PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
من واقعا ناراحتم که برای چیزی بی ارزش یکی از بهترین و جاه‌طلبانه ترین بازی های نسل رو برای خودتون زهر مار کردید... تا اینجاش مهم نیست... اما دارید برای ما هم زهر مارش میکنید... 346 صفحه تاپیک 306 صفحش همش مربوط یه این چرندیات بود... هر چقدر هم که آدم ذهنش رو خالی کنه فردا که آدم بشینه پا بازی... همش حرفای این تاپیک میاد تو ذهنش .

آخه یه چیز رو یه بار گفتید تموم شد رفت... آخه چرا هر چند هفته یه بار خودتون یه چیز تکراری رو مطرح می‌کند، بعد تا بیست صفحه دنبالش میکنید...

والا یه دث استرندینگ ما یه توکیو گیم شو انتقاد کردیم از گیم پلی بازی... هنوز که هنوز فن هاش دست از سر کچل ما بر نمیدارن... تاپیک مثل حکومت نظامیه یکی بیاد خلاف جریان دلخواه تاپیک عمل کنه تک تیر انداز میزندش...

والا @The End Of Ps رفته بود تاپیک گیرز تو نظر سنجی رای داده بود پریده بودن بهش که چرا سونی فن اومده تاپیک ما...

نمیدونم چرا این تاپیک از اون ور دیوار پشت بوم دموکراسی افتاده... هر کی به هر شکلی میخواد میاد ترول میکنه میره... به زبان فارسی خیلی سلیس میتونم بگم،.. این تاپیک رو در آوردید.... اصلا همچین شرایطی تو بازی سنتر نداشتیم...
والا برید تاپیک بزنید لعنت بر جد و آباد نیل دراکمن که ناتی داگ و دلست محبوب ما رو به مفسده کشوند... یا اگه نمیخواید بگید ما بریم یه تاپیک بزنیم... فن دلست 2 که از بوسه دو نفر منقلب نمیشن...

بعدم بازی بیاد.. موفق شه،، به خاطر سواستفاده از همین موضوعات روزه... در حد لست یک هم نشه... دیدین گفتیم دراکمن ناتی داگ رو نابود کرد...
من کاملا با شما موافقم در مورد تاپیک دث هم برای من هم پیش اومد اول که ما رو انداختن بیرون که تو که فقط از تو یوتیوپ گیم پلی دیدی حق اظهار نظر نداری بعد که رفتم بازی رو گرفتم تا آخر رفتم بازم رو نظرم موندم دوباره یه عده دیگه اومدن صراحتا گفتن اینجا جای مخالفها نیست!!! بذارین ما که از این بازی خوشمون اومده اینجا تبادل!!!!نظر کنیم...
در مورد این قضیه د لست هم دقیها همینطوره اتقاقا سیستم سریال سازی فیلم سازی و گیم جهانی به نظر میخواد تابو شکنی کنه و این مسائل که تو دنیای امروزی حل شده هست رو به عنوان یه حقیقت انکار ناپذیر ببینه منتها چون ما از اون اولها یه مقدار"امل" بودیم و الان یه سی چهل سالی هم هست که شدیدتر شده این قضیه تومون برامون سخته در صورتی که هیچ جای دنیا آدمها و شهرها و ماشینها و فضولیهای شخصی و به همه چیز هم کارداشتن و قضاوت کردن دیگران مثل اینجا نیست ...در هر صورت به امید دانایی

• Like
Reactions: vaan 2 and M-SNORK

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
احتمال میدم بازی در سه فصل جریان داشته باشه
فصل اول آنا
فصل دوم الی
فصل سوم جوئل
منظورم از به کار بردن کلمه فصل اینه که ما بتونیم با کنترل سه شخصیت در طول بازی ، روایت رو پیش ببریم و به آخر ماجرا برسیم

127111

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
joel شبیه آرتور شده یکم تو این 2 3 تا عکس بالا یا شاید من اینطور فکر میکنم ..

اینا از قبل مثل کوه پشت هم بودن و گرمای دوستی و رفاقت بینشون در حال وزیدنه

127113
127114

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
نیل دراکمن قراره با این بازی ، نهایت قدرت کنسول PS4 رو به رخ بکشه و از آخرین پتانسیل های کنسول استفاده بکنه

127145

راستی دوستان روز به روز داریم به اواخر نسل نزدیک و نزدیک تر میشیم . ما می مونیم و کالکشن خاطرات نسل هشتممون

127146

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
صبر میکنیم نسخه pc رو میزنیم ایشالا :D

والا من از خدامه بیادش رو PC ادم با فریم زیاد درست حسابی بازی کنه. واقعا نمیدونم فار ملت چیه ولی اومدن بازی رو پلتفرم های بیشتر برای بازیکن ها چیزی به جز منفعت نیست. حروم میشن این انحصاری ها با 30 فریم. ولی من صبرم قد نمیده روز اول بازیش نکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر