PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,743
نام
علی
در راستای این پست فروش سالانه بازی در آمازون UK بعد از animal crossing دومه :| فقط با پیش فروش :D
کرک و پر ندارم دیگه ...
آپدیت کنم ...
TLOU2 just reached #50 on Amazon US Best Sellers of 2020 and passed NBA 2K20

(Amazon US 2nd best seller PS4 game of 2020 (behind FF7R, Standard #48, Deluxe #22

On UK, still 2nd best seller video game of 2020, behind AC:NH and items

همه این ها در حالیه که بازی هنوز 12 روز تا ریلیزش مونده ! هولی شت :D
اینم نتیجه به زور لزبین زامبی کشی و LGBTQ دادن به خورد ملت :(

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
چقدر منتقدا بی جنبن :))
کل هایپ بازی واسه اینکه نمراتو ببینم فروکش کرده :D خیر سرشون امبارگو دارن و اینقدر راحت دارن ابراز احساسات میکنن :D الان تنها سوال وجود اومده برام اینه که 96 میشه یا 95؟ :D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,815
نام
حامد
کل هایپ بازی واسه اینکه نمراتو ببینم فروکش کرده :D خیر سرشون امبارگو دارن و اینقدر راحت دارن ابراز احساسات میکنن :D الان تنها سوال وجود اومده برام اینه که 96 میشه یا 95؟ :D
هیچ کدوم.
97

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,401
نام
امین
الان دیدم اندرور رینر editor in chief گیم‌اینفورمر هم تویت زده «فقط ۲ هفته تا The Last of Us: Part II». به یاد ندارم هایپ منتقدها قبل از انتشار نقدهای یک بازی تا این حد بالا باشه (فقط GoW 2018 بود که اسکیل‌اش قابل مقایسه با چیزی که الآن برای Part II میبینیم نیست).
96ftw!! :D

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
آپدیت کنم ...
TLOU2 just reached #50 on Amazon US Best Sellers of 2020 and passed NBA 2K20

(Amazon US 2nd best seller PS4 game of 2020 (behind FF7R, Standard #48, Deluxe #22

On UK, still 2nd best seller video game of 2020, behind AC:NH and items

همه این ها در حالیه که بازی هنوز 12 روز تا ریلیزش مونده ! هولی شت :D
اینم نتیجه به زور لزبین زامبی کشی و LGBTQ دادن به خورد ملت :(
این آمار هارو که میذاری اصلا حالم خراب میشه :D هیچ بازی تو زندگیم نبوده بخوام موفقیت در فروشش آنقدر برام اهمیت داشته باشه اونم به خاطر این حاشیه های زیاد بازی و آنقدر هیتر که دور بازی بودن و هی دیسلایک و اینارو به رخ میکشیدن و هر موفقیت های این چنینی یه تو دهنی بزرگ هستش به نظرم :D

ولی خدایی دیگه آمارش خیلی تخیلی داره جلو میره ، یاد ندارم تا حالا گیمی تونسته باشه تو پلی استیشن آنقدر خفن باشه و رو دست همه دراومده .

فروش رو که خیالم ۱۰۰٪ راحت شده بابتش . حالا اگه نمرات بازی هم به خوبی رد کنیم و اتفاق خاصی نیفته دیگه نور علی نور میشه .

یعنی یه حس عجیبی دارم بازی ممکنه ۹۶-۹۷ بشه و خیلی دوس دارم این گزینه رو بزنم و اتفاق هم بیفته اما یه سری مسایل میاد تو ذهنم یکم میارمش پایینتر ، همون مسایل مربوط به هیتری و اینا

rednathan2300

کاربر سایت
May 11, 2019
246
این آمار هارو که میذاری اصلا حالم خراب میشه :D هیچ بازی تو زندگیم نبوده بخوام موفقیت در فروشش آنقدر برام اهمیت داشته باشه اونم به خاطر این حاشیه های زیاد بازی و آنقدر هیتر که دور بازی بودن و هی دیسلایک و اینارو به رخ میکشیدن و هر موفقیت های این چنینی یه تو دهنی بزرگ هستش به نظرم :D

ولی خدایی دیگه آمارش خیلی تخیلی داره جلو میره ، یاد ندارم تا حالا گیمی تونسته باشه تو پلی استیشن آنقدر خفن باشه و رو دست همه دراومده .

فروش رو که خیالم ۱۰۰٪ راحت شده بابتش . حالا اگه نمرات بازی هم به خوبی رد کنیم و اتفاق خاصی نیفته دیگه نور علی نور میشه .

یعنی یه حس عجیبی دارم بازی ممکنه ۹۶-۹۷ بشه و خیلی دوس دارم این گزینه رو بزنم و اتفاق هم بیفته اما یه سری مسایل میاد تو ذهنم یکم میارمش پایینتر ، همون مسایل مربوط به هیتری و اینا
من که خیالم راحته انشالله 96 97 رو میزنه ??

• Love
Reactions: SPILL

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,166
نام
Amir
خیلی فوتوشاپ میزنه , نمیزنه ؟:D
145277
بیا اینم از یه نما دیگه :D کاش میشد دم خونه ما هم یکی میزدن :((
145280
آقامونم دوباره رو تاریخ تاکید کرد. فکر تاخیر هم نکنین.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر