PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
Naughty Dog is looking for someone with NVIDIA and PC programming skills for TLOU Part II - System Wars - GameSpot

"استدیو Naughty Dog به دنبال فردی با دانش برنامه نویسی PC و معماری های NVIDIA و API های Vulkan و DX12 برای بازی The Last of Us Part II است!!!"
بعد از چند سال دیدی بازی برای pc هم عرضه شد
البته بنظرم حتماً بازی بعدی ناتی داگ معرفی میشه و بعدش شاید خبر انتشار TLOU 2 برای pc هم بیاد

شاید هم ناتی داگ میخاد یک ip کاملا جدید بسازه و برای pc هم عرضه کنه... و این روزها چون همۀ نگاه‌ها به TLOU 2 هستش این شایعه بوجود اومده

اما چیزی که ازش مطمعنیم اینه که سیاست جدید سونی اینه که بازیها رو برای مدت نسبتاً طولانی‌ای در انحصار خودش نگه میداره و کنسول ps تنها مکان برای تجربۀ بازی میشه.... و بعد از این مدت نسبتاً طولانی بازی رو در pc هم منتشر میکنه برای سود بیشتر...
البته بعضی از بازیها شناسنامۀ سونی هستن و احتمال عرضشون برای pc خیلی کمه اما غیر ممکن نیست!

• Like
Reactions: blak and s.snake2

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
بعد از چند سال دیدی بازی برای pc هم عرضه شد
البته بنظرم حتماً بازی بعدی ناتی داگ معرفی میشه و بعدش شاید خبر انتشار TLOU 2 برای pc هم بیاد

شاید هم ناتی داگ میخاد یک ip کاملا جدید بسازه و برای pc هم عرضه کنه... و این روزها چون همۀ نگاه‌ها به TLOU 2 هستش این شایعه بوجود اومده

اما چیزی که ازش مطمعنیم اینه که سیاست جدید سونی اینه که بازیها رو برای مدت نسبتاً طولانی‌ای در انحصار خودش نگه میداره و کنسول ps تنها مکان برای تجربۀ بازی میشه.... و بعد از این مدت نسبتاً طولانی بازی رو در pc هم منتشر میکنه برای سود بیشتر...
البته بعضی از بازیها شناسنامۀ سونی هستن و احتمال عرضشون برای pc خیلی کمه اما غیر ممکن نیست!
به نظر من قسمت آنلاین میخوان رو پورت کنن. چون اولشم گفتن قسمت آنلاین خیلی جاه طلبانه بود برای همین جداش کردن و به نظر من همچین پروژه ای رو نمیان فقط برای چند میلیون کاربر پلاس عرضه کنن که مثل مولتی قسمت اول بعد 2 3 سال فراموش شه.
باید به صورت یه ip جدا عرضه کنن بازی رو که پتانسیل رغابت با غول های مولتی پلیر استیم رو داشته باشه. از طرفی اگر هم نسخه داستانی رو بخوان روی pc پورت کنن نباید به این زودی ها باشه چون از لحاظ منطقی درست نیست کنسول سلر ترین ip که میتونه رو فروش ps5 هم تاثیر زیادی داشته باشه رو بخوای مولتی پلتفرم کنی.

شما هم اگه سه چهار سال به یه چیزی امیدوار باشین بعد روزشماری کنید آخرش مجبور بشین به شصتهای تاول زده و ناخنهای بادکرده پا تو کوه و دشت بدویین حال روزتون مثل من بود;)
من همین کارایی که شما میگید رو کردم الان هم اصلا حال و روزم مثل شما نیست :D

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
به نظر من قسمت آنلاین میخوان رو پورت کنن. چون اولشم گفتن قسمت آنلاین خیلی جاه طلبانه بود برای همین جداش کردن و به نظر من همچین پروژه ای رو نمیان فقط برای چند میلیون کاربر پلاس عرضه کنن که مثل مولتی قسمت اول بعد 2 3 سال فراموش شه.
باید به صورت یه ip جدا عرضه کنن بازی رو که پتانسیل رغابت با غول های مولتی پلیر استیم رو داشته باشه. از طرفی اگر هم نسخه داستانی رو بخوان روی pc پورت کنن نباید به این زودی ها باشه چون از لحاظ منطقی درست نیست کنسول سلر ترین ip که میتونه رو فروش ps5 هم تاثیر زیادی داشته باشه رو بخوای مولتی پلتفرم کنی.

من همین کارایی که شما میگید رو کردم الان هم اصلا حال و روزم مثل شما نیست :D
پس احتمالا کفشهای خوبی داشتین :-? مارکشو بگین منم بگیرم:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
اینا پس از انتشارشون بصورت اسکن شده تو نت قرار میگیره؟:D
احتمالا گیر میاد...ولی به سختی!
سر GOW III که نابود شدم تا تونستم پیدا کنم:D ... قابل دانلود هم نبود و فقط میشد دید:|

یا هم اگر منبعی داره، من بیخبرم:| تورنت اینا هم اون زمان گشتم، فکر کنم یافت نشد:|

• Smile
Reactions: sepehr_100

sepehr_100

کاربر سایت
Mar 16, 2017
111
احتمالا گیر میاد...ولی به سختی!
سر GOW III که نابود شدم تا تونستم پیدا کنم:D ... قابل دانلود هم نبود و فقط میشد دید:|

یا هم اگر منبعی داره، من بیخبرم:| تورنت اینا هم اون زمان گشتم، فکر کنم یافت نشد:|
آره بابا"کی پول داره 1.5 میلیون بده پای چارتا عکس:D
دانلود نمیخواد" همشونو اسکرین بگیر سیو کن,به همین آسونی:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر