل فیلم shawshank redemption -رستگاری شاوشنگی که در زمان خودش درک نشد ولی بعدها متوجه شدن چقدر در زمان خودش پایونیر بوده و چه مباحث مهمی رو در خودش مورد سوال قرار داده . بحث سرنوشت زندانیان حبس ابد، تاثیر امید به ازادی در روح وروان انسان، عطش انسان برای رسیدن به عدالت و رهایی از ظلم و .... the last of us part 2 هم برای الان نیست مخاطب هاش اکثراً آماده نیستن مال جلوتر ه در زمان بعد ها مشخص میشه براشون که با چه شاهکاری طرف بوده اند.
برای من که مشخص شد و واقعا تجربه فراموش نشدنی بود.
یه جورایی یعنی شما هم جلوتر از فهم زمانی؟!;) چون نوشتین "بعدها مشخص میشه براشون" ولی "برای من مشخص شد!"
ولی فهم ربطی به زمان نداره خیام تو هزار سال پیش گفت"با چرخ مکن حواله که اندر ره عقل چرخ از تو هزاربار بیچاره تراست

آخرین ویرایش:

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
اگه قبول دارین که یه نفر با 30 سال سابقه گیم بازی کردن که حداقل 80 در صد گیمهای مهم رو تجربه کرده باشه میتونه صاحب نظر باشه من بهتون میگم تجربه این بازی بهترین و احساسی ترین و پراضطراب ترین تجربه گیمینگ زندگیم بوده پس اینکه یه فن کال آف بیاد بگه این بازی الکی طولانیه و فلان و بهمان احتمالا چون نتونسته یه خشاب مسلسل خالی کنه تو سر زامبی بازی و یا مجبور بوده
با جوئل و الی بشینه تو سفینه تو موزه کاست لانچ موشک !! گوش کنه(که بهترین صحنه حسی بازیه)
اومده بازی رو کوبیده .... (که احتمالا باید بشینه بجای بازی همون کوبیده با دوغش و بخوره!!) اصلا جز آمار نطر دهی به حساب نمیاد....

آخرین ویرایش:

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
پیودی‌پای ؟؟؟ اینا بر امواج سوار هستن نه دیدن چند تا مخاطب رای منفی دادن برای اینکه جذب مخاطب کنه میاد با امواج اونا همراه میشه. من اصلا این بابا رو در حد و اندازه نقد و بررسی بازی ها نمی دانم. چه کسی به نقد و بررسی این آقا گوش میده؟

دقیقا ایشون برای view بیشتر هر کاری میکنه ، اساسا نقد تو کارش نیست یه آدم عادی در این زمینه حساب میشه

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,342
نام
مهدی
اگه قبول دارین که یه نفر با 30 سال سابقه گیم بازی کردن که حداقل 80 در صد گیمهای مهم رو تجربه کرده باشه میتونه صاحب نظر باشه من بهتون میگم تجربه این بازی بهترین و احساسی ترین و پراضطراب ترین تجربه گیمینگ زندگیم بوده پس اینکه یه فن کال آف بیاد بگه این بازی الکی طولانیه و فلان وفلان احتمالا چون نتونسته یه خشاب مسلسل خالی کنه تو سر زامبی بازی و یا مجبور بوده
با جوئل و الی بشینه تو سفینه تو موزه کاست لانچ موشک !! گوش کنه(که بهترین صحنه حسی بازیه)
اومده بازی رو کوبیده .... (که احتمالا باید بشینه بجای بازی همون کوبیده با دوغش و بخوره!!) اصلا جز آمار نطر دهی به حساب نمیاد....
این صحنه ای رو که داخل اسپویل گذاشتی شاهکار بود فقط حیف که هدست نداشتم

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
یه جورایی یعنی شما هم جلوتر از فهم زمانی؟!;) چون نوشتین "بعدها مشخص میشه براشون" ولی "برای من مشخص شد!"
ولی فهم ربطی به زمان نداره خیام تو هزار سال پیش گفت"با چرخ مکن حواله که اندر ره عقل چرخ از تو هزاربار بیچاره تراست
درود
این نوشته من رو بخونید متوجه میشید منظورم چیه. اشاره من به نمرات منفی یوزرهای متاست- برای عده خاصی بله صد در صد مشخص شد و بله صد در صد انسان هایی وجود دارند که فهشمون جلوتر از زمانشون است. شما که این رو انکار نمیکنید.

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
درود
این نوشته من رو بخونید متوجه میشید منظورم چیه. اشاره من به نمرات منفی یوزرهای متاست- برای عده خاصی بله صد در صد مشخص شد و بله صد در صد انسان هایی وجود دارند که فهشمون جلوتر از زمانشون است. شما که این رو انکار نمیکنید.
به هیچ وجه:)
بسیار عالی دقیقا نقطه نظرات بنده بود

آخرین ویرایش:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
اسپویل ساده داره!
من شدیدا منتظر مستند پشت صحنه ساخت بازی هستم... فکر میکنم هنوز تایید هم نشده حتی، اما امیدوارم اگه چنین چیزی در کار باشه خیلی صادقانه (مثل جنگ و جدل شدید بارلاگ با یکی از لول دیزاینرهای GoW) همه چیو از پشت پرده نشون بدن. هرچند پروسه ساخت بازی طولانی بوده و کارشون برای تهیه مستند خوب و باکیفیت هم خودش سخت و زمان بره واقعا. :D

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
آقا نظرتون راجه به " ریبوت the last of us!!" چیه ؟؟؟ هم اینکه یه شماره 3 خیلی جالب میشه هم اینکه تو اون 20 سالی که تو بازی 1 جهش میکنه میشه کلی داستان ساخت (خودش دو سه تا بازی کامل میشه که چجوری ویروس پخش شد و ازکجا) هم اینکه الی تو بچگیهاش قبل از لفت بیهاین چکار میکرده و و.... از طرفی ناراحتی این قسمت هم با اومدن شخصیتهای اصلی جبران میشه:)
چطوره یه تویت به نیل بزنیم:D

• Like
Reactions: kamyy

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
دور اول اسکرین‌شات‌های فوتو مود رو داشته باشید:

کپچر شده بر روی خسته‌ترین کنسول PS4 که بعد از 7 سال هنوز میتونه سوپرایز کنه :D