PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
ارجاعت میدم یکی دوتا نقد درست حسابی بخونی از سایتهای نقد فیلم که داستان براشون در اولویت قرار داره .

اگه بخوای چندین نمونه از این نقدا برات میارم. اینقدر زیادن که حسابش از دستمون در رفته.
اینا مهم نیست. مهم نظر یک رندوم گای و برداشتش از ویدئوهای یوتیوب و داگ شت بودن یک بازی با میانگین 95/100 هست rofl

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
عجب گیری کردیما. اصلا اقا شما به زور درست میگید. بازی عالی و بی نقصه . امیدوارم براتون همینطور باشه واقعا .اما نظر من این نیست. تمام

آره عزیزم شما با نظرت خوش باش بزار اونایی که بازی میکنن راحت باشن نه اونا که یوزر اسکور میبینن

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
بازم میگم که این یوزر اسکوری که‌ میبینید ‏نشون میده لشگرکشی مجازی فقط در ایران نیست و همه جای دنیا ...خل یافت میشه
اگرنه کدوم ادم عاقلی به این بازی کمتر از امثال فال اوت ۷۶ نمره میده؟:-"

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
بازم میگم که این یوزر اسکوری که‌ میبینید ‏نشون میده لشگرکشی مجازی فقط در ایران نیست و همه جای دنیا ...خل یافت میشه
اگرنه کدوم ادم عاقلی به این بازی کمتر از امثال فال اوت ۷۶ نمره میده؟:-"

آخه اصلا یوزر اسکور مهم نیست موضوع یه عده ای هستن که بر مبنای این یوزر اسکور حکم میدن و عجیب هم پافشاری میکنن رو حکمشون
طرف اصلا بازی نکرده حکم میده ، خدایا چه جوری ؟؟؟

• Like
Reactions: only sony

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
متاسفانه یا خوشبختانه این بازی فراتر از سطح درک خیلیاست و من بسیار احساس خوبی دارم که جزء این دسته از افراد سطحی نگر نیستم و میتونم از این داستان خاص و منحصربفرد لذت ببرم.
اووف این جمله مدیر انجمن خوندم اصلا طرز فکرم عوض شد کلا منو متحول کردی مدیر دمت گرم:|:D
چقدر اینجا ادمای سطحی نگر داشتیم و از اون سمتش چقدر ادمای خاص و روشن فکر اوففف:D

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اسپویلر چپتر اول بازی
نمیدونم چی بگم حالمون خرابه
برا منی که جوئل همه چیز بود الان فقط Every Last One of Them
فعلا که نمیتونم ادامه بدم بازیو از لحاظ عاطفی تا بعد ببینیم چی میشه

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
کسایی که داستان بازی براشون اسپویل نشده به نظرم صبر کنن تا انتها بازی را تموم کنن بعد اگر مطابق انتظاراتشون نبود اون موقع نقد به نظرم مشکلی نداره.

خودم هم الان تقریبا 5 ساعت را رد کردم. واقعا لذت دارم میبرم. در مورد داستان نمیخام زود قضاوت کنم چون باید کل تابلو را ببینی نظر بدی.

و اینکه من روی Medium میرم هم مهمات کم پیدا میشه و چلنجینگه بازی، حالا درجه سختی بالاتر را نمیدونم ولی حس میکنم دفعه اول سخت باشه.

پ.ن : به خاطر بازی بهم توهین نکنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر