PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,377
نام
رامین

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain is often hailed as the greatest stealth shooter of all time, but, in its best moments, The Last Of Us Part II is, for my money, a better experience

The moments that this demo is leading up to are even more disturbing, but you’ll have to wait a little longer to find out more (our review goes live on 12 June). For now, rest assured, The Last Of Us Part II is a big leap forwards

آخرین ویرایش:

Peyman_sata

کاربر سایت
Mar 7, 2020
25
تو این موقعیتی که هممون پیش خرید کردیم و احتمالا هایپ همه بابت متای بازیه ولی باورتون نمیشه من هایپم واسه تعداد صفحات این تاپیک واسه قبل و بعد از عرضشه?

• Like
Reactions: sms12

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,164
نام
Amir

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain is often hailed as the greatest stealth shooter of all time, but, in its best moments, The Last Of Us Part II is, for my money, a better experience.
Stealth is tense, fighting is fraught and it comes together in the best combat system in ages.
Enemies respond in a way that’s more realistic and convincing than anything I’ve seen in a video game before.
For now, rest assured, The Last Of Us Part II is a big leap forwards.
دقت کنید که این تمجیدها توی Preview و‌ فقط مربوط به تجربه‌ی بخش خیلی کوچکی از بازی هست و معمولا منتقدها توی مقاله‌ی پیش‌نمایش یک شمای کلی از بازی رو توضیح میدن و به‌هیچ عنوان اینقدر دیپ‌ وارد جزییات از تجربه‌شون نمیشن!
به قول آنتونی نیومن لید دیزاینر بازی، قراره تعریف جدیدی از AAA رو‌ با Part 2 شاهد باشیم. واقعا ترکوندن! :D

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
چطور میشه بازی‌ای که سبکش مخفی‌کاری نیست، مخفی‌کاریش از بهترین بازی توی سبک مخفی‌کاری تجربه بهتری به آدم منتقل کنه؟ :|
هردفعه میایم یه طرف قضیه رو جمع کنیم، این از یه طرف دیگه میزنه بیرون :D
حس میکنم TLOU همه بخشهاش فک برانداز و تعیین استاندارد هست ، چیزی که مطمئنم اون اکشن بی رحم و دینامیک بازی یه چیزی هستش که برای اولین بار اینجا حس خواهد شد . و از طرفی مخفی کاری بازی هم که با توجه به AI فوق العاده بازی یک گیم چنجر هست .

آنقدر گیم پلی بازی کامل هست که تو پریویوا هر چقدر تعریف میکنن تموم نمیشه ، هیجانش خیلی بالاس و احتمالا هر کسی هر فازی داشته باشه ، دلست تو همون فاز درگیرش میکنه ، به عبارتی یکی عاشق مخفی کاری باشه میاد میگه خدای مخفی کاری ، یکی عاشق اکشن باشه با اکشن فاز میگیره و فضا نوردی میکنه :D و همه اینا به نظر برمیگرده به اون بعد تکنیکی بازی و انیمیشن که چقدر تاثیر گذار هستش تو گیم پلی .
یه بار عمیقاً به این مساله فکر کنید ناتی داگ با PS5 چه خواهد شد :D آدم روانی میشه اصلا :D اصلا تو این مقال نمیگنجه و فراتر از درک هستش فعلا :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
دیدم مسئله صدای فن مطرح شده گفتم اینو دوباره بزارم.
TLOU تاریخ ریلیزش نزدیکه و قراره از تمام قدرت کنسول استفاده کنه، تمیز نگه داشتن فن و هیت سینک کنسول رابطه مستقیمی با خنک نگه داشتن پردازنده و در نهایت پایین اومدن دور فن داره، قبل از اینکه بریم سراغ آموزش یه سری نکته رو متذکر بشم که کنسولو به F ندید! اعتماد به نفس بدرد نمی خوره دقتتون رو بالا ببرید که بخاطر تمیز کردن کنسول، کل کنسولو به فنا ندید، اینکه از پشت کنسولو باد می گیرید کار بسیار اشتباهیه و گردوخاک رو به درون کنسول پخش می کنید، اگر کسی گفت که من 10 سال یه بار کنسولمو دست نمی زنم ولی مثل بنز کار می کنه :D نمی دونه چقدر کنسول لعنو نفرینش می کنه!
تهویه مناسب و تمیزی هیت سینک و فن کنسول خیلی کمک می کنه تا در ساعت های طولانی در بازی به مشکلی برنخورید.

آموزشهای یوتیوب رو بیخیال شید برای باز کردن درب کنسول PS4 PRO زور الکیه و آسیب زدن به درب!

برای باز کردن درب PS4 PRO به یک عدد پیپگوشتی دسته بلند 2سو نیازه با یک عدد جوراب، جوراب نازکی رو انتخاب کنید و داخل دو سو کنید، حالا مثل شکل زیر از گوشه بدید داخل، آروم دسته پیگوشتی رو بدید بالا، اصلا زوری نیستو یک صدای تق کوچیک میده، حالا گوشه دیگش رو باز کنید به همین شکل. دستتونو بزارید وسط قاب به بیرون و بالا هول بدید. باز شد

-20181019-094329-531x497.jpg

درب کنسول رو به آرامی باز کنید، مواد لازم، گوش پاک کن، اسپری های خشک برای قطعات حساس، با آب هم می شه فقط می ترسم گند بزنی! لوله سر اسپری رو اول وصل می کنید، خیلی کم به یکی از سرهای گوش پاک کن اسپری می کنید طوری که فقط نمدار بشه، حالا انگشتتونو آروم می زارید وسط فن که تکون نخوره، شروع میکنید به تمیز کردنش، کثیف شد گوش پاک کنو سریع عوض کنید چون همون سیاهیا نرمه هاش میریزه پایین. حالا بخاطر اینکه بترسونمتون! همین اسپری هایی که بنظر برای محافظت از فرسایش قطعات فروخته می شه بیشتر مواد تشکیل دهندش آبه! برای همین میگم نمدار باشه.
-20181019-093106-821x810.jpg

میتونید با جاروبرقی اگر دکمه دمنده داره یه باد بگیرید ثواب داره، اگر هم از این سلاحهای من داشتید روی دور کم مثلا 2 بزارید باد بگیرید.
-20181019-100606-1385x686.jpg

در پایان که درب کنسولو بستید لوگوی پلی استیشن رو ماچ می کنید بعد به پیشونیتون بزنید میزارید سرجاش :D این نکته آخر خیلی مهمه.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,164
نام
Amir
حس میکنم TLOU همه بخشهاش فک برانداز و تعیین استاندارد هست ، چیزی که مطمئنم اون اکشن بی رحم و دینامیک بازی یه چیزی هستش که برای اولین بار اینجا حس خواهد شد . و از طرفی مخفی کاری بازی هم که با توجه به AI فوق العاده بازی یک گیم چنجر هست .

آنقدر گیم پلی بازی کامل هست که تو پریویوا هر چقدر تعریف میکنن تموم نمیشه ، هیجانش خیلی بالاس و احتمالا هر کسی هر فازی داشته باشه ، دلست تو همون فاز درگیرش میکنه ، به عبارتی یکی عاشق مخفی کاری باشه میاد میگه خدای مخفی کاری ، یکی عاشق اکشن باشه با اکشن فاز میگیره و فضا نوردی میکنه :D و همه اینا به نظر برمیگرده به اون بعد تکنیکی بازی و انیمیشن که چقدر تاثیر گذار هستش تو گیم پلی .
یه بار عمیقاً به این مساله فکر کنید ناتی داگ با PS5 چه خواهد شد :D آدم روانی میشه اصلا :D اصلا تو این مقال نمیگنجه و فراتر از درک هستش فعلا :D
حالا جدا از این مسائل، اینا حق دارن فقط راجب یک مرحله معمولی بازی حرف بزنن یعنی مرحله‌ای که صرفا فقط قراره هسته اصلی گیم‌پلی رو نشون بده و نع ست‌پیس خاصی توش هست و نه پیش‌زمینه خاص داستانی داخلش وجود داره. مثلا اون مرحله E3 2015 بازی قوی‌ترین مرحله آنچ ۴ بود که نشون دادن ولی اینجا صرفا یک مخفی‌کاری معمولی داخل بازی به نمایش گذاشته شد و اینطوری همه کف و خون قاطی کردن. تازه صبر کنین. من یکم از لیک‌های گیم‌پلی رو دیدم؛ بازی یه سورپرایزایی داخل گیم‌پلی داره که شما هنوز ندیدین >:)

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
دیدم مسئله صدای فن مطرح شده گفتم اینو دوباره بزارم.
TLOU تاریخ ریلیزش نزدیکه و قراره از تمام قدرت کنسول استفاده کنه، تمیز نگه داشتن فن و هیت سینک کنسول رابطه مستقیمی با خنک نگه داشتن پردازنده و در نهایت پایین اومدن دور فن داره، قبل از اینکه بریم سراغ آموزش یه سری نکته رو متذکر بشم که کنسولو به F ندید! اعتماد به نفس بدرد نمی خوره دقتتون رو بالا ببرید که بخاطر تمیز کردن کنسول، کل کنسولو به فنا ندید، اینکه از پشت کنسولو باد می گیرید کار بسیار اشتباهیه و گردوخاک رو به درون کنسول پخش می کنید، اگر کسی گفت که من 10 سال یه بار کنسولمو دست نمی زنم ولی مثل بنز کار می کنه :D نمی دونه چقدر کنسول لعنو نفرینش می کنه!
تهویه مناسب و تمیزی هیت سینک و فن کنسول خیلی کمک می کنه تا در ساعت های طولانی در بازی به مشکلی برنخورید.

آموزشهای یوتیوب رو بیخیال شید برای باز کردن درب کنسول PS4 PRO زور الکیه و آسیب زدن به درب!

برای باز کردن درب PS4 PRO به یک عدد پیپگوشتی دسته بلند 2سو نیازه با یک عدد جوراب، جوراب نازکی رو انتخاب کنید و داخل دو سو کنید، حالا مثل شکل زیر از گوشه بدید داخل، آروم دسته پیگوشتی رو بدید بالا، اصلا زوری نیستو یک صدای تق کوچیک میده، حالا گوشه دیگش رو باز کنید به همین شکل. دستتونو بزارید وسط قاب به بیرون و بالا هول بدید. باز شد

-20181019-094329-531x497.jpg

درب کنسول رو به آرامی باز کنید، مواد لازم، گوش پاک کن، اسپری های خشک برای قطعات حساس، با آب هم می شه فقط می ترسم گند بزنی! لوله سر اسپری رو اول وصل می کنید، خیلی کم به یکی از سرهای گوش پاک کن اسپری می کنید طوری که فقط نمدار بشه، حالا انگشتتونو آروم می زارید وسط فن که تکون نخوره، شروع میکنید به تمیز کردنش، کثیف شد گوش پاک کنو سریع عوض کنید چون همون سیاهیا نرمه هاش میریزه پایین. حالا بخاطر اینکه بترسونمتون! همین اسپری هایی که بنظر برای محافظت از فرسایش قطعات فروخته می شه بیشتر مواد تشکیل دهندش آبه! برای همین میگم نمدار باشه.
-20181019-093106-821x810.jpg

میتونید با جاروبرقی اگر دکمه دمنده داره یه باد بگیرید ثواب داره، اگر هم از این سلاحهای من داشتید روی دور کم مثلا 2 بزارید باد بگیرید.
-20181019-100606-1385x686.jpg

در پایان که درب کنسولو بستید لوگوی پلی استیشن رو ماچ می کنید بعد به پیشونیتون بزنید میزارید سرجاش :D این نکته آخر خیلی مهمه.
من فت دارم و کلا میترسم بهش دست بزنم و بدتر ب...نم توش ، بنظرت همیجوری برم جارو برقی بگیرم تو سوراخای پشت کنسول جواب میده؟ :D

Amir...66

کاربر سایت
Nov 18, 2018
38
۳۳ ساله از عمرم میگذره و هر نسل میگم این نسل پایان عمر گیمریمه ولی بازیهای شاهکار سونی نه تنها نزاشته گیمو بزارم کنار بلکه به این هنر وابسته تر میشم?الانم واسم نمرات این بازی از نتیجه کنکورم استرسش بیشتره?واسه من گیم تا زمانی زندس که بازیهای داستانی مثه تلو و گاد و امثالهم تو این صنعت بدرخشن و امیدوارم که این صنعت کمتر به سمت انلاین شدن و بکش برو جلو ختم بشه چون دوست دارم یه روزی بچم لذتی که من از انتظار واسه این بازی دارم بتونه این حس خوبو تجربه کنه...
مرسی سونی
مرسی ناتی داگ
مرسی تلو❤❤❤

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
من فت دارم و کلا میترسم بهش دست بزنم و بدتر ب...نم توش ، بنظرت همیجوری برم جارو برقی بگیرم تو سوراخای پشت کنسول جواب میده؟ :D
ممنون که انقدر با خودت صادقی :D شما همینکه مکان کنسولو جوری تعبیه کنی که تهویه مناسبی داشته باشه جوابگوئه. وقتی از پشت باد می گیری یه پشت دیگه باید داشته باشه که گردوخاکو از سمت دیگه بیرون کنه و دور نزنه، میخوای بدونی گردوخاکو کجا می فرستی؟ بیشترش لای پره های هیت سینک گرفتار می شه.

• Like
Reactions: Batsy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر