PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
حیف من بازیو پیش خرید کردم ولا خودمم صبر میکردم رو PC بازی کنم
برو ریفاند کن

چطور میتونید صبر کنید؟!
من میترسم قبل از عرضه بازی لو بره و برام اسپویل بشه، شما می‌خوایید تا مدت زمان نامعلومی صبر کنید؟

اگه من میتونستم پایرت کنم تا 3 سال هم صبر میکردم... :ninja::D

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
+
نیل دراکمن قراره با این بازی ، نهایت قدرت کنسول PS4 رو به رخ بکشه و از آخرین پتانسیل های کنسول استفاده بکنه

View attachment 127145

راستی دوستان روز به روز داریم به اواخر نسل نزدیک و نزدیک تر میشیم . ما می مونیم و کالکشن خاطرات نسل هشتممون

View attachment 127146
ای جان اون اسلحه mr torgue و plasma cutter دد اسپیس..
دقیقا دو تا بازی که من پشت هم بازی کردم..

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
اگه من میتونستم پایرت کنم تا 3 سال هم صبر میکردم... :ninja::D
تو که انقدر صبر ایوب داری چرا کنسول خریدی...چند سال بیشتر صبر میکردی همه چیو روی شبیه ساز بازی میکردی :D
جالبه وقتی بازی تاخیر میخوره همین جماعت عصبانی میشن!

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,241
چطور میتونید صبر کنید؟!
من میترسم قبل از عرضه بازی لو بره و برام اسپویل بشه، شما می‌خوایید تا مدت زمان نامعلومی صبر کنید؟
دیگه این بستگی به اولویت هر کس داره. من برا این بازی اونقدری هایپ نیستم که بخوام روز عرضه بازیش کنم و عجله ای براش ندارم. مونده حالا هر موقع که فرصت شد:D بخصوص که 2020 سال شلوغی هم هست. شماره اول هم تقریبا یه سال بعد عرضه بازی کردم و چیزی هم برام اسپویل نشده بود چون توی تاپیکش اصلا نمیومدم. اینم ممکنه به همین شکل بشه:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
تو که انقدر صبر ایوب داری چرا کنسول خریدی...چند سال بیشتر صبر میکردی همه چیو روی شبیه ساز بازی میکردی :D
جالبه وقتی بازی تاخیر میخوره همین جماعت عصبانی میشن!
بستگی به بازیش داره... من همین هورایزن، اسپایدر من، و و و هم یه سال بعد از عرضه خریدم بازی کردم... جالبه بعد اینکه هورایزن رو فول پرایس خریدم.. یه هفته بعد شد 20 دلار
تو این دست بازی هم همیشه به اسپویل هاشون مصونیت داشتم...

ولی خوب بازی های مثل فاینال فانتزی (واقعیش)، گراویتی، د لست اینا حتی 30 ثانیه هم نمیتونم صبر کنم... اونیم که گفتم مزاح بود... البته به زودی سونی عرضه همزمان بازی ها رو هم در نظر میگیره

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
نه خبری از گیم پلی هست
نه خبری از یه تریلر هست
نه نیل دراکمن چیزی میگه
مجبوریم با این عکسا وقت بگذرونیم و تئوری پردازی کنیم
وگرنه همه جا سکوت اندر سکوته و ما دیوونه تر میشیم
واقعا حال و هوام یه جوریه
این اثر هم خوب مهر و موم و پلمپ شده و همچنان از درز اطلاعات و جزئیات به بیرون خیلی دارن خودداری میکنن و همین مساله باعث میشه ما اعصابمون به هم بریزه
ناتی داگ سر این بازی - سی دی پراجکت رد سر Cyberpunk 2077 - راکستدی سر اثر ایکس - استدیو مونترال وارنر سر پروژه Y - راکستار سر سه پرونده XYZ - ...
خداوکیلی ندیده بودم این قدر مارو به عنوان غریبه تحویل بگیرن و به معنای واقعی کلمه اشک از چشممون دربیارن و بعد یه چیزی تحویل بدن ، اونم با تاخیرهای پشت سر هم که شده عادت هر استدیوی AAA سازی متاسفانه
واقعا همه چی عوض شده
سال به سال که میگذره بدتر هم میشه
صنعت گیم هر جایی که میری برو فقط مارو جا نذار
چون در صنعت گیم و سینما این طرفدارا هستن که حرف اول رو میزنن و اگه طرفداری از یه اثر طرفداری نکنه حالا اون اثر میخواد هرچی باشه اما با شکست مواجه میشه
سوال من اینه که چرا داره سو استفاده میشه از این موقعیتی که جدیدا درست شده
موقعیت پدر در بیاری که اول با راکستار شروع شد و بعد راکستدی ادامه دهنده راه اون شد و خوب دارن دهن همه رو سرویس میکنن با این قطره چکانی و ریز اطلاعات دادن به مردمی که همیشه پست آثارشون درومدن و ازشون در همه حال استفاده و دفاع کردن
چقدر باید مورد بی مهری و کم لطفی قرار بگیریم ؟ چرا تموم نمیشه این کارا
واقعا داره شورش در میاد ( بحث من حالا ناتی داگ نیست بلکه همه هستش . من قصد توهین ندارم دوستان . حرف دلم رو گفتم . عذرخواهی میکنم اگه بی احترامی در حرفم دیده میشه . به بزرگواری خودتون ببخشید اما این اوضاع آدم رو پژمرده و خسته میکنه . همه چی یه جوری شده و هیچی مثل سابق نیست . )

127408 127409

آخرین ویرایش:

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
والا من از خدامه بیادش رو PC ادم با فریم زیاد درست حسابی بازی کنه. واقعا نمیدونم فار ملت چیه ولی اومدن بازی رو پلتفرم های بیشتر برای بازیکن ها چیزی به جز منفعت نیست. حروم میشن این انحصاری ها با 30 فریم. ولی من صبرم قد نمیده روز اول بازیش نکنم
من از الان ته یه کارتم یه تومن گذاشتم مخصوص TLOU2 که همون روز اول بگیرم یه وقت مشکل پولی پیش نیاد:D

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
نه خبری از گیم پلی هست
نه خبری از یه تریلر هست
نه نیل دراکمن چیزی میگه
این اثر هم خوب مهر و موم و پلمپ شده و همچنان از درز اطلاعات و جزئیات به بیرون خیلی دارن خودداری میکنن و همین مساله باعث میشه ما اعصابمون به هم بریزه
ناتی داگ سر این بازی - سی دی پراجکت رد سر Cyberpunk 2077 - راکستدی سر اثر ایکس - استدیو مونترال وارنر سر پروژه Y - راکستار سر سه پرونده XYZ - ...
خداوکیلی ندیده بودم این قدر مارو به عنوان غریبه تحویل بگیرن و به معنای واقعی کلمه اشک از چشممون دربیارن و بعد یه چیزی تحویل بدن اون با تاخیرهای پشت سر هم که شده عادت هر استدیوی AAA سازی متاسفانه
واقعا همه چی عوض شده
چون در صنعت گیم و سینما این طرفدارا هستن که حرف اول رو میزنن و اگه طرفداری از یه اثر طرفداری نکنه حالا اون اثر میخواد هرچی باشه اما با شکست مواجه میشه
سوال من اینه که چرا دارن سو استفاده میشه از این موقعیتی که جدیدا درست شده
موقعیت پدر در بیاری که اول با راکستار شروع شد و بعد راکستدی ادامه دهنده راه اون شد و خوب دارن دهن همه رو سرویس میکنن با این قطره چکانی و ریز اطلاعات دادن به مردمی که همیشه پست آثارشون درومدن و ازشون در همه حال استفاده و دفاع کردن
چقدر بابد مورد بی مهری و کم لطفی قرار بگیریم ؟ چرا تموم نمیشه این کارا
واقعا داره شورش در میاد ( بحث من حالا ناتی داگ نیست بلکه همه هستش . من قصد توهین ندارم دوستان . حرف دلم رو گفتم . عذرخواهی میکنم اگه بی احترامی در حرفم دیده میشه . به بزرگواری خودتون ببخشید اما این اوضاع آدم رو پژمرده و خسته میکنه . همه چی یه جوری شده و هیچی مثل سابق نیست . )

View attachment 127408View attachment 127409
دمت گرم،واقعا حس وحال این روزای من گفتی،البته میدونم خیلی های دیگه از دوستان هم همینه اوضاع واحوالشون،دل خوشیمون فقط همین گیمه ،که اینم از اوضاعش ،من که دائم خبرا را چک میکنم مبادا این نیل درکمن هم بیاد دوباره تاخیر بزنه،امیدوارم نسل بعدی مثل این نسل که فقط تاخیر وریمستر بود نباشه

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
نه خبری از گیم پلی هست
نه خبری از یه تریلر هست
نه نیل دراکمن چیزی میگه
خداوکیلی ندیده بودم این قدر مارو به عنوان غریبه تحویل بگیرن و به معنای واقعی کلمه اشک از چشممون دربیارن و بعد یه چیزی تحویل بدن اون با تاخیرهای پشت سر هم که شده عادت هر استدیوی AAA سازی متاسفانه
واقعا همه چی عوض شده
سوال من اینه که چرا داره سو استفاده میشه از این موقعیتی که جدیدا درست شده
چقدر باید مورد بی مهری و کم لطفی قرار بگیریم ؟ چرا تموم نمیشه این کارا

View attachment 127408View attachment 127409
دقیقا مثل همین دث استرندینگ اینقدر فلسفه چیدن و گفتن کشف کردیم!! تریلرها رو همزمان نشون بدین از توش چهارتا خرگوش و دوتا کبوتر میپره بیرون !! اطلاعات هم که قربونش برم ،، آخر سر هم یه چیز هچل هفت تحویلمون دادن !! بازم تو بازی دست برنمیداشتن همش رمز و راز!!!! بود تا آخر بازی که همه اطلاعات و یهوبا سطل ریختن رو سرمون!!!

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
127420

آقا این جذبه و ابهت خشم رو تو میمیک چهره الی می بینید ؟
می تونم بگم این بانو با اختلاف خوش چهره ترین بانوی صنعت گیمه ( البته فعلا . بعد از عرضه ممکنه بانوهای دیگه ای در کار بشه که از اونا خبری نیست خخخ )

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
دقیقا مثل همین دث استرندینگ اینقدر فلسفه چیدن و گفتن کشف کردیم!! تریلرها رو همزمان نشون بدین از توش چهارتا خرگوش و دوتا کبوتر میپره بیرون !! اطلاعات هم که قربونش برم ،، آخر سر هم یه چیز هچل هفت تحویلمون دادن !! بازم تو بازی دست برنمیداشتن همش رمز و راز!!!! بود تا آخر بازی که همه اطلاعات و یهوبا سطل ریختن رو سرمون!!!
شما خسته نمیشی؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر