PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Arash Ezo

کاربر سایت
Oct 11, 2011
31
آقا شما هم بعضا تو تشخیص راه اصلی بدون بازگشت و مسیر فرعی با قابلیت بازگشت به مشکل میخورید؟ /:)
من سر همین مورد دوتا اتاق رو از دست دادم NG+ باید برمشون.
مسیرهای اصلی معمولا دارای یه المان با رنگ زرد هستن

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستانی که بازیو تموم کردن و خودشون به صورت کامل تجربش کردن:
آخر بازی، بعد از دیدن ابی تو اون وضعیت و بعد از همه اتفاقاتی که از چشم اون دیدیم، بازم دوست داشتید مثل اول بازی بکشیدش و انتقام بگیرید؟ یا اینکه اینکه دیدتون کلا عوض شد و نسبت به این قضیه سرد شدید؟

• Like
Reactions: Nameless King

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
آخر بازی، بعد از دیدن ابی تو اون وضعیت و بعد از همه اتفاقاتی که از چشم اون دیدیم، بازم دوست داشتید مثل اول بازی بکشیدش و انتقام بگیرید؟ یا اینکه اینکه دیدتون کلا عوض شد و نسبت به این قضیه سرد شدید؟
با تمام اتفاقاتی که برای Abby افتاد , دوست داشتم بازم بکشمش

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
من حس کردم انقدر زجر کشیده که از مرگ بدتر بوده براش، بخاطر همین راضی شدم:D البته وقتی داشت میکشتش خیلی هم خوشحال بودم، ولی اینکه در نهایت تصمیم گرفت نکُشَتش رو هم درک میکنم.

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
یه چیزی که برام شخصیه درباره این بازی این هفت سالیه که گذشت :(
هفت سال از شروع تلو گذشت والان اینجاییم چه زود گذشت واقعا یه جوری انگار خودمونم با کاراکترا بزرگ شدیم .
دوباره جو احساسی اخر شماره یک تکرار شد اخر بازی با تنها موندن الی کلا این بازی یه حس غریب همزاد پنداری داره ولی جول زود رفت از بازی هنوز خیلی پتانسیل داشت با این حال بازم اخر بازی جو احساسیشو داشت و معلوم نیست چند سال دیگه دوباره باید صبر کنیم تا نسخه بعدی :(

• Like
Reactions: Brightman

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آقا یک سوال کسایی که بازی کردن شده مثل من صحنه ای که ابی کله دینا رو میگیره میزنه زمین انگار کله خودشون داشتن میزدن زمین هنوز هم که هنوزه اون احساس بد بعد 2 روز روشون باشه و احساس بدی داشته باشن. :|

خوب شد به این مورد اشاره کردی چون خودم یادم رفت بهش اشاره کنم. بنظر منم اون تیکه عجیب بود و از تامی بعید بود. تنها دلیلی که می‌تونم براش پیدا کنم، اینه بعد اون همه سختی که تامی برای کشتن Abby به جون خرید، نمی‌تونست قبول کنه به سرانجامی نرسه و این همه زحمتش بخاطر هیچی بوده باشه.

اتفاقا به نظر من کاملا طبیعی بود تصمیم تامی برای وقتی بود که فهمیده بود دینا نیاز داره که برگرده و حامله هستش و همگی سالم بودن نه برای وقتی که تامی یک چشش از دست داده و پاش هم یک جورایی از دست داده و هم برادرش از دست داده هم زندگیش پاشیده و الی هم قول داده که انتقام میگیره قبلش به نظر من رفتار تامی تا حدود زیادی طبیعی بود شما هم خودتون بزارین جای تامی ببین میتونی به راحتی بگزری ؟ مشخصا کلی وقت به خاطر وضعیتش کلی بد بختی کشیده مشخص نیست چه بار روانی براش داشته اون صحنه حرف دینا هم بعدش برای همین بود کلا به نظر من مشکلی نداشته و یک رفتاری بود که میتونه از هر کسی سر بزنه وقتی فشار روحی و روانی شدیدی دیده

آخرین ویرایش:

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
یه چیزی که برام شخصیه درباره این بازی این هفت سالیه که گذشت :(
هفت سال از شروع تلو گذشت والان اینجاییم چه زود گذشت واقعا یه جوری انگار خودمونم با کاراکترا بزرگ شدیم .
دوباره جو احساسی اخر شماره یک تکرار شد اخر بازی با تنها موندن الی کلا این بازی یه حس غریب همزاد پنداری داره ولی جول زود رفت از بازی هنوز خیلی پتانسیل داشت با این حال بازم اخر بازی جو احساسیشو داشت و معلوم نیست چند سال دیگه دوباره باید صبر کنیم تا نسخه بعدی :(

مهندس جسارت نشه ، شما 7 سال صبر کردی ولی ما طرفدارهای Half-Life چی بگیم که بعد 13 سال صبر یه prequel گیرمون اومد ، خودمون که بزرگ شدیم هیچی بچه هامون هم بزرگ شدن ، شانش آوردین جای ما نیستین وگرنه دق می کردین :)):)):))

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
هولی فااااکینگ‌ شت اولین رویارویی با نوع جدید infectedها. خار مادر استرس بود مخصوصا رو survivor :o
چقدر اون بخش بازی خفنه یعنی همون چیزیه که من تو یه بازی دنبالشم
بعد میگن با دوربین سوم شخص نمیشه ترسوند :))
خاک تو سرت کپ کام re باید این شکلی میشد ...
نورا کشتم توی بیمارستان . چقدر از بازی مونده ؟؟؟
اول بازی هستی

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
551
نام
REZA HECTOR
بازی تموم شد.
بازی بنظرم 110/100 نمره شه !
لست 2 فرا تر یه گیم یا حتی یه فیلم درام با احساسات آدم بازی میکرد .
من بشخصه 3 بار تویه بازی داشتم رسما گریه می کردم !
بنظرم خیلی استادانه مردن جول رو جمع کردن با اینکه من عاشق جول بودم آخر بازی دوست نداشتم Abby بمیره یا بلایی سرش بیاد ! و 100 البته دوست نداشتم بلایی هم سر الی بیاد ! با یکی از بهترین پایان های تاریخ ویدو گیم طرفیم !

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
از بعد از ظهر که بعد از اون شک پلی رو خاموش کردم دیگه اون آدم قبلی نیستم ،، الان دراز کشیدم آهنگ غمگین گوش میدم و صحنه های بازی میاد جلوی چشمم ، انگار واقعا اونجا بودم ، واقعا منقلب کننده است

Arash Ezo

کاربر سایت
Oct 11, 2011
31
تنها Entertainmentیی بود که تجربه کردم و دیدم تمام اون حس‌های تم بازی (بی‌رحمی، تاریکی و به شدت سنگینی) رو پلیر برای خودش هم حس میکرد و نه صرفا همزاد پنداری با یک یا چند شخصیت داستان

• Like
Reactions: Amin.AP and Nima

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
تنها Entertainmentیی بود که تجربه کردم و دیدم تمام اون حس‌های تم بازی (بی‌رحمی، تاریکی و به شدت سنگینی) رو پلیر برای خودش هم حس میکرد و نه صرفا همزاد پنداری با یک یا چند شخصیت داستان
دقیقا همینطوره ، اون حس تنفرت ، هر چی جلوتر می‌ره تبدیل به ندامت میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر