PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,076
نام
AmiR
اگه بازی رو شروع نکردین یا اوایل بازی هستین اصلا اسپویل رو باز نکنین
بعد از اپنینگ فوق العاده اینجا میفهمیم که تریلر ها جواب داده و کاملا مارو از داستان اصلی منحرف کرده دینا خانوم هم کسی نیست که الی برای اون میره دنبال انتقام:(
آره پیداش شد تو برف ها که ای کاش پیدا نمیشد!
یعنی اونه؟ (he) :( پس اونجایی که الی ریونج رو شروع کرده اون میاد از پشت الی رو میگیره و ... که تو اون تریلر رونمایی از جوئل بود پس چی؟ در کل :(

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
680
نام
امیرحسین
خوب منم به عنوان کسی که مقداری طرفداره ایکسباکسه :Dچه نسل قبلی چه این نسل مجبورم اواخر نسل کنسول سونی جور کنم و حسرت به دل از بازی های انحصاری سونی از دنیا نرم :-":Dاین سونی واقعن به فکر جیب ما ایکسباکس فن ها نیست :D
خوب از صبح قفلی زدم رو بازی واقعن لذت بخشه بیشتر لحظاتش بخش صداگذاری گان پلی گرافیک و جزعیات و..... هر گیمری باید این بازی رو تجربه کنه
خوب بریم سر داستان بازی واقعن دلم برای جوعل سوخت شخصیت اصلی نسخه اول که انقدر باهاش خاطره داشتیم، تو این نسخه انقدر مظلوم واقع شدش از برخورد سرد الی باهاش تا نحوه کشته شدن نامردونش توسط او ابی گور به گور شده #-o جالبه ابی رو یه صحنه جوعل نجاتم میده:( ای عوف بر تو باد نیل دراکمن=((:D با اون شخصیت ابی هم هنوز کنار نیومدم ولی از اونطرف دینا شخصیت جالبی داره :D
دقیقا الی چرا انقدر سرد برخورد میکرد با جول؟ در حالی که معلومه هنوزم واقعا دوسش داره، نفهمیدم من.
صحنه مرگ جول هم واقعا دردناک بود:( امیدوارم تک تک اعضای این گروه به دست الی زجرکش بشن، مخصوصا اون ابی:| بدبخت نجاتت دادن:|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Gunners Trust

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,671
نام
سهيل
خب سه ساعتی بازی کردم. تا اینجا واقعا میتونم بگم بازی Tension و سنگینی خاصی داره. گرافیک بازی عالیه در یک کلام و بعضی جاها فوق العاده میشه. به خصوص محیط جنگلی.

گان پلی هم خیلی تا اینجا من واردش نشدم چون مخفی کار رفتم ولی همون اندازه کم هم عالی بوده.

اما

کشته شدن جول نابودم کرد. اصلا بعدش کلا مغزم هنگ کرده. فقط تسکین میدم به خودم جلوتر یک حقه ای چیزی هست این زنده است

• Like
Reactions: last of amir

Alireza717

Gold User
Aug 12, 2016
1,533
آره پیداش شد تو برف ها که ای کاش پیدا نمیشد!
یعنی اونه؟ (he) :( پس اونجایی که الی ریونج رو شروع کرده اون میاد از پشت الی رو میگیره و ... که تو اون تریلر رونمایی از جوئل بود پس چی؟ در کل :(
از اون حرکات مارولی زدن هیچ کدوم از تریلر ها داستان واقعی رو نشون نمیدن

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,026
حاجی پرام :D

اسباب بازی سم =((

The Last of Us™ Part II_20200619113207.jpg

برف ها دقیقاً مثل پشم های ما موقع پلی دادنش میریزه :o:D

1.gif

• Like
Reactions: blak and Alireza717

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,076
نام
AmiR
دقیقا الی چرا انقدر سرد برخورد میکرد با جول؟ در حالی که معلومه هنوزم واقعا دوسش داره، نفهمیدم من.
صحنه مرگ جول هم واقعا دردناک بود:( امیدوارم تک تک اعضای این گروه به دست الی زجرکش بشن، مخصوصا اون ابی:| بدبخت نجاتت دادن:|
داداش من از ۸ و نیمه داشتم بازی میکردم چرا اون رو اسپویل کردی؟!!! بعد میشه ۳ ساعت ؟ :| الان چی بهت بگم؟ همش در حال دویدن بودی تو بازی؟

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
من منتظرم تا فردا سی دیش دستم برسه ، امروز برام پستش کردن از بانکوک تا برسه دستم ۲۴ ساعت میکشه
۱ روز‌دیگه هم باید برای بازی کردنش صبر کنم ولی ارزشش داره بازی رو و 1,134,000 خریدم‌تمومش کردم کمتر ار ۵ ساعت میفروشم نهایتش ۲۰۰ تومن کمتر
1890 بات خریدم بعد میفروشم 1700 بات رو‌هوا میخرن اینجا
پول ایران پهن گاو ارزش نداره تو جهان ، بد بختترین ملت جهانیم

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Amir...66

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
والا ps4 من که ساکت تر از همیشه است، نمیدونم منتقد واشنگتن پست چی تو فنش گیر کرده بود...

حتی صدا کنسول سر Tales of berseria هم که بازی می‌کردم بیشتر از این بود
جالبه pspro منم اصلا صدای عجیب غریبی نداره اونجور که میگفتن

• Like
Reactions: db07

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,039
نام
مازیار
فقط حضرات کلیکر

کلیکره پشت پیش خون بود گفتم بهترین فرصته، تیر زدم، یهو از پیش خون اومد بالا... حاجی پشمام، قرار نبود همچین بشه... دیوانه وار سه چهار تا تیر شلیک کردم به سرش بازی میومد جلو... خودم رو آماده کردم بمیرم... تیر آخر چند سانتی افتاد... کلا کلیکرا که نزدیکت ن میشن خود به خود استرسی میشید

مکانیزم مخفی کاری کلیکرا کلا تغییر کرده، نمی‌تونید بگید این کار رو میکنم غافلگیر میکنم.. سریع متوجه میشن کجایید

• Like
Reactions: Pedram ag and AM!R

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
چند روز پیش یکی از فروشنده ها نسخه ی اسپشال ادیشن رو بهم ۲۸۰۰ قیمت داد برق از سرم پرید، این که از اون هم بدتره!!!

اسپیشال ادیشن به پول ایران میشه 1,627,450 تومن فقط مشکل پست هستش تو این وظعیت کرونایی
2690 بات قیمتش اینجا

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,028
نام
امیر حسین
تف به ذات ابی، حرومزاده
به نظرم اینقد سطحی نیس . من حدس میزنم با ادامه ی داستان و انتهای داستان, قطعا دلایل ابی رو میفهمیم. قطعا سر دو راهی گیر میکنیم حتی که دوستش بداریم یا نه (اینا حدسیات منه البته). اتفاقا فک میکنم این نبوغ داستان سرایی بوده. اینکه کنترل یه شخصیتی که اولش نفرت انگیز به نظر میرسه به دست گیمر بیفته. ولی من حدس میزنم شاید در ادامه دلایلشو بفهمیم و باهاش ارتباط برقرار کنیم. من که فعلا متنفرم ازش. ببینیم چی میشه.

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
زنگ زدم یه فروشگاه طرف گفت چندساعت دیگه میاریم . بعد گفتم چند ؟ گفتش بین 2 تا 2500 .
خلاصه الان که فکر میکنم میبینم بازیش خیلی قشنگ هم نیست :D:D:D

اگه مشکل کرونا نبود و مسافر میتونست بره بیاد میدادم براتون بیاره ایران تا پول مفت ندین به کلاه بردار های وطنی

الان مرزا بسته رفت و امد ممنوع

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر