PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
من خیلی دلم میخواد حرف بزنم ولی نمیتونم
حالا میفهمم منتقدا چی میگفتن
فقط به یه جمله بسنده میکنم : از همین الان دلم شور میزنه بعد این بازی دیگه مگه میشه رفت سراغ بازی دیگه ای ؟
حقیقتا با یک شاهکار طرفیم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,039
نام
مازیار
نیم ساعت تو برفا دویدم و ده دقیقه ام تماشاشون کردم.. حی یکیشون پاک نشد...

اون یخای بغل رودخونه،
اون رفایی که رو درختا میریزه

آخه مگه مجبورید خودتون رو آنقدر اذیت کنید ....

حضرات کلیکر همچنان با صلابت، پر قدرت و ترسناک...

Amir...66

کاربر سایت
Nov 18, 2018
38
دوستان من امروز فهمیدم به سندروم ذهن بیقرار مبتلا شدم?
حیفم میاد بازی کنم برم جلو که مبادا یه روزی تمومش کنم...کلا یه ساعتی بازی کردم اومدم یه سیگار بکشم بشوره ببره?
تنها بازی که همچین حسیو در موردش داشتم rdr2 بوده ولی بازم نه به این اندازه

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,151
نام
davood
دوستان کسی راه حلی برای جلو بردن داره لامصب جوری که ادم دلش میخواد فقط بگرده الی ببینه و خیره بشه تو محیط فکر کنم اینجوری یه چند ماه مشغولشم موندم با چه امیدی برم سراغ بغیه بازی بخصوص شوتر سوم شخص

• Like
  • Smile
Reactions: kamyy and beh1382

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,199
نام
Amir
دوستان من امروز فهمیدم به سندروم ذهن بیقرار مبتلا شدم?
حیفم میاد بازی کنم برم جلو که مبادا یه روزی تمومش کنم...کلا یه ساعتی بازی کردم اومدم یه سیگار بکشم بشوره ببره?
تنها بازی که همچین حسیو در موردش داشتم rdr2 بوده ولی بازم نه به این اندازه
منم یکم رفتم جلو سریع اومدم بیرون که مبادا زود برم و زود تموم شه. نمیخوام این حس رو از بین ببرم واقعا‌.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,076
نام
AmiR
فک کنم کنسول ذوب بشه تا تمومش کنم صدای ایرباس ۳۷۰ میده :))

پ.ن: البته فت ۷ ساله دارم
من پرو دارم ، با اینکه HDR و رزولیشن ۱۴۴۰ هستش و این همه جزئیات داره رندر میشه ، اصلا اونطوری که تو بوق و کرنا کرده بودن نیست اصلا، خیلی معمولی هستش و خیلی وقتا دور پایین و کند فن هستش.
واقعا بازی بهینه هستش .
چندتا شات گرفتم فعلا وقت کنم می ذارم.
میز آپگرید واقعا گرافیک خفنی داره مخصوصا جزئیات گان ها و سنگینی فیزیکشون.

Alireza717

Gold User
Aug 12, 2016
1,533
اگه بازی رو شروع نکردین یا اوایل بازی هستین اصلا اسپویل رو باز نکنین
بعد از اپنینگ فوق العاده اینجا میفهمیم که تریلر ها جواب داده و کاملا مارو از داستان اصلی منحرف کرده دینا خانوم هم کسی نیست که الی برای اون میره دنبال انتقام:(

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
خوب منم به عنوان کسی که مقداری طرفداره ایکسباکسه :Dچه نسل قبلی چه این نسل مجبورم اواخر نسل کنسول سونی جور کنم و حسرت به دل از بازی های انحصاری سونی از دنیا نرم :-":Dاین سونی واقعن به فکر جیب ما ایکسباکس فن ها نیست :D
خوب از صبح قفلی زدم رو بازی واقعن لذت بخشه بیشتر لحظاتش بخش صداگذاری گان پلی گرافیک و جزعیات و..... هر گیمری باید این بازی رو تجربه کنه
خوب بریم سر داستان بازی واقعن دلم برای جوعل سوخت شخصیت اصلی نسخه اول که انقدر باهاش خاطره داشتیم، تو این نسخه انقدر مظلوم واقع شدش از برخورد سرد الی باهاش تا نحوه کشته شدن نامردونش توسط او ابی گور به گور شده #-o جالبه ابی رو یه صحنه جوعل نجاتم میده:( ای عوف بر تو باد نیل دراکمن=((:D با اون شخصیت ابی هم هنوز کنار نیومدم ولی از اونطرف دینا شخصیت جالبی داره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر