PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
به نظر من واقعا شایسته عنوان game of the generation هست. واقعا ادمو تو دوراهی گشتن تو بازی و ادامه سریعتر برای پیش بردن داستان قرار میده.
موندم اینا رو ps5 چی میخوان بسازن

• Like
Reactions: only sony

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
علی بازی به همون اندازه که فن داره ۴ برابرش هیتر مایکرو فن و غیره داره که ندید میان نمره پایین رد میکنن اول کار
شما بری ببینی طرف تا امبارگو برداشته میشه مثلا ۱ داده
کی وقت کرد بازی کرد اصلا!؟
این قضیه چندین بار سر فیلم و سریال های imdb اتفاق افتاده
پس چیز عجیبی نیست

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
واقعا دنیا رو نمیدونم، ولی من خودم برای بازی آماده نبودم... جدا از هیجان و تنش بالای بازی و سنگینی گیم پلی.. فکر کن این رو به ایداپتیو تریگر های دوال سنس منتقل کنن، قشنگ مثل باشگاه میشه....

اون قدم های سنگین الی تو بعد از ظهر زمستونی سنگینیش‌ رو روی شونه ها و دلم حس میکردم...

بازی اصلا ماوراییه، تا اینجا

ببینیم بعدش چی میشه

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
بچه ها لطفا یکی جواب بده سوال من رو 2 بار پرسیدم برام مهم هست

من نسخه دیجیتالی رو تهیه کنم بعد از اتمام بازی میتونم بفروشم به فرد دیگه ای یا خیر ؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بچه ها لطفا یکی جواب بده سوال من رو 2 بار پرسیدم برام مهم هست

من نسخه دیجیتالی رو تهیه کنم بعد از اتمام بازی میتونم بفروشم به فرد دیگه ای یا خیر ؟
اگه روی اکانت که فقط tlou روش خریداری شده، بله... میتونید بفروشید

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
دوستان بیاید بگید ک من کنسول معمولی و فت دارم، آیا جزئیات گرافیکی برای نسخه عادی کنسول دانگرید شده؟ آیا اگه Pro می‌داشتم خیلی تفاوت داشت بازی؟ خیلی همش از اول سال 95 غصه میخوردم ک پرو 1800 بود و من اینو خریدم 1300

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
نمرات 0 رو فقط به هیترا نزنید هیترا که جدان ولی(اسپویل اساسی هرکی 3 ساعت اولو بازی نکرده باز نکنه)
با اتفاقی که تو بازی میفته و کسی که ملت عاشقشن اینجوری میمیره طبیعی این 0 ها چندتا از رفیقا خود منم همین الان صفر دادن به بازی :D:|

• Like
Reactions: Nameless King

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
تا ته بازی برید بعد قضاوت کنید

تا ته بازی هم بری و برگردی باز در اصل ماجرا توفیری نمیکنه، این یوزر اسکورهای فوق پایین ربطی به خود بازی نداره،مسلما هنوز یه روز از ریلیز بازی نگذشته ملت بازی رو تموم نکردن و تا آخر نرفتن که بخوایم نتیجه بگیریم خود بازی باعث شده یه سری نمره پایین بدن، تازه به فرض که این تز درست باشه باید با یه یوزر اسکور در بدترین حالت متوسط روبرو بشیم، یه سری حال کنن نمره بالا بدن و یه سری هم 1 2، مخلص کلام این نمرات پایین اتوماتیک وار توسط هیترها داده میشه. تجسمی از آخرین به در و دیوار کوبیدن هاشونه و به هیچ ور هیچ کسی هم نیست.

یعنی ساده تر بگم این یوزر اسکور پایین در زیست اثر نیست:D

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
606
دوستان بیاید بگید ک من کنسول معمولی و فت دارم، آیا جزئیات گرافیکی برای نسخه عادی کنسول دانگرید شده؟ آیا اگه Pro می‌داشتم خیلی تفاوت داشت بازی؟ خیلی همش از اول سال 95 غصه میخوردم ک پرو 1800 بود و من اینو خریدم 1300
طبق چیزی که digital foundry گفت تو این بازی تفاوت فقط در رزولوشن هست که پرو 1440p اجرا میکنه و معمولی 1080 جزئیات یکی هستن

shahram nvidia

کاربر سایت
Oct 29, 2007
101
نام
شهرام
این تصویر رو ببینید . یک جمله با چندین نام کاربری نوشته شده . حداقل با ۲۰ نام کاربری مختلف این جمله رو فرستادن . و نمونه های مشابه دیگه

Attachments

• 029FF532-4E6B-4F99-9EED-A9C334590EE9.jpeg
    029FF532-4E6B-4F99-9EED-A9C334590EE9.jpeg
    136.8 KB · مشاهده: 70

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
تا ته بازی برید بعد قضاوت کنید

نگاه زاینده رود ما آنقدر طبیعی نیست که این روده هست...

مدیوم اشتباهی رو برای سرگرمی انتخاب کردید...

باید ویدئو بزارم تا کیفیت اصلی رو ببنید، ولی خب عکس میزارم که منظور رو برسونم

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
تا ته بازی هم بری و برگردی باز در اصل ماجرا توفیری نمیکنه، این یوزر اسکورهای فوق پایین ربطی به خود بازی نداره،مسلما هنوز یه روز از ریلیز بازی نگذشته ملت بازی رو تموم نکردن و تا آخر نرفتن که بخوایم نتیجه بگیریم خود بازی باعث شده یه سری نمره پایین بدن، تازه به فرض که این تز درست باشه باید با یه یوزر اسکور در بدترین حالت متوسط روبرو بشیم، یه سری حال کنن نمره بالا بدن و یه سری هم 1 2، مخلص کلام این نمرات پایین اتوماتیک وار توسط هیترها داده میشه. تجسمی از آخرین به در و دیوار کوبیدن هاشونه و به هیچ ور هیچ کسی هم نیست.

یعنی ساده تر بگم این یوزر اسکور پایین در زیست اثر نیست:D
ماکان من واقعا نمی‌خوام بحث کنم.الان یوزر اسکور tlou1 را دیدم. روی هر دو پلتفرم ۹۱ هست.از ۹۵۰۰ رای
این ۳.۳ از ۳۵۰۰ رای
چیزی هم که دیدم و خواندم و شنیدم بازی نه اون بازی فضایی هست که انتظارش می رفت نه درکمن تونسته داستان بازیو درست دربیاره.
جذابیت اصلی تلو هم به داستانشه.که اینجا خب، خبری نیست مثل اینکه.
اگر تا ته بازی رفتی و خب خوشت اومد ،خیلی هم خوب. اگه هم نه مثل خیلیا معتقد بودی که داستان بازی سوای مثلا فلان اتفاق و بهمان اتفاق با منطق جور در نمیاد و مشکل داره که خب ،منتظر خوندن نظرت هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر