PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
اینقدر گریه کردم واقعا حالم خوب نیست دیگه. حتی مامانم گیر داده دیگه نمیزارم سمتش بری. واقعا حالم خوب نیست. فکر نمی‌کردم اینطوری بشم سر اون سکانس

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,542
نام
محمدرضا
به نظرم اینقد سطحی نیس . من حدس میزنم با ادامه ی داستان و انتهای داستان, قطعا دلایل ابی رو میفهمیم. قطعا سر دو راهی گیر میکنیم حتی که دوستش بداریم یا نه (اینا حدسیات منه البته). اتفاقا فک میکنم این نبوغ داستان سرایی بوده. اینکه کنترل یه شخصیتی که اولش نفرت انگیز به نظر میرسه به دست گیمر بیفته. ولی من حدس میزنم شاید در ادامه دلایلشو بفهمیم و باهاش ارتباط برقرار کنیم. من که فعلا متنفرم ازش. ببینیم چی میشه.

هر دلیلیم داشته باشه، سر دو راهیم قرار بگیرم میکشمش

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
990
نام
امیر حسین
دوستان بنظرتون دور اول را رو چه درجه سختی برم بنظرتون بهتر هس
مدیوم برو یا یه درجه قبل مدیوم (خودم مدیوم رفتم). دلیلشم اینه که توی تجربه ی اول باید لذت ببری از بازی و زیاد خودتو ازار ندی. دور دوم بزن درجه اخر یا یکی مونده به اخر

• Like
Reactions: mikael1026

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
خواهشا اگر مراحل برفی رو تموم نکردید
اخطار میدم اگر هنوز جوئل و برادرش گم نشدن و الی نرفته دنبالشون بگرده یا هنوز پیداشون نکرده
اگر هنوز الی سفر اصلیشو شروع نکرده و وارد مناطق سر سبز نشده
لطفا ادامه متن رو نخونید
وقتی شروع کردم به دیدن سریال GOT اوایلش برام یه چیز معمولی بود
تا وقتی اپیزود نهم رسید
(اسپویل اپیزود نهم سریال اگر ندیدید خواهشا نخونید خط پایینو)
وقتی تو اون اپیزود سر از بدن ند استارکی جدا شد که فکر میکردیم قرار قهرمان داستان باشه من تازه اونجا بود که فهمیدم با یک عنوان ساده رو به رو نیستم

این یه چیز متفاوته
بی رحم و بی تعارف دقیقا مثل زندگی واقعی
الانم دقیقا همین اتفاق برام تکرار شد
وقتی دیدم چه بلایی سر جوئل اومد
الان میفهمم این بازی یه چیز جدیه خیلی جدی تر از اون چیزی که تصورش رو میشه کرد
شاید این حرف مثل گناه کبیره باشه پیش شما ولی من واقعا شخصیت ابی رو دوست دارم
این شخصیت اومده که خیلی چیزا رو تغییر بده
نمیدونم چه کینه ای داشت از جوئل شاید داستان برمیگرده به کشتار آخر قسمت اول شایدم سورپرایز دیگه ای در کاره
ولی هر چیزی که هست این بازی تلخه درست مثل واقعیت
این آنچارتد نیست که دلمون قرص باشه هیچ اتفاقی برای نیتن دریک نمیوفته
این The last of usـه ، دنیایی که هیچ کسی درش در امان نیست. دقیقا مثل دنیای واقعی ما

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
دوستان بنظرتون دور اول را رو چه درجه سختی برم بنظرتون بهتر هس
اصلا به فکر هارد و سوروایور نباش، منم یه کم برم جلوتر ممکنه درجه سختی رو بیارم پایین

مثل نسخه اول و بقیه بازیا اینطوری نیست که وقتی با یکی درگیری بقیه وایسن نگاه کنن.. وقتی یه رانر گرفتتون و تند تند مربع میزنی، یه کلیکر میاد متجاوز میشه بهتون و هیچ کاریم از دستتون بر نمیاد

تا قلق بازی دستتون نیومده، روی نرمال به نظر من بهتره

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
یه پیشنهاد خیلی جدی برای دوستانی که دارن رو درجه سختی بالا اللخصوص Survivor میرن
اگر خیلی زیاد اهل گشتن محیط اطراف نیستید
اگر نقطه به نقطه مپ رو عادت ندارید بگردید و خوره لوت کردن نیستید
حتما تو تنظیمات درجه سختی گزینه Resources رو بیارید رو حالت Light یا حتی Very Light

• Like
Reactions: kamyy

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
قرار بود شب بازی کنم، ولی نمی زارید که! استارت کردم، بعضی دوستانم پ خ دادن که بحثو گفتگو کنیم در مورد 3 ساعت گذشته از بازی، کنجکاوم کردن ببینم داستان چیه که هنوز شروع نکرده می خوان باهام در موردش گفتگو کنن.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
خب اینکه چقدر بازی خفنه که اصلا نیازی نیست من حرفی بزنم ...
گرافیک و انیمشن کاملا نسل بعدی و حیرت انگیز
گیمپلی بسیار بهتر و رَوون تر از نسخه ی اول
صدا و موسیقی شگفت انگیز
اتمسفر و محیط بسیار گیرا و جذاب

و اما :
خب جوئل توسط کسی که نصف بازی کنترلش میکردیم و توسط خود جوئل نجات داده شد کشته میشه و مشخص شد که چرا این بازی اینقدر هیتر داره .
ببخشید اینقدر صریح میگم ، ولی برای او دسته از افرادی متاسفم که نمیتونن درک کنن این خفن ترین ایده ای بود که میشد باهاش Part II رو ساخت و متاسفم برای کسایی که ویدیوگیم براشون به یه سرگرمیه سطحی و بچه گانه خلاصه میشه . من 7 - 8 سالم بود خودم رو جای Rambo و Terminator و ... میذاشتم و اصلا درک نمیکردم که مثلا توی یه فیلم قهرمان کشته بشه و اگه این اتفاق میفتاد احتمالا میرفتم تو اتاقم و گریه میکردم ! الانم حکایت یه سری هست که قهرمانشون کشته شده و دیگه بازی براشون ارزش نداره .
متاسفانه یا خوشبختانه این بازی فراتر از سطح درک خیلیاست و من بسیار احساس خوبی دارم که جزء این دسته از افراد سطحی نگر نیستم و میتونم از این داستان خاص و منحصربفرد لذت ببرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر