PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
پیشاپیش بابت ایجاد جنگ و درگیری در تاپیک عذرخواهی میکنم

The Last of Us Part 2 rating confirms
it'll be the first Naughty Dog game to
contain "sexual content

"بازی The Last of Us Part II اولین عنوان استدیو Naughty Dog می باشد که برهنگی و محتویات جنسی خواهد داشت"

The Last of Us Part 2 has been rated, and it sounds as graphic as you'd expect
چطور سونی میاد بازی مثل DMC رو سانسور میکنه ولی بازی خودش برهنگی داره؟ :-?
البته شخصا هیچ مشکلی ندارم.بهرحال هر روز توی فیلم و سریال از این چیزا می بینیم ولی برام جالب بود تو فاز سانسوره ولی الان مشکلی نداره

بهترین بازی ps4 خواهد شد البته بعد از gow
آقا بعد گاو نداریم قبل قبله :D
بنظر شخص خودم بهترین بازی PS همین بازیه.

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
چطور سونی میاد بازی مثل DMC رو سانسور میکنه ولی بازی خودش برهنگی داره؟ :-?
البته شخصا هیچ مشکلی ندارم.بهرحال هر روز توی فیلم و سریال از این چیزا می بینیم ولی برام جالب بود تو فاز سانسوره ولی الان مشکلی نداره
والا واسه منم سواله
چیزی که مشخصه گاهی میتونن یک سری خط قرمزها رو رد کنن اگر دلشون بخواد و اگر اون مورد ارزشش رو داشته باشه که خب Tlou ظاهرا داره

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
والا واسه منم سواله
چیزی که مشخصه گاهی میتونن یک سری خط قرمزها رو رد کنن اگر دلشون بخواد و اگر اون مورد ارزشش رو داشته باشه که خب Tlou ظاهرا داره

ظاهرا همینطوره. ولی کلا سانسور چیز مزخرفیه. خب رده بندی سنی داره دیگه سانوسر چی میگه
امیدوارم با این حرکت دیگ شاهد سانسور نباشیم :D
البته بنظرم برهنگی هم نداره صرفا در حد بوس موس خواهد بود
GTA نیست ک بری کوچه خلوت :))

• Like
Reactions: Love Console

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
128584

این بازی مرزهای خشونت و تاریکی رو درمی نورده و استاندارد های جدیدی رو به ثبت خواهد رسوند . فکرش رو‌نمی کردم یه روزی بتونم خشن تر از سری Outlast و RE اثری رو‌ تجربه کنم ، اما به لطف سازندگان محترم و عوامل ناتی داگ ، تاریک ترین و واقع گرایانه ترین و به نوعی نترس ترین اثر شاید در تاریخ نسل هشتم در انتظارمونه . باورم نمیشه اما از تم تاریک و محتوای خونین و شجاعانه اثر ( فعلا با توجه به تریلرها ) خیلی خوشم اومده . این حجم عظیمی که من از خشونت در تریلر های بازی دیدم که به لطف احتمالا ارتقای موتور گرافیکی شاهد واقع گرایانه ترین در صنعت گیم خواهیم بود به شدت بی سابقس و نفس هرکسی رو بند میاره . گرافیک هم که فک براندازه و غوغا میکنه تو زمان عرضه . همین جوری دارم کف و خون بالا میارم انصافا چه قد سخته انتظار برای بازی های 2020 . امسال اینقد بازی خفن داریم که نگو و نپرس . به امید موفقیتش 128585

راستی این بحث رده بندی سنی دیروز پریروزی که منتشر شد منو برای خرید اثر مصمم تر از گذشته کرد و حالا وقتی می دونم چنین اثر شریفی قراره وجود داشته باشه تا واقعیت ها رو مو به مو با جزئییات ریز کامل نشون مخاطب بده و بدون شوخی اثری به معنای واقعی کلمه (دارک) که متاسفانه این روزها در صنعت گیم چنین آثاری در حد انگشتان دست هستن و حکایت سوزن در انبار کاه براشون خیلی خوب صدق میکنه ، به تصویر بکشه و‌ بیخودی و بی جهت مثل بازیای دیگه یه مشت چرت و پرت و دروغ و خزئبل در قالب ظاهری فریبنده تحویل مخاطب نده به اسم واقعیت و روشن فکری گری غیر قابل بخشش ، و ... در کل میخوام بگم من دوست دارم واقعیت هارو ببینم . متاسفانه هر ساله شاهد آثاری هستیم که دارن ادای واقع گرایانه بودن رو در میارن و خیلی خوب سر خیلیا با تبلیغات فریبنده و بزرگ ، شیره میمالن . ادا درآوردن و پوچ بازی زیاد شده متاسفانه
(و باید گفت شعله ی آثار جنجالی چه در سینما و چه در صنعت گیم تا ابد خاموش نخواهند شد و این ماییم که فکر میکنیم آثاری چون Spec ops the line به زباله دانی تاریخ پیوستن . همچون last of us 1 که هنوزم که هنوزه میشه درد جوئل و الی رو با به یاد آوردن تجربیاتمون از اثر ، حس کرد و مدت ها گریست به حال انسانیت سوخته و منقرض و نابود شده )
RDR2 - SPEC OPS THE LINE - BIOSHOCK INFINITE - OUTLAST و ...
بازی هرچه مخاطب رو باسوادتر و محتوا رو عمیق تر درنظر بگیره و از پرداختن به همه چیز ابایی نداشته باشه ، ارزش والاتر و جایگاه محکم تری رو در تاریخ گیم به ثبت میرسونه و اون موقع هستش که ما باید به عنوان کوچکترین کاری که اَزَمون برمیاد به احترامش کلاهمون رو برداریم و رو به روی سازندگان به تعظیم بپردازیم و مدت ها تحسین و تشویقشون کنیم .
واقعا از خوشحالی چسبیدم به سقف وقتی میبینم سازنده بالاخره راه خودش رو پیدا کرده و مثل راکستار و سی دی پراجکت رد و پلی دد و خیلیای دیگه همچون شرکت سازنده outlast و ... که اسم شریف و بزرگشون در اینجا نمیگنجه ، فهمیده باید از نشون دادن هیچ چیزی نترسه .
شاید مثل من کم باشن که دنبال فلسفه و محتوای عمیق کمر شکن و کلی چیز میز سیاسی و واقع گرایانه و ... در قالب بازی بگردن اما من به شخصه دوست دارم اثری که تجربه میکنم ، اثری باشه که بتونه منو به فکر وادار کنه . اثری باشه که نمایانگر دنیای واقعی در عین مجازی بودن باشه . من دوست دارم تا آخر عمرم پذیرای آثاری مثل inside و limbo و ... باشم . من دوست دارم محتوا به قدری پخته و سنجیده و سنگین باشه که منو در خودش حل کنه و بعد از اتمامش سال ها بتونم راجع بهش فکر کنم . راجع به‌ همه چیزش . درست مثل بلائی که بازی inside به سرم آورد و الان هم که الانه وقتی نیست که بهش فکر نکنم
آفرین و درود بر شرافت تیم ناتی داگ و نیل دراکمن به خاطر بی پرده نشون دادن واقعیت
یادتون باشه که دور و ور و اطرافمون پر شده از واقعیت هایی که میبینیم و دم نمی زنیم . شاید بهتر باشه قبول کنیم و راه رو برای سازنده و انتخابش باز بزاریم و سنگ نیندازیم با به کار بردن الفاظی نامناسب . به انتخاب سازنده احترام بزاریم و اجازه بدیم که کاری رو که دوست دارن رو در هر قالبی که شده انجام بدن . ما نمی دونیم پشت پرده چه خبره و نمی دونیم برای ساخت یه اثر چه زحماتی صرف میشه و رجوع به چه چیزهایی میشه . یه لحظه سکوت کنیم و فکر کنیم ، میبینیم واقعیت هایی که به رخمون کشیده میشه در بازیهایی چون RDR2 و Last of us part 2 و یا همین inside و limbo و ... بارها و با ها و بارها در دنیای واقعی مشاهده کردیم و یا از نزدیک دیدیم و یا شاهد تجربه کردنش بودیم . چرا از واقعیت فرار می کنیم ؟
البته من مقصودم افراد و کاربران خیلی محترم این انجمن نیستن ، راستش کلی عرض کردم . خیلی ناراحت شدم وقتی کامنت های مربوط به خبر رده بندی سنی اثر رو در یکی دو سایت خوندم . تجربه ی خیلی بدی بود خوندن اون کامنت ها . واقعا متاسفام بابت چنین طرز تفکراتی که همچنان دیده میشه و بدتر هم شده . ناراحتی من از این جهته که چه قدر سطحی داره به چنین چیزهایی فکر میشه . چه قد یه آدم میتونه شعور و درک و فهمش رو با به کار بردن الفاظی چون ( وای برای الی نگران شدم و ... و یا آها پس تجربه اثر واجب شد و خداکنه Aloy هم در نسخه دوم به این رده بندی سنی بپیونده ) زیر سوال ببره و عقلش رو بزاره زیر سه متر گور . بحث سر دیدن و لذت بردن یا مشکل داشتن و ندیدن چنین محتواهایی باشه که اینترنت و خیلی جاهای دیگه وجود دارن که دسترسی به چنین محتواهایی در هر جایی و هر زمان دلخواهی از تجربه بازی هایی چون last of us part 2 خیلی سریع تر و راحت تر با جزئیات خیلی خیلی ریز زیادتر و به نوعی بسیار آشکارتر در اختیارمون قرار میدن و اولویت بندیش میکنن . نباید مسخره بازی و گیج بازی دربیاریم . متاسفانه همین مشکل رو با Cyberpunk 2077 هم داریم و کاربرا حرفای عجیب غریبی میزنن ( که بازم گفتم مقصود کاربران محترم انجمن نیستن . سو تفاهم نشه یه موقع )
بی خیال بابا بیخیال هرچه بیشتر حرف بزنیم بیشتر سرتون رو درد میارم .‌ واقعا شرمنده . خیلی زیاد تایپ کردم .‌ شاید این نشون دهنده اینه که چه قدر دلتنگ تجربه اثر هستم و هستیم و سینه هامون پر از حرف های ناگفته هستش . به زبان دیگه بگم . این ماییم که میسوزیم و متاسفانه فرهنگ خیلیا درست بشو نیست که نیست . افسوس به این حال و احوال روزهای یکسری از گیمرها . تجربه این اثر امیدوارم کمک کنه که تفکرات پوسیده شون رو نسبت به چنین محتواهایی تغییر بدن و با واقعیت ها کنار بیان و ببینن که جامعه گیم نیاز به چنین محتواهایی در این حال و روز کثیف خراب جهانی داره . اینکه چشم و گوش همه باز شه و پرده ی بی عقلی و بی فکری و توهمات کنار بره از دیدگان خیلیا
امیدوارم همگی تون رو در روز عرضه جهانی ، آماده خریدن و‌ تجربه اثر ببینم
از اینکه وقتتون رو در اختیار من گذاشتید و دل نوشته هام رو خوندید بی نهایت سپاس گذارم . به امید روزهای خوش برای همگی عزیزان

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
دم عرضه بازی به نظرتون بیش از حد ساکت نیستن؟
یهو باز تاخیر نخوره:-s
اینم شانس مایه
انقدر تازگیا راحت میزنن زیر قول و قرارشون که بازم بعید نیست
قدیم تر یادم نمیاد تاریخ قطعی بدن بعدش بزنن زیرش
اما جدیدا تلو و سایبرپانک با اینکه تاریخ قطعی یعنی حتی روزشم مشخص بود دادن و تاخیر زدن کلا وضعیت فرق کرده با قبلا

• Like
Reactions: Un_Tlou

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,708
نام
Ebrahim
اینم شانس مایه
اما جدیدا تلو و سایبرپانک با اینکه تاریخ قطعی یعنی حتی روزشم مشخص بود دادن و تاخیر زدن کلا وضعیت فرق کرده با قبلا

لانچ تایتل پلی استیشن ۵ :D>:)>:)

ولی جدا از شوخی، احتمالش صفره که بازی تاخیر بخوره و اینو مطمئن باش.

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
اینم شانس مایه

آخه واقعا فاصله ای تا عرضه بازی نداریم الان دائما باید خبر از بازی بیاد بیرون ولی انگار نه انگار نمیدونم باید صبر کرد دید چی میشه ...

abi69

کاربر سایت
Dec 15, 2014
246
نام
Arthur Morgan
کسی هست که از باکس آرت Part II خوشش نیومده و به این فکر باشه پس از خرید طراحی شخصی خودشو بزاره جاش؟من که حتما عوضش میکنم اصلا پسندم نیست.

View attachment 128564
اینم‌ دلیل داره برادر من قشنگ از باکس ارت میشه متوجه شد تو بازی چی در انتظار گیمر خواهد بود (خشونت-کشتار-شکنجه-تجاوز و....)

• Like
Reactions: sepehr_100

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر