The Last of Us Part II

کدام نسخه را ترجیح می دهید؟

• The Last of Us

• The Last of Us Part II

Results are only viewable after voting.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
16,171
نام
امیر حسین
WARNING

لطفا به موارد زیر دقت کنید
هر گونه توضیح در مورد داستان، کرکترها، تعداد چپتر ها، تعداد فصول باید داخل اسپویلر قرار بگیره و حتما تگ اسپویلر هم توضیح داشته باشه.
سورپرایزهای گیمپلی هم اسپویل محسوب میشه و باید مورد بالا رعایت بشه.
احساسات خودتون در مورد داستان بازی رو کنترل کنید که باعث نشه نکته ای رو اسپویل کنید.

استفاده از ایموجی در توضیح قسمتی از بازی هم میتونه منجر به اسپویل بشه در نتیجه این مورد هم کنترل کنید.

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
12,146
نام
مازیار
دوستان بنظرتون دور اول را رو چه درجه سختی برم بنظرتون بهتر هس
اصلا به فکر هارد و سوروایور نباش، منم یه کم برم جلوتر ممکنه درجه سختی رو بیارم پایین

مثل نسخه اول و بقیه بازیا اینطوری نیست که وقتی با یکی درگیری بقیه وایسن نگاه کنن.. وقتی یه رانر گرفتتون و تند تند مربع میزنی، یه کلیکر میاد متجاوز میشه بهتون و هیچ کاریم از دستتون بر نمیاد

تا قلق بازی دستتون نیومده، روی نرمال به نظر من بهتره

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,337
من کلا دستگاه خاموش کردم نابود شدم رفت خیلی حیوونی بود خیلی فقط دلم این بی شرفو تیکه تیکه کنم

• Like
Reactions: Love Console

Horror

Valar Morghulis
Gold User
Mar 16, 2010
3,861
نام
Mohammad
یه پیشنهاد خیلی جدی برای دوستانی که دارن رو درجه سختی بالا اللخصوص Survivor میرن
اگر خیلی زیاد اهل گشتن محیط اطراف نیستید
اگر نقطه به نقطه مپ رو عادت ندارید بگردید و خوره لوت کردن نیستید
حتما تو تنظیمات درجه سختی گزینه Resources رو بیارید رو حالت Light یا حتی Very Light

• Like
Reactions: kamyy

.Amirone

ソニー株式会社
Gold User
Oct 1, 2009
4,308
قرار بود شب بازی کنم، ولی نمی زارید که! استارت کردم، بعضی دوستانم پ خ دادن که بحثو گفتگو کنیم در مورد 3 ساعت گذشته از بازی، کنجکاوم کردن ببینم داستان چیه که هنوز شروع نکرده می خوان باهام در موردش گفتگو کنن.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
6,965
نام
نیما
خب اینکه چقدر بازی خفنه که اصلا نیازی نیست من حرفی بزنم ...
گرافیک و انیمشن کاملا نسل بعدی و حیرت انگیز
گیمپلی بسیار بهتر و رَوون تر از نسخه ی اول
صدا و موسیقی شگفت انگیز
اتمسفر و محیط بسیار گیرا و جذاب

و اما :
خب جوئل توسط کسی که نصف بازی کنترلش میکردیم و توسط خود جوئل نجات داده شد کشته میشه و مشخص شد که چرا این بازی اینقدر هیتر داره .
ببخشید اینقدر صریح میگم ، ولی برای او دسته از افرادی متاسفم که نمیتونن درک کنن این خفن ترین ایده ای بود که میشد باهاش Part II رو ساخت و متاسفم برای کسایی که ویدیوگیم براشون به یه سرگرمیه سطحی و بچه گانه خلاصه میشه . من 7 - 8 سالم بود خودم رو جای Rambo و Terminator و ... میذاشتم و اصلا درک نمیکردم که مثلا توی یه فیلم قهرمان کشته بشه و اگه این اتفاق میفتاد احتمالا میرفتم تو اتاقم و گریه میکردم ! الانم حکایت یه سری هست که قهرمانشون کشته شده و دیگه بازی براشون ارزش نداره .
متاسفانه یا خوشبختانه این بازی فراتر از سطح درک خیلیاست و من بسیار احساس خوبی دارم که جزء این دسته از افراد سطحی نگر نیستم و میتونم از این داستان خاص و منحصربفرد لذت ببرم.

bigboss12

کاربر سایت
Dec 22, 2012
43
بر اساس 3 ساعتی که بازی کردم نمیگم بهترین بازی نسل ولی صد در صد شجاعانه ترین بازی نسلو داریم بازی میکنیم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
13,733
نام
ماکان
آقا این صدای مسخره ای که همه چیزو نریت میکنه رو چطوری میشه خفش کرد کامل؟ اعصابمو بد داغون کرده!

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,298
نام
علی
آقا این صدای مسخره ای که همه چیزو نریت میکنه رو چطوری میشه خفش کرد کامل؟ اعصابمو بد داغون کرده!
گزینه Text To Speech رو آف کن.
================
نمی‌دونم کسی این تصویر ورود به بازی رو گذاشته یا نه ولی به هر حال :

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
13,733
نام
ماکان
گزینه Text To Speech رو آف کن.
آف نمیشه! فقط میتونم تا حد زیادی پایین بیارم که اونم باز چون همش شنیده میشه و گولم میزنه که نکنه داره تو محیط یه اتفاقی میفته بیشتر میره رو مخ!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,207
نام
AliDEvil
خب 4 ساعت اول بازی خیلی خوب بود ، من هیچی در مورد اسپویلرهایی که قبلا اومده بود بیرون نمیدونستم و به نظرم این بهترین شروع واسه داستان اِلی بود...

بازی شبیه به آنچارتد نشده؟:>

اسم تروفیه پلاتینیوم بازی هم جالبه \m/

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,888
نام
شروین
آف نمیشه! فقط میتونم تا حد زیادی پایین بیارم که اونم باز چون همش شنیده میشه و گولم میزنه که نکنه داره تو محیط یه اتفاقی میفته بیشتر میره رو مخ!
آف میشه شما برو تو تنظیم و گزینه اولش رو آف کن

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
6,965
نام
نیما
یعنی چی آف نمیشه !! آف میشه :D

• Like
Reactions: Cloud Strife

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,483
نام
علی
37 فرند آنلاین از 69 نفر همین الان دارن بازیش می کنن
فروشش چه شود:D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟