PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,062
نام
AmiR
این تصویر رو ببینید . یک جمله با چندین نام کاربری نوشته شده . حداقل با ۲۰ نام کاربری مختلف این جمله رو فرستادن . و نمونه های مشابه دیگه
نه تا آخر بازی کنیم ما هم هم نظر این فیکا و خس و خاشاک میشیم :))

shahram nvidia

کاربر سایت
Oct 29, 2007
101
نام
شهرام
من که هنوز موفق به خرید بازی نشدم ولی دوست دارم داستان بازی مثل game of thrones به هیچ شخصیتی روی خوش نشون داده نشده ? اخرالزمان رو چ به خوشحالی . بایدمصیبت زیاد همراهش باشه ?

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
ماکان من واقعا نمی‌خوام بحث کنم.الان یوزر اسکور tlou1 را دیدم. روی هر دو پلتفرم ۹۱ هست.از ۹۵۰۰ رای
این ۳.۳ از ۳۵۰۰ رای
چیزی هم که دیدم و خواندم و شنیدم بازی نه اون بازی فضایی هست که انتظارش می رفت نه درکمن تونسته داستان بازیو درست دربیاره.
جذابیت اصلی تلو هم به داستانشه.که اینجا خب، خبری نیست مثل اینکه.
اگر تا ته بازی رفتی و خب خوشت اومد ،خیلی هم خوب. اگه هم نه مثل خیلیا معتقد بودی که داستان بازی سوای مثلا فلان اتفاق و بهمان اتفاق با منطق جور در نمیاد و مشکل داره که خب ،منتظر خوندن نظرت هستم
یه بار سر فاینال فانتزی ۱۵ همچین حرکتی زدی،گند زدی به تاپیک بازی و دهن یه فروم رو سرویس کردی. الانم باز اومدی سر این بازی همچین حرکتی میزنی.طرف دستش به بازی نخورده ادعای منتقدی هم میکنه تازه. یه چیزی هم میگی تریپ مظلوم نمایی بر میدارن :-j
——-
تو این ۵ ساعتی که زدم تقریبا میشه گفت از هر لحاظ پیشرفت داشته نسبت به نسخه اول. مخصوصا تو مقوله لول دیزاین ،گان پلی و انیمیشن قابل مقایسه نیستن

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
بازی کردن چی شد پس ؟ :|
منتقدا همشون احمق بودن نفهمیدن بازی یه بازی معمولی با یه داستان آشغال ؟
ارجاع میدم به متال گیر سالید ۵: فنتوم پین

پ.ن: امیدوارم کسی فکر نکنه من هیترم اومدم جو تاپیک را بهم بریزم. فن سونیم .تو فروم هم به اندازه کافی شناخته شده هستم.

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285

پ.ن: امیدوارم کسی فکر نکنه من هیترم اومدم جو تاپیک را بهم بریزم. فن سونیم .تو فروم هم به اندازه کافی شناخته شده هستم.
چیو ارجاع میدی به متال گیر؟
مگه بازی کردی داری با قاطعیت سرو ته بازیو میبندی ؟
یا شایدم باید براساس یوزر اسکور بازیارو قضاوت کرد؟

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
یه بار سر فاینال فانتزی ۱۵ همچین حرکتی زدی،گند زدی به تاپیک بازی و دهن یه فروم رو سرویس کردی. الانم باز اومدی سر این بازی همچین حرکتی میزنی.طرف دستش به بازی نخورده ادعای منتقدی هم میکنه تازه. یه چیزی هم میگی تریپ مظلوم نمایی بر میدارن :-j
——-
تو این ۵ ساعتی که زدم تقریبا میشه گفت از هر لحاظ پیشرفت داشته نسبت به نسخه اول. مخصوصا تو مقوله لول دیزاین ،گان پلی و انیمیشن قابل مقایسه نیستن
اوه اوه ببخشید که اومدم از بازی مورد علاقه شما انتقاد کردم. نمیدوستم باید بیام به زور به به چه چه کنم.
البته من واقعا دلیلی نمیبینم با شما بحثی بکنم. شما سنگ پایی هست برا خودت. در مورد ۱۵ هم ببخشید نمیدونستم نمیتونم از یه بازی به شدت مورد انتظارم که شب و روز منتظر عرضش بودم و از قضا افتضاح مطلق و داگ ش*ت از اب در اومده بدون اسپویل کردن انتقاد کنم.دفعه از شما اجازه میگیرم.

و دقیقا چه گندی زدم؟ مجبورت کردن کامنتای منو بخونی؟ بلاک کن یا رد شو برو. مطمین باش منو خیلی خوشحال می کنی.
جایز هم نمی بینم تاپیک بیشتر ازز این منحرف بشه.

چیو ارجاع میدی به متال گیر؟
مگه بازی کردی داری با قاطعیت سرو ته بازیو میبندی ؟
یا شایدم باید براساس یوزر اسکور بازیارو قضاوت کرد؟
خوبه گفتم نمیخوام بحث کنم با کسی. شما وقتی بازیو تموم کردی.اگه دوست داشتی و لذت بردی بیا نظرت را بگو اگه هم که نه خوشحال میشم به شخصه نظرت را بدونم.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
ارجاعت میدم یکی دوتا نقد درست حسابی بخونی از سایتهای نقد فیلم که داستان براشون در اولویت قرار داره .

The Last of Us Part II Redefines the Horror Video Game Experience | Video Games | Roger Ebert

Video game sequels, like movie sequels, are often designed in a way that merely gives the potential buyer more of what they liked the first time. There are rare creative projects—Christopher Nolan’s “The Dark Knight,” for example—in which it feels like a team is unwilling to merely duplicate success, and are attempting to build on the foundation of the first experience. This game deserves that comparison. In every way, “The Last of Us Part II” is a major achievement, a masterpiece of a game that one would be tempted to say sets a new standard for the horror game experience, but that would imply that others could possibly live up to it. "
اگه بخوای چندین نمونه از این نقدا برات میارم. اینقدر زیادن که حسابش از دستمون در رفته.

shahram nvidia

کاربر سایت
Oct 29, 2007
101
نام
شهرام
من به شخصه هیچوقت نه به نمرات منتقدا توجه کردم نه به یوزر اسکور.. باید خودم شخصا یه بازیو تجربه کنم و نمرات واسم مهم نیس چون هرکسی براساس سلیقه خودش نظر میده.

• Like
Reactions: (STALKER)

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
من نمیدونم دوستان مگه یه هفتس گیمر شدن؟ این مدیوم اینجوریه که فقط باید خودت تجربش کنی تا بتونی راجع بهش نظر بدی. حتی بشینی کلشم رو یوتوب ببینی نمیتونی حتی راجع به داستان نظر بدی. بعدشم دلیلی نمیبینم کسی که از بازی خوشش نمیاد روز ریلیز بازی بیاد درافشانی کنه تو فرومش. کاش یه تاپیک هیتر های لست هم میزدن اینا میرفتن اونجا باهم دیگه ترول میکردن اروم میشدن در جواب ازادی بیان هم باید بگم
Fu** the democracy

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
ارجاعت میدم یکی دوتا نقد درست حسابی بخونی از سایتهای نقد فیلم که داستان براشون در اولویت قرار داره .

اگه بخوای چندین نمونه از این نقدا برات میارم. اینقدر زیادن که حسابش از دستمون در رفته.
آخه نظر ایشون چه اهمیتی داره تا وقتی نظر جک انلی اسپسنر با 80 تا اکانت تو متا هست :(

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
ماکان من واقعا نمی‌خوام بحث کنم.الان یوزر اسکور tlou1 را دیدم. روی هر دو پلتفرم ۹۱ هست.از ۹۵۰۰ رای
این ۳.۳ از ۳۵۰۰ رای
چیزی هم که دیدم و خواندم و شنیدم بازی نه اون بازی فضایی هست که انتظارش می رفت نه درکمن تونسته داستان بازیو درست دربیاره.
جذابیت اصلی تلو هم به داستانشه.که اینجا خب، خبری نیست مثل اینکه.
اگر تا ته بازی رفتی و خب خوشت اومد ،خیلی هم خوب. اگه هم نه مثل خیلیا معتقد بودی که داستان بازی سوای مثلا فلان اتفاق و بهمان اتفاق با منطق جور در نمیاد و مشکل داره که خب ،منتظر خوندن نظرت هستم
آقا شما تاته رفتی داستانو ؟؟
چه جوری اینقدر قاطع از یوزر اسکور صفر حمایت میکنی؟
اصلا شما راست میگی این بازی آشغاله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر